Imperium

Behemoth`s Lair

[Heroes IV] Equilibris

Permalink

Mi nie leży to że Eqilibris team nie chce nam nic ze swojej wiedzy przekazać. BAD miał zrobić poradnik a pewnie nie ma to czasu bądź co bądź znalazł sobie inne zajęcie.
Szczerze jeżeli po kolejnych próbach, których niedługo sam się podejmę. Nie podzielą się z nami swoją wiedzą będę miał o nich wybitnie złą opinie na temat "dzielenia się" informacjami (w tym wypadku tutorialami bądź co bądź jakimiś pomocami).

Permalink

Są otwarte beta testy 3,55 rosyjska i angielska nota.

Generalnie projekt wykonuje ruchy jak mucha w smole z powodu niedomiaru programistów.

Jak chcecie, aby coś podali to się tam zarejestrujcie i dołączcie się do mojej prośby. Może posłuchają...

Permalink

Zaraz... i niby za te pytania dostałaś bana? :/


Permalink

Nie. Chciałam dać linka do naszego forum i innych by pokazać, że zainteresowanie wielkie. I jednocześnie by pokazać, że sama coś też opracowałam. Ale się okazało, że nie można linków podawać, jak nie ma się uprawnień i zadziałał automat. Pisałam do kogoś, ale widać że kto inny przejął adminowanie i nie ma możliwości korekcji.

Permalink

Czyli prace nad Equilibrisem nadal trwają, tyle, że w ślimaczym tempie.
Wygląda na to, że większą uwagę przykuwa teraz piątka i szóstka, a starzy wyjadacze to głównie nad trójką majstrują. Czwórka chyba nie jest w modzie niestety.

Permalink

Słyszałem kiedyś teorię spiskową, że Ubisoft pozwolił pracować tylko nad częścią kodu gry i dlatego trudniej modować H4. Prawda to?


Permalink

Coś by mogło ruszyć, gdyby EqTeam podał całą swoją zdobytą wiedzę na temat przerabianie gry. Wtedy by znalazło się więcej chętnych do modowania. Bo tak to jest, że jak jest grupa podobnych gier to dłużej żyje ta, która ma możliwość edytowania (edytor map, postaci etc) lub modowania.

Tabris - nie wiem i nigdzie wiarygodnych wieści o tym w sieci nie znalazłam. Spotkałam się też z tezą, że kod do czwórki przepadł i jakby co sami musimy sobie go odtwarzać.

Permalink

Mam nadzieję, że nie tylko EqTeam pracuje nad jakimś modem do H4.
Bo od nich się chyba tego moda nie doczekamy.

Permalink

Oby, jak nam mają robić łaskę i pokazywać jacy to oni nie są. To ja wole sam zacząć coś robić z gotowych poradników w sieci. :|
Co do tego czy Ubisoft im tak nakaz wydał... Gdyby tak było to pewnie modding w H3 też by nie miał sensu, prawnie cały modding jest "piracki" że tak powiem, tzn robimy to nielegalnie. No ale Ubi dobrze wie że mody (po H6 widać) robi się od fanów dla fanów bez jakichkolwiek prób pobierania opłat. (Wykluczamy słabego i na dodatek płatnego moda - Rekvizyt do H3)
Reasumując, powinniśmy zacząć działać, BAD siedzi cicho a forum H4 (przykładowo HC) świeci pustkami, tylko od czasu do czasu pojawia się jakiś post typu "Co z poradnikiem? Czekamy tyle czasu a dalej go nie ma...".

Permalink

Na HC podałam link do mojego poradnika modowania. Poprosiłam też, aby każdy, kto coś wie lub umie, by wsparł to. Nikt się nie odezwał, chociaż niektórzy posiadają jeszcze notatki po BADzie np. dotyczące modowania księgi czarów. Od kogoś się dowiedziała, że z wyłączeniem tego, to mój poradnik jest szerszy i lepszy od BADowskiego.

Co do własnoręcznych prac - mogę co nie gdzie zmieniać kilka bajtów i zobaczyć jaki będzie efekt, ale to jest kilkadziesiąt (jak nie kilkaset) tysięcy! Mi wy wystarczyło, aby powiedział ktoś, że linijki od czarów zaczynają się tutaj, od bonusów klas tu a tamto tu. A tak to nie ma sensu na ślepo szukać. Mogliby napisać także jakiego programu używali do tworzenia tych obiektów. Potem oddolnei zaczełoby się najpierw kolorowanie i przerabianie już istniejących (różowy gryf, elf z mieczem) a skończyłoby na nowych jednostkach.

Jak EqTeam nic nie zrobi to H4 będzie trupem, podczas gdy takie H2 będzie wznosiło się jak feniks z popiołów...

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 22.04.2011, Ostatnio modyfikował: Mosqua

Permalink

Hej, mam jedno pytanie. Gdy instaluję EQ można wybrać wersję tourament i zwykłą. Czym one się różnią? Z góry dziękuję za odpowiedź.


Permalink

Tournament to tryb w grach FPS, w którym gracze walczą jeden na jednego w kilku rundach. A zwykła, to jest normalny tryb. Tak myślę, bo nie jestem pewien, czy się pomyliłem.