Imperium

Behemoth`s Lair

PAH3 - sezon drugi

Permalink

Takeda

Takie pytanko. Na mapce zwykłej autowalką zawsze przegrywam, gdy walczę osobiście zupełnie na odwrót, czy mogę wysłać taki sejw? Oczywiście z dołączonym opisem jak tą walkę rozegrałem.

Oczywiście, tak jak jest w regulaminie - wystarczy że opiszesz jakie są główne zadania i ewentualnie w jakich turach co pokolei - nie musi to być super dokładny opis, taki najgorszy z H3 nie jestem ;)


Permalink

Witam. Mam pytanie do sedziego. Adres e-mail na ktory trzeba słac mapki to eru-gg[at]tlen.pl? I jakie są nr gg albo tlena Eru na których mozna uzyskac odp czy e-mail doszedł?
P.S. Mapka 01 została przezemnie wysłana. To tak dla formalności ;)
Pozdrawiam Wszystkich!!
Wufej
P.S2. Pytania drugiego nie było gdyz zapomnialem iz trzeba sie najpierw zalogowac by moc ogladac dokladne profile :P ot taka gafa z mojej strony :)

Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 28.01.2007, Ostatnio modyfikował: Eru

Permalink

Wufej, po to w regulaminie adres jest z [at] żeby mi tony spamu na skrzynke nie przechodziły ;)

No, wyniki już są, tak jak kolejna mapka. Zaskakujace jest to że niekt nie ma wyniku między 30 a 40. Czyżbyśmy mieli już wyklarowana czołówkę? Jednak mam nadzieje że kilka osób na następnych mapkach poprawi swoje miejsca ;)


Permalink

No nie, 18 dni? To nie możliwe.
(blue)Flash - kto kryje się pod tym nickiem? Przyznawać się!

No ale warto było walczyć o ten jeden dzień.

Gratuluję zwycięzcy, wynik miodzio.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 28.01.2007, Ostatnio modyfikował: Gwynbleidd

Permalink

Heh, a mi akurat jeszcze jednego dnia urywać się nie chciało :D

Też chciałbym wiedzieć jak to zagrać by w 18 dni to zrobić


Permalink

Tu macie jego profil: http://jaskiniabehemota.net/mieszkancy/Flash. O ile to TEN Flash ;)

żebyście jeszcze widzieli jego armię. 6 drzewców, koło 20 krasnali i 20 leśnych elfów. Na poczatek komp chce się poddać, ale jak się kliknie 'nie' to normalnie autowalka jest wygrana o.O


Permalink

czyli jechał w dół a nie w lewo :]

no tak, wtedy się ma księgę od razu, to można poszaleć


Permalink

Flash - coś jakby mi się ten nick kojarzy z dawnej jaskini chyba turniej ST albo też PAH3 ale nie jestem pewien (ale skoro go zapamiętałem to tam też musiał mieć dobre wyniki bo tylko takich pamiętam :) ).


Permalink

Chylę czoła, przed takim wynikiem, a mogłem podejść do mapki drugi raz to mi się nie chciało, marny tydzień i byłbym wyżej no ale cóż, może z następną będzie lepiej.


Permalink

No to wynik mnie rozwalił!
Znać mistrza! Mam tylko nadzieję ze mój skromny wynik w dalszej walce poprawię;-) Choć widzę ze jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim zbliżę się do elity:-))
Pozdrawiam i wszystkm życzę dobrych wyników!!

Memento mori


Permalink

Do ERU: Tak to ja :) a propos Tego Flasha,

Do Kumbat: Ja Ciebie też pamiętam:) i masz racje, brałem udział w PAH3, chyba dokładnie 2 sezony....ale to by wymagało sprawdzenia.

Do Vandergahast: Nie miałem żadnej księgi.

Gratuluje wszystkim wyników..


Permalink

Gratulacje dla wszystkich co są zadowoleni ze swych wyników. Zwycięzcy nie gratuluję gdyż gratulować można równorzędnemu rywalowi, a nie Herosowi który tak dalece odbiega wynikeim od pozostałych. Te 18 dni mnie przez chwilę przytrzymało z otwartą gębusią. ...i to jeszcze bez księgi!!!

Pozdrawiam.

Permalink

Gratulacje Flash.
Przypominają mi się stare dobre czasy.

Na razie mamy hegemona więc chyba bedę grał rozrywkowo bo na razie siedzę głęboko w RD, ale nie wykluczam że raz za czas pokażę formę z dawnych lat.

Co do heroesa to trochę walczyliśmy razem parę lat temu pamiętasz jak wtedy wymiatał Mr.Pool.

Flash grałeś chyba jak pamiętam jeszcze w PA w H4 (sam mnie zaraziłeś :P

Powodzenia w dalszych mapkach!!


Permalink

Ciekawe jak człowiekowi otwierają się oczy na pewne sprawy, gdy ktoś zrobi taki wynik.

Podejrzewałem, że większość graczy zdecyduje się na zajęcie i rozbudowę dwóch zamków( po lewej), ale sam postanowiłem rozwinąć tylko Lochy, a jeden z zamków przejąłem tak po drodze do namiotu i całkowicie zaniedbałem.

O Bastionie nawet nie pomyślałem?!* :(

Jeśli chodzi o finałową walkę, to wykorzystując Malekhita, 100 troglodytów i kilka artefaktów, zredukowałem liczbę smoków(do 4), mantikor(do 5) i minotaurów(do 0). W tej samej kolejce dokończyłem dzieła, tym bohaterem z artylerią.

Co do artefaktów, to miałem kulę na smoki i kilka dających punkty do wiedzy i mocy. Nie zdobyłem żadnego zestawu z podziemi.
Tak po krótce przedstawia się historia moich zmagań.

Bardzo chętnie poznałbym Wasze strategie.
Jeżeli chcielibyście podzielić się swoimi spostrzeżeniami z mapki i opisać jakimi drogami dążyliście do zwycięstwa, to bardzo zapraszam do dyskusji.


Permalink

Ja grałem również Malekithem i szedłem w dół, aczkolwiek zamarudziłem z kilka dni na pozbieranie równiez nim paru rzeczy, w strefie przy moim zamku (pewnie niepotrzebnie). Wziąłem księgę, studnię maga i ubiłem minotaury. Potem w dół elfy ubiłem i na zamek aniołków wszystko głównie magią pokonywałem. Potem wskoczyłem TP do wiru magii, powrót do aniołków i jazda do podziemi. Innego bohatera wysłałem do