Imperium

Behemoth`s Lair

PAH3 - sezon drugi

Permalink

Co do miejsc to chodziło mi o ranking zbiorczy. O miejsca ex ekwo sam walczyłem w zmianach. Po prostu pomyliłem się pisząc i tyle :) widzę że lubicie wytykać błędy :)


Permalink

Thant, Twoja pogon za czolówká w poprzednim sezonie byla imponujáca.
Zyczé Ci powtórzenia tego wyczynu, chociaz tym razem masz wiécej wymagajácych przeciwników.
Liczé ze pokazesz forme z tamtego sezonu, nie rezygnuj jeszcze ze zwyciéstwa.

Czy to przypadek, ze Kumbat i Mozatr majá jednakowe avy?


Permalink

MiB wprowadził jednakowe avatary dla wszystkich tych którzy go nie podali - na starym forum też był taki nieoznaczony avatar, tylko o trochę innym wyglądzie

[scalenie: Śr Mar 07, 2007 8:53 pm]

Do końca tygodnia mnie nie ma w związku z czym wyniki będa w niedziele wieczorem/poniedziałek - co nie znaczy że przesówam termin. Mapka miesięczna też będzie dopiero w poniedziałek, ale za to zwykła już jest.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 7.03.2007, Ostatnio modyfikował: Eru

Permalink

Dziękuję wszystkim za świetną zabawę. Niestety nie mam obecnie czasu aby dokończyć turniej. Tak więc życzę powodzenia! Może jeszcze kiedyś zagram!


Permalink

Witam!
Tak sie zastanawiam czy nie powinna byc juz dostepna mapka miesieczna. Pytam gdyz posiadam aktualnie troche wolnego czasu i z checia bym ja przeszedl, pozniej moze mi sie zwalic na glowe jakis natlok zajec i z przejsciem jej bede mial powazne problemy ;)
Pozdrawiam!

Permalink

Powinna, powinna ;) tymczasem dostępna jest mapka zwykła, miesięczną mam nadzieję uda mi się zaraz dodać ;)

Poszła. Jeszcze tylko wyniki.

[scalenie: So Mar 17, 2007 2:00 pm]

Wyniki także na szczęście już są. Przepraszam za opóźnienia, ale w poprzedni weekend byłem dość zajęty, a w ciągu tygodnio ciężko to było nadrobić. Jednak kto nie zorientował się że mapki są już dostępne od czasu jakiegoś, ten głupi ;)


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 17.03.2007, Ostatnio modyfikował: Eru

Permalink

No niestety nie słychać ;) mam nadzieję że jednak wszyscy nie zregnyowali z udziału w turnieju.


Permalink

Chyba jeszcze nie wszyscy uciekli...

Gratuluje Radclif, ładne wyniki, widać pojawił się kolejny wielki wojownik:)
Szczególnie na mapce miesięcznej, na tą miałem jeszcze czas i muszę powiedzieć, że jeśli dało się ją skończyć szybciej to ja nie mam pomysłu jak, a może ty masz? Pytam z ciekawości bo czasem tak jest, że jak się już wyśle sejwa to dostaje się olśnienia, "a to mogłem zrobić, byłoby szybciej...".
O mapce tygodniowej nie pisze... jak sie coś gra 1.5h to nie można się spodziewać dobrego wyniku. Brak czasu... to dosięga chyba po kolei wszystkich tutaj... jak tak dalej pójdzie to ja też zmuszony będę zrezygnować...
Ale chyba nie dam nikomu tej satysfakcji i dociągnę do końca tego turnieju:)

Gwynbleidd miał tutaj kiedyś dobry pomysł, gdyby zwycięzcy kreślili chociaż ogólnie jak udało się im uzyskać takie wyniki, to każdy by się czegoś nauczył nowego. Gra w turnieju miała by jakieś wymierne korzyści dla każdego, a tak to eksterminuje powoli uczestników.

Przemyślcie to.

Na koniec tego wywodu<:)> jeszcze raz gratuluje wszystkim wyników.


Permalink

Dzięki za gratulacje Flash, fajnie jest osiągnąć równie dobry wynik co taki doświadczony wojownik jak Ty.
Można powiedzieć, że udział w tym turnieju odkrył przede mną nowe (ciekawsze) oblicze Hirołsów, chociaż gram w nich już parę lat. Muszę przyznać, ze osiąganie takich wyników nie przychodzi mi łatwo. Z każdą mapką jednak poprawiam swoje umiejętności. Każdy ruch musi być przemyślany, a ciągle zapominam o robieniu sejwów niemal po każdym dniu, przez co tracę sporo czasu.
Napiszę jak przeszedłem 2 miesięczną (ciekaw jestem czy Flash zrobił to tak samo): Hirkiem z logistyką (rozwijałem go tak żeby mieć magię powietrza i logistykę na exp. oraz jak najwięcej wiedzy) zdobyłem kolejno: kapelusz, lotem po Tytana (był przed kupką z kryształami na dole mapy), pokonałem zielonego, potem jasnoniebieskiego, zdobyłem anioły i pokonałem brązowego, a na koniec czerwonego (poruszałem się za pomocą wrót wymiaru). Oczywiście głównym Hirkiem pokonałem głównych Hirków wroga, a pobocznymi wykończyłem jego skautów. Co do 2 miesięcznej mapki to nie mam pomysłu jak ją zrobić szybciej, a co do 4 zwykłej - nie sprawdzałem tego, ale gdybym miał więcej czasu, to chyba poprawiłbym swój wynik, nie mniej jednak gratulacje dla Elvisa.

