Imperium

Behemoth`s Lair

Kampanie w HOMM IV

Permalink

Sandro może by bardziej pasował, ale jak głosi jego biografia w H4, to stracił on w rozliczeniu bardzo wiele i nagłe zrobienie z niego wielkiego władcy byłoby przynajmniej dziwne.


Permalink

Ja jenak nie widzę problemu, aby zamiast Wlk. Ks. Sandry był sobie na początku kampanii być politycznie zwykłym szaraczkiem a potem Wlk. Ks. Przeredagowanie kampanii na takie coś nie byłoby zbyt kłopotliwe nawet.

Permalink

Kumpel mi mówił, że jest taka mapka w H4, gdzie Sandro pracuje na polu razem z chłopami :D Jeżeli to prawda, to wiadomo czemu nie szalał w kampaniach. Natomiast jak chodzi o moje ulubione, są to: Prawdziwe Ostrze, Córka pirata, Cena pokoju, Jeszcze jedna opowieść barda, sprawa życia i śmierci, Najwspanialszy z żyjących. Ta ostatnia pod względem grywalności chyba najlepsza, bo komputer jest strasznie aktywny.


Permalink

Witam!Mam problem z ukończeniem 2-go scenariusza drugiej kampanii H4/Wojna w słusznej sprawie/.Warunki zwycięstwa:Zdobycie wszystkich miast i pokonanie wszystkich wrogich armii.
Wszystkie miasta są pod moją kontrolą.Żadnych wrogich armii nie ma,a misja nie chce się zamknąć.Co może być przyczyną? Pomocy!!!))

Permalink

Na moim zapisie wszystko jest w porządku. Oblukaj dokładnie cały teren, bo może się zdarzyć, że jakiś mały oddział kręci się po zacienionych terenach. A jak nie, to spokojnie możesz zrobić kod na wygraną, wynik nie będzie oznaczony jako oszust itd.. W tym wypadku jest to uzasadnione, bo mi na normalnych mapach też tak czasami się zdarzało. Ew. pozajmuj wszystkie kopalnie wroga, siedliska itp.


Permalink

dzięki za odzew ale już ruszyło,przeleciałem kilka dni na pustym przebiegu) i wgrało się
zwycięstwo

Permalink

O, czyli też tak można. Swoją drogą pani Aanuk już dawno się nie odzywała. Jak tam idzie przechodzenie kampanii? :D


Permalink

Z tego co pamiętam, to była duża mapa i dopływałeś do tego rycerza statkiem.


Permalink

Aby dostać się do owego rycerza najpierw musisz uwolnić innego rycerza. Znajduje się on na morzu, na wyspie a dookoła hydry, morskie potwory i piraci. On umożliwi ci przejście przez bramę na południowym zachodzie. Za nią, w mieście, powinien siedzieć Lord Landrew.

Permalink

Powinieneś wygrać po spełnieniu tych warunków. Czy jesteś pewien, że nekromanci są pokonani?


Permalink

Idziesz do jaskini na południu, znajdziesz tam smoka który ci je wykuje.


Permalink

jestem kampania 5 pół-martwy misja 3
zadania:5 punktów mocy aktywować

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 11.06.2010, Ostatnio modyfikował: Diegogothic

Permalink

Mam problem z zakończeniem kampanii ,,Córka Pirata'' w Heroes IV.
Trzecia mapa w kolejności. Zbuduj Oko Chaosu w mieście Rumport. Buduję Oko Chaosu i nic!!!!
Nie przerzuca do następnej mapy...
Jeśli nie potraficie nic poradzić to może znacie jakiś kod który kończył by scenariusz po jego wpisaniu ? Wtedy może by mnie przerzucił do następnego etapu? Mam Złotą Edycję bez żadnych modyfikacji...

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 23.06.2010, Ostatnio modyfikował: Baro

Permalink

A czy po zbudowaniu oka nie zmieniały się warunki wygranej? Jeżeli mimo to nic się nie dzieje: nwcvalhalla.


Permalink

Po zbudowania "Oka chaosu" musisz zniszczyć wszystkie syreny.

Permalink

Zdaje mi się, że syreny wszystkie pokonałem aby zebrać doświadczenie przed zbudowaniem Oka - ale obejrzę jeszcze raz mapę. Nie pojawia się żaden komunikat tylko kolejny dzień, jakby nic się nie stało. Nie ma też warunków typu : pokonaj syreny. Dziękuję za kod! Na razie poszukam syren!
Pozdrawiam!

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 23.06.2010, Ostatnio modyfikował: Baro

Permalink

Witam. Jestem przy mapie w kampanii mocy "Wojna w słusznej sprawie". Zająłem wszystkie miasta[z Wearjaka zrobił się Potwór jeśli chodzi o zabijanie], pozabijałem wszystkie armie wroga, zająłem wszystkie kopalnie, ale jeden z bohaterów zielonego wbiegł na wampiry, które go zabiły. Zamienił się on w grób, ale nikt go nie zebrał i ten grób tam nadal leży. Przez to nie mogę ukończyc misji. Co zrobic? :(


Permalink

Pozajmuj obiekty, wykończ jakieś potwory, poczekaj. W takich wypadkach informacja o eliminacji uaktywnia się w dziwnych okolicznościach.


Permalink

Jak w okolicy chodzi chociażby jeden, nędzny chochlik to przeciwnik nie został wyeliminowany. Nie wystarczy zająć wszystkie miasta i wsie jak w innych częściach by zniszczyć przeciwnika - trzeba też pokonać wszystkie jego armie. Jak taki chochlik zdobędzie "nagrobek" z bohaterem i uda się do sanktuarium to ten bohater jest w stanie zająć wszystkie stracone miasta w pojedynkę.

Moja rada - zapisz, wpisz kod na odsłonięcie mgły wojny, znajdź przeciwnika, wpisz kod na zasłonięcie mgły wojny, wczytaj, pokonaj drani.

Ewentualnie możesz poczekać, aż wpadnie w łapy jakiś neutrali.

Permalink

Znalazłem! Za którąś z tych bram schował się odział 7 centaurów! Nareszcie koniec męczarni.