Imperium

Behemoth`s Lair

PAH3 - sezon drugi

Permalink

a przypadkiem chodzenia po wodzie nie miał którys z potworów?


Permalink

Pokonałem wszystkie potworki oczywiście łącznie z tymi eventowymi tuż przed grobem. Nie dostałem pergaminu, jak równiez nie pokazał mi się w księdze ten czar. A swoja drogą myślę ze mapka jest trudna więc i tak sobie ją w wolnej chwili przejdę lub tez spróbuję ;) przejść, jak juz się dowiem oczywiście gdzie jest chodzenie po wodzie.

Permalink

Spacer po wodzie jest w tym evencie zaraz przed grobem wojownika. Nie jako artefakt-pergamin z zaklęciem, ale w dziale 'zaklęcia'.


Permalink

Najpierw to gratuluje wszystkim wyników:)

Specjalne gratulacje dla Elvisa! Ładny wynik na miesięcznej:) Niestety nie mogłem zrobić Ci na niej konkurencji, wystarczy, że przez pierwszą mapę utopiłem jeden egzamin, na poprawke musiłem się już uczyć:) Więc mapkę miesięczną szedłem "na szybko", ale gratulacje bo to nie znaczy, że skończyłbym ją szybciej:)

Dziwnie mało wyników z mapki drugiej...

Takeda nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z tym korzystaniem z pomysłów innych... niby jakich?? Nikt mi nie podpowiada co do strategi gry, każdą tworze sam, nie korzystam z podpowiedzi innych, nikt mi ich nie daje! <Ja nawet stałego dostępu do neta nie mam i zaglądam tu tylko co jakiś czas!>
Jeśli miałeś coś konkretnie na myśli to napisz.

Jaszcze raz gratuluje wszystkim.


Permalink

Wyniki jak widać już są, nowe mapki także. Jak zauważył Flash, mało sejwów z mapki zwykłej. Czyżby za trudna? W każdym razie nowe mapki są raczej proste - zwykłe kill them all. Mam nadzieję że bedzie więcej sejwów niz ostatnio.


Permalink

Dzięki wszystkim za cynk odnośnie tego czarnego namiotu... fakt był tam :P
Odnośnie frekwencji na 2mapce zwykłej to sądzę że tak jak i w moim przypadku brak sejwa końcowego był spowodowany poprostu brakiem czasu :/
Pozdrawiam wszystkich!

Permalink

Potwierdzam, nie chciało mi się grać tak długiego scenariusza.


Permalink

Witam i pozdrawiam wszystkich!

Jak widzę dla wiekszości, w tym i dla mnie 2 tygodnie na przejście 2 mapek (w tym jednej dłuższej) to za trochę mało czasu. Myślę ze to jest główna przyczyna małej ilości sejwów z 2 zwykłej. Myslałem że również jej nie ukończę, ale w chwili ostatniej i po prawie całej niedzieli oraz dzieki podpowiedzi w sprawie namiotu udało się. Wynik nędza ale miejsce III :-))

Tak jak poprzednio i tym razem Flash zaskoczył mnie swym wynikiem (na 2 zwykłej). Jak dla mnie to Rekord Świata! Również Elvis i jego 29 dniowy wynik na 1 miesięcznej jest do pozazdroszczenia.

Na koniec małe pytanko. Eru napisał: "Spacer po wodzie jest w tym evencie zaraz przed grobem wojownika. Nie jako artefakt-pergamin z zaklęciem, ale w dziale 'zaklęcia"
Co to jest ten event i przy którym grobie był bo nadal nie mogę tego czaru znaleść :-(


Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 12.02.2007, Ostatnio modyfikował: Carramba

Permalink

Carramba, ciesz się że nie brałes udziału w poprzednim turnieju - tam była mapka s/m co tydzień i l/xl co miesiąc - zresztą zobacz sobie zamknięty wątek.

Co do eventu: opisałem jak to wygląda w edytorze map. Podczas gry jeżeli podjedziesz na ostatnie pole przed grobem, to wyskoczy Ci zdarzenie, że atakują Cię kościane smoki - albo ich ulepszenia, nie pamiętam. Po bitwie czar chyba powinien się znaleść w księdze czarów. Jedynym racjonalnym wyjaśnieniem nieznalezienia się czaru w księdze czarów, jeśli takową księgę mamy, jest to iż bohater miał zbyt niską mądrość żeby nauczyć się czaru. Zaznaczam jednak że sa to moje przypuszczenia - należałby spytac jakiś mapmakerów.


Permalink

Flash mam nadzieję, że się nie obraziłeś, cóż chyba mnie nie zrozumiałeś, chodziło mi akurat o mnie a nie ciebie, przeczytaj dokładnie swojego i mojego posta. W szczegółach chodziło mi o to, że po ogłoszeniu wyników miałem skalę porównawczą i "wskazówki" z postów uczestników turnieju np. zaatakowałeś najpierw zamek elfów, a poza tym przy kolejnym podejściu wiem co zrobiłem źle i to poprawiam. Mam nadzieję, że teraz wszystko jasne, za wszelkie niedomówienia i skróty myślowe przepraszam.

Co do mapek, zawaliłem bo zostawiłem je sobie na luty, a tu zonk wyskoczyły wyjazdy w pracy i parę innych spraw i piękny plan diabli wzieli, teraz już tego błędu nie popełnię, z kolejnymi zdążyłem się zapoznać.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 13.02.2007, Ostatnio modyfikował: Takeda

Permalink

Jakkolwiek nowe sejwy już są, to na ten przykład ja chciałbym terminy odsyłania owych zapoznać.


Permalink

Faktycznie, nie podałem terminów, jakkolwiek samodzielne ich doliczenie się chyba nie powinno sprawić trudności. A więc zwykła do końca tego tygodnia, na miesięczna macie jeszcze 2,5 tygodnia - patrz pierwszy post.


Permalink

Nie, Takeda nie obraziłem się, raczej zdziwiłem... ale teraz już wszystko się wyjaśniło

Tak jak u Ciebie u mnie też licho z czasem... właśnie zaczynam mapke tygodniową, wynik będzie świetny...:) aż nie wiem czy będę chciał zobaczyć wyniki...


Permalink

Podchodziłem do mapki trzy razy i właśnie wysłałem sejwa, biorąc pod uwagę mój wynik to najlepsi dużo tur z pewnością nie grali, ale i tak mam nadzieję być w środku stawki.


Permalink

No w końcu forum działa. Po pierwsze sprawa do arbitra czekam na 4 mapkę :) Po drugie w rankingu brakuje osoby która w mapce 03 zdobyła 3 miejsce.

No wyniki rewelacja panowie :) Gratuluje wszystkim. Obecnie mapki są łatwiejsze nie to co 02 :P

Co do planów obecnie sądzę że dokopanie się do 4 miejsca jest sensowne, a więc strzeżcie się gracze Thant nadciąga.

Ps. Uwielbiam grzebanie się z dołu tabelki, ach ta stara dobra werwa.


Permalink

Właśnie, to ja nie zostałem sklasyfikowany w rankingu jak zauważył mój przedmówca. Oczywiście chciałbym dołączyć do szacownego grona wojowników Areny. A tak poza tym drugie miejsce ex aequo lepiej brzmi niż trzecie.

Permalink

4 mapka już jest - nie było jej pewnie dlatego ze Kumbat miał "problemy" z autoryzacją ;)

Natomiast w sposób o który dopytywał się Thant, oznaczam właśnie miejsca ex aequo - w zeszłym sezonia na mapka takowych miejsc nie bywało, a w rankingu trochę inaczej to zapisywałem. I nie wiem czy zauważyłes, drogi Thancie, ale od poczatku sezonu w ten sposób oznaczam miejsca róznorzędne.

Jeśli sa dwa miejsca drugie, to następny zawodnik jest czwarty - jest to lepszy i bardziej przejrzysty system dla mnie, jako matfiza, niż gdyby po dwóch drugiech miejscach następowało trzecie


Permalink

W pełni popieram przedstawiony przez Arbitra sposób przyznawania miejsc jesli chodzi o lokaty ex aequo, a w poprzednim moim poście miałem na myśli że zostałem (pewnie przypadkowo) pominięty w rankingu zbiorczym.

Permalink

Eru

4 mapka już jest - nie było jej pewnie dlatego ze Kumbat miał "problemy" z autoryzacją ;)

Teraz już będziesz mógł sam autoryzować :P


Permalink

No to trzeba było tak od razu - poprawione ;)

Miałem Cię dodac do rankingu jak już podopisuję wszystkim nowe punkty i zapomniałem ;)