Permalink

Oczywiście że opisze jak to zrobiłem, sam przecież to zaproponowałem. Myślę że w ten sposób ci którzy nie wiedzą jak takie wyniki się osiąga czegoś się nauczą, ja sam mam zamiar nauczyć się czegoś nowego. Warto wykorzystać ten turniej żeby podnieść swoje kwalifikacje a nie pokazywać jakim to się jest niby "dobrym". Jak już kiedyś pisałem, ja się takim nie czuje i też chce podnieść jeszcze swój poziom. Do zestawienia kto tak naprawdę jest lepszy lepsze byłoby toczenie walki między wojownikami a nie kompem. Szkoda ale ja nie mogę sobie na to pozwolić, z powodu braku stałego dostępu do neta.
Co do mapy miesięcznej, może i dało się to zrobić szybciej ale wymagało by to ciągłego wczytywania i "zadbania" o to żeby heroesi kompa nie rozjeżdżali sie po kątach. Schemat trochę inny niż twój Radclif, kupujemy w tawernie Andrę, na 1 poziomi dostaje od razu m. powietrza, magii mu nie brak(a to był chyba jedyny problem, DD bierze tyle punktów że ciągły defekt...:)) potem jak Ty z jednym małym wyjątkiem. Brązowego( czy aborygenów bo to chyba autor mapy miał na myśli) zatłukłem przebijając się przez garnizon tygodniowym wykupem z twierdzy. Jak sądzę troch loadów i może urwało by się dzień, ale to tylko zrządzeniem losu sam tego nie widzę.
2Tygodniową nie miałem czasu grać, dlatego wynik cienki, gratuluję Elvisowi zwycięstwa. Nie ma co pisać jak taką żenadę się robi(mowa o moim wyniku).
Nowych mapek jeszcze nie widziałem, będzie problem z czasem i na nie, a szkoda...
Pewnie będę zmuszony wkrótce zrezygnować, ale kiedyś postaram się coś rozegrać bo widzę że turniej ściąga coraz więcej doborowych wojowników:) A nic nie cieszy bardziej niż możliwość zmierzenia się z kimś naprawde dobrym:)


Permalink

Cieszé sié panowie, ze dzielicie sié swojá wiedzá.
Niestety wiékszosc dobrych zawodników nie lubi tego robic, a szkoda.
W Was nadzieja, moze kilka osób przyciágniecie na powrót do turnieju.
Swojá drogá szczególnie liczylem na liderów z poprzedniej edycji(frezerino, Thant, McGregor) ale pewnie nie za bogato u nich z czasem. Szkoda.


Permalink

Witam,

Dziękuję wszystkim Wojownikom za miłą rywalizację. Niestety wobec braku czasu jestem zmuszony zrezygnować z dalszego udziału w turnieju. Pozostałym życzę połamania mieczy.

Pozdrawiam,

Elvis


Permalink

No ładnie kolejny Wojownik zrezygnował.
Dla tych co jeszcze pozostali zamieszczam opis jak przeszedłem 5 zwykłą mapkę.
Najpierw zająłem tartak, potem Twierdzę, i 8 dnia zebrałem 60 niziołków, zająłem kopalnię ze złotem, ogary się przyłączyły i 10 dnia na statek. A dalej podbój: najpierw Forteca (padła 12 dnia podbita wojskiem bazowym), potem Bastion (uległ 15 dnia oblegany wojskiem bazowym + jednostkami od Heroesa z tawerny) i na koniec Inferno (16 dnia oparł się wojsku wukupionemu w Bastionie, bo z bazowego zostało tylko kilka beholderów). W miedzyczasie musiałem zainwestować w drugi statek , żeby pokonać (głównie wojskiem z Twierdzy) pływajacego skauta z Inferno.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 26.03.2007, Ostatnio modyfikował: Radclif

Permalink

Cóż zawodnicy się wykruszają, ja do 5 mapki usiadłem w sobotę o 22h, wolałem oddać taki sejw niż żaden (w szczególności, że z powodu braku prądu przez dwa dni, nie mogłem wysłać poprzednich dwóch), 16 dni to oszałamiający wynik. Muszę przetestować rozwiązanie Radclifa, bo przedtem wydawało mi się to niemożliwe, poza tym mam nadzieję, że kolejne mapki odda więcej zawodników, bo co to za przyjemność, mieć wysokie miejsce z powodu małej liczby uczestników. To, że do najlepszych mi dużo brakuje to wiem, ale zawsze miło jest zobaczyć jak poradzili sobie ludzie prezentujący mniej więcej mój poziom.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 26.03.2007, Ostatnio modyfikował: Takeda

Permalink

Musze powiedzieć że jestem zaskoczony że znalazłem się na 2 miejscu, biorąc pod uwagę że planszę szedłem tak na szybko(jak zwykle brak czasu) to lokata mnie zaskoczyła... ale to pewnie wynik małej liczby uczestników. Najpierw gratuluję Radclifowi, znów nie zawiódł:) Skoro zająłem już drugą lokatę to opiszę pokrótce jak szedłem tąmapę. Początek jak u Radclifa, zająłem tartak, potem twierdzę ale kopalni złota już nie, no i nic się do mnie nie przyłączyło, żadna armia(a na pewno by się przydała). Wsiadłem na statek tak szybko jak dozbierałem drewna i armią 60 Halfingów rzuciłem się na bastion... Udało się go zdobyć, potem tygodniowym wykupem i podchodami drugi bohater zdobył twierdzę, najtrudniej było z inferno i tam chyba uciekło mi kilka dni bo postanowiłem dokonać aneksji 9 troglodytami(tyle armii mi zostało) to jedyne z czego jestem zadowolony to to że mi się to udało, a przy okazji nauczyłem się też kilku nowych trików(sam wcześniej nie wierzyłem że to jest możliwe).
Zawodników na ubywa... sam już dawno nosze się z zamiarem rezygnacji z braku czasu... Ale jak do tego dojdzie to postaram się wrócić (choćby na jedną planszę) żeby zmierzyć się z Tobą Radclif :) oczywiści dam wcześniej znać.


Permalink

Flash, nie rezygnuj, przynajmniej przez te dwa tygodnie - turniej się skończy i będziecie wolni ;) Nastepny sezon przewiduję raczej dopiero po wakacjach...


Permalink

W sumie to już na 2 mapki przed końcem, mamy zwycięzcę turnieju.
Gratuluję Flash!
Też jestem nieco zmęczony turniejem, ale powalczę jeszcze o 2 miejsce.
Wracając do 5 zwykłej, to ogary są z reguły bardzo towarzyskie:) i jak uzbierałem odpowiednio silną armię, to zawsze się przyłączały (nie potrzebowałem już sprawdzać, czy inne potwory się czasem nie przyłączą). Z drugiej strony uważam, że 16 dni to nie jest jeszcze najlepszy wynik jaki można osiągnąć na tej mapce (oczywiście przy skali trudności 200%).

Permalink

Wyniki na razie tylko tu, bo nie mam możliwości wrzucić newsa na główna, jak i straciłem prawa moda. Rankingu ostatecznego także nie ma, bo nie ma dostępu do starszych news, a w pierwszym poście jest przestarzały ranking

Bardzo spóźnione wyniki Pucharu Areny Heroes 3: 6 mapkę zwykłą wygrał Radclif. 3 miesięczną zaś wygrał Wufej. Gratulujemy!

Zwykła 6:
1. Radclif 10 dni, 200%, 100pkt
2. Chester 49 dni, 200%, 85pkt
3. Wufej 74 dni, 200%, 70pkt

Miesięczna 3:
1. Wufej 70 dni, 200%, 150pkt
2. Radclif 29 dni, 130%, 127 pkt
3. Takeda 43 dni, 130%, 105 pkt

Niespodziewanie mapkę miesięczną wygrał Wufej, a to najprawdopodobniej za sprawą błędnego ściągnięcia mapki przez Radclifa.
Dziękuje wszystkim za udział, przepraszam za ostatnie opóźnienia. Następny turniej - początek września(?)

Tymczasem jakby ktoś miał jakieś uwagi i ewentualne propozycje zmian w regulaminie, to niech napisze w tym wątku, może wykorzystamy je w przszłych turniejach.

[scalenie: So Apr 21, 2007 9:27 pm]

A oto ranking końcowy:

1. Flash 732
2. Radclif 647
3. Wufej 517
4. Elvis 465
5. Carramba 354
6. Vincent 291
7. Thant 230
8. Mozatr 208
9. Takeda 203
10. Gwynbleidd 157
11. Vojtas 118
12. Chester 85
13. McGregor 66
14. Vandergahast 58
15. frezerino 35
16. Norbi 14
. Lukbastion 14
18. Maar’Hev 5
. MarenRe 5


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 21.04.2007, Ostatnio modyfikował: Eru

Permalink

Gratuluje Flash.

Panowie nastépnym razem zrobie Wam lepszá konkurencjé.
Ufam ze jeszcze sié tu spotkamy.
Do nastépnego...


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 22.04.2007, Ostatnio modyfikował: Gwynbleidd