Imperium

Behemoth`s Lair

Pytania i prośby

Permalink

Widziałem już "odświeżony" dział HoMaM III i nie za bardzo podoba mi się, że jest robiony w klimacie części piątej. Wolałem jednak starą szatę graficzną i mam nadzieję, że Heroes IV będzie utrzymane w swojej grafice. :)


Permalink

Volkolak - co byś wolał? Ładne opakowanie bez prezentu, czy prezent w nieładnym opakowaniu?


Permalink

A mnie zastanawia, w którym miejscu w nowym dziale h3 Pan Volkolak dostrzegł klimat h5? Bardzo mnie to zastanawia... Bo osobiście pilnowałem aby w nowym layoucie nie pojawił się ani jeden element z ostatniej części sagi, i to trochę jak policzek w moją stronę.


Permalink

Volkolak

Widziałem już "odświeżony" dział HoMaM III i nie za bardzo podoba mi się, że jest robiony w klimacie części piątej. Wolałem jednak starą szatę graficzną i mam nadzieję, że Heroes IV będzie utrzymane w swojej grafice. :)

Volkołaku mój drogi, ależ gdzie, gdzie jest ten klimat "części piątej"?


Permalink

@Mosqua, @Irydus: zanim jegomość Konstruktor zaczął cokolwiek robić dla H4 prace tam koordynował Mecku i do Niego należy się zwrócić w sprawie pomocy. Gdyby się nie odzywał, to od biedy można do mnie, ale jedyne co zrobię, to po prostu dam dostęp do FTPa, bo z pracami w dziale H4 w ogóle nie miałem styczności.

@Volkolak: grafiki nowego layoutu H3 pochodzą tylko i wyłącznie z trzeciej części sagi: stos ciał był na którymś filmiku, bodaj z kampanii, zaś smok wzięty został ze standardowego ekranu zakończenia scenariusza. Prawdą jest jednak, że dążymy do minimalnej standaryzacji w sferze layoutów JB, więc nowe H3 przypominać może dział H5 (głównie układem strony: menu na górze i po lewej, tarcza JB w logo).

Pozdrawiam


Permalink

Przepraszam za zwłokę z wyjaśnieniami na temat mojej opinii o nowym dziale Heroes III. Fakt! Grafiki użyte na stronie głównej pochodzą z HoMaM III, ale tak jak napisał MiB - układ menu, nowiny, użyte czcionki...hmm takie nowoczesne, jednolite, czarne tło podobne do tego z Heroes V i duża grafika na górze. Uważam, że powinno się zrobić podstronę dla archiwalnych news'ów, bo te liczby i cyferki trochę irytują. Może przedtem źle się wyraziłem, bo strona klimatycznie jest dobra, tylko skonstruowana podobnie do tej z Heroes V. Wyrażam tylko swoje zdanie.


Permalink

Witam. Mam pytanie.

Czy spełniam wymagania by awansować z Wędrowca na Mieszkańca?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 10.11.2011, Ostatnio modyfikował: Sulia

Permalink

Czempion: Odpowiedź na Twoje pytanie można znaleźć w Przewodniku. Z tego co widzę, spełniasz wymagania, ale o samym awansie decyduje Pretoria - dokonuje awansów niejako hurtowo, co pewien okres czasu.


Permalink

Witam. Próbowałem dwukrotnie skontaktować się z administracją JB, ale bezskutecznie, dlatego spróbuję tutaj...

Pragnę się dowiedzieć, czy ktokolwiek jeszcze pracuje nad stroną o MM8 ( http://mightandmagic.heroes.net.pl/mm8/ )? Jeśli nie, to czy byłaby możliwość, abym ja mógł pomóc przy jej aktualizowaniu? Jest tam wiele stron, które od dawien dawna są oznaczone jako "w trakcie tworzenia", a także np. wiele brakujących opisów w działach już stworzonych. Edytowanie stron HTML w notatniku nie powinno mi sprawić trudności (robiłem już to kiedyś), jedyne czego bym potrzebował to zapoznania mnie z programem służącym do wrzucania zedytowanych lub nowych stron do sieci (używałem kiedyś jednego, ale było to dawno temu).

W razie gdyby konieczne było sprawdzenie czy można mi zaufać, mógłbym zawsze zedytować te strony a potem dać je komuś do sprawdzenia.

Permalink

I czy dałoby się stworzyć podstawowe, puste działy MM1-5 z możliwością wprowadzania danych? Mógłbym powoli, ale sukcesywnie zapełniać je materiałami, a wówczas prace nad nimi nie stałyby przynajmniej w miejscu :D


Permalink

Eech ponieważ to ja odpowiadam za M&Mto sie wypowiem :P Dałoby się zrobić i jedno i drugie. Problem jest taki, że mnie nie będzie przez najbliższe dwa tygodnie, a nikt inny się wami nie zajmie :P Na pociechę dodam, że nie trzeba działów pisać w notatniku :D


Permalink

@Irydus: No trudno, mogę te dwa tygodnie poczekać. Dziękuję za odpowiedź. :)

W razie czego prosiłbym kontaktować mnie za pomocą emaila, bo wtedy zostanę natychmiastowo powiadomiony o wiadomości: zubenowski MAŁPA gmail KROPKA com

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 14.09.2014, Ostatnio modyfikował: Zutheskunk

Permalink

Ale z samymi działami dałbyś radę już dzisiaj? Nawet bez layoutu mógłbym już organizować opisy stworzeń czy mapy krain.


Permalink

Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby dać uprawnienia też mi.

Mam do końca września stały dostęp do dużego kompa z netem, dlatego prace mogłyby iść płynniej. Może wreszcie udałoby mi się opublikować notatki, które kiedyś robiłem do MM8.

Oczywiście nie chcę nic obiecać – ale to, że jest paru chętnych, całkiem motywuje.
Pozdro


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 15.09.2016, Ostatnio modyfikował: Tarnoob

Permalink

Kociołek jest kuchennym utensylium, bardzo zresztą użytecznym i życzliwym - jeśli napotkasz Go na swojej drodze, nie zapomnij zapytać o Herbatkę.
Bardziej przyziemnie to jedno z magicznych stworzeń zamieszkujących Osadę i dbających o jej klimat - w szczególności przy Ognisku. Po więcej informacji odsyłam do Przewodnika i Regulaminu Ogniska.

Pozdrawiam i życzę miłego zwiedzania Jaskini,
Nuk