Imperium

Behemoth`s Lair

Might and Magic III i IV - przedawnione?

Co sądzisz o wersij III i IV?

  • Niezła. Można spokojnie grać.
  • Stare i nudne! Co to jeszcze robi u mnie na półce?
  • Przeciętne. Gram jak nic innego nie mam pod ręką.
Permalink

Co tak naprawde myślimy o III i IV wersij tej gry?? Stare i nudne? A może niezłe? Czy umiemy to uzasadnić?


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 10.02.2007, Ostatnio modyfikował: Dirhavana

Permalink
Oczywiście grać dalej w to można z przyjemnością. Moim zdaniem część 4 jest bardzo dobra, a w połączeniu z 5 daje bardzo grywalny twór, który wyprzedzić może pod pewnymi względami najnowsze wersje gry..
Permalink

III i IV zdecydowanie nie są przedawnione. Gram ostatnio dosyć często i zgadzam się że IV i V tworzą naprawdę "zgrany duet". Zresztą dlaczego III i IV mają być przedawnione, a nie np. I i II. Uważam że wszystkie części MM są świetne.


Permalink

Nie wiem jak ma się sytuacja z MM 4 i 5 (choć pewnie jest lepiej niż w 3), ale Isles of Terra (zwłaszcza w porównaniu z MM 2, w które nie potrafię grać jest całkiem niezłe - mamy myszkę i wygląda to prawie tak jak w Mandate of Heaven, tylko, że grafika gorsza. Ale ja nie jestem jednym z tych, dla których jest ona najważniejsza.

Permalink

Trochę mnie zastanawia, czemu w temacie są wymienione części trzecia i czwarta? Bardziej by pasowały te gry, które rozgrywają się w świecie XEEN. W trójkę trochę grałem i mogę stwierdzić, że są dobrze zrobioną grą, chociaż trudno do nich się przyłożyć, gdy ma się do wyboru MM 6-8. Niewątpliwie jednak nie są przedawnione.


Permalink

Hmm trochę odświeżę temat..
Grałem już wiele w MM 6-9. A ostatnio zabrałem się do MM3 (obecnie levele 10 - 11 i właśnie cyklopy w podziemiach tam na lewo od wyjścia z pierwszego miasta obrobiłem). I uważam, że to bardzo grywalna gra. Może grafika niedzisiejsza, ale jakby na to popatrzeć z innej strony to to, jak Morhad powiedział, jest jak późniejsze części MM tylko z gorszą grafiką. W każdym razie mnie wciągnęła na tyle, że siedzę teraz na kompie i pocinam w MM3. Tylko co chwilę trzeba alttab na spis przedmiotów. To jedyna rzecz na którą mogę kręcić nosem. :)

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 13.02.2010, Ostatnio modyfikował: Luck