Imperium

Behemoth`s Lair

Jaskier

Witam. Ostatnio przeczytałem pięcioksiąg o Wiedźminie Geralcie. Właśnie Geralt stał się moją ulubioną postacią literacką. Dlaczego? Ze względu na jego odmienność. W wielu książkach bohater jest praworządny, nieskazitelny... Wiedźmin stoi na granicy dobra i zła. Wybiera...
Witajcie! Mam dziwne pytanie: czy tajemnicze tarcze w Might & Magic VIII to zwykłe przedmioty? Słyszałem, że one skrywają jakiś sekret... Czy to prawda?
Toast za Acida! Gratuluję Kwasowej Groty!
Mimo wszystko dziękuje Sulio. Trzeba czekać... ;) Czyli na razie nikt nie może awansować?
A w Wiedźminie nie można podzielić świata na Dobro i Zło. Czasem nawet trudno to rozróżnić...
Ciekawe, nie wiedziałem że nazywam się Zukaarimekikushi :p
Hmmm... Mój bluesowy nick brzmi Big Boney Blind. Ładnie! ;)
Ja również lubię Magię Ładu ze względu na wszechstronność. Można tam znaleźć dużo zróżnicowanych zaklęć, iluzje, czary ofensywne... Za to lubię tą dziedzinę magii.
Witam. Od niedawna znowu gram w MM8. Mam pytanie: Czy przedmioty w Krypcie Czasu są generowane losowo, czy są tam jakieś określone przedmioty?
Słyszałem,że jest tam Glomenthal, Miecz Ciemności(nie jestem pewien nazwy). Ale ja znalazłem taki miecz w skrzyni za wygranie wszystkich pojedynków Arcomage.
Witam, Mam 2 pytania: 1: Co oznaczają tytuły przed nickami, takie jak Kanclerz, Mistrzyni Zagadek itp.? 2: Kto takie tytuły dostaje? Dziękuje.
Hmm..... Rozumiem. Dziękuje za odpowiedź! Strasznie mnie to nurtowało...
Hmmm... Mi najbardziej podoba się Sylvan, głównie ze względu na klimat. Ta muzyka, wielkie drzewo... Jednostki też niczego sobie, świetni strzelcy: elfy i druidzi oraz animacja Tancerza Ostrzy, miodzio :). Ogólnie Sylvan jest według mnie najlepszy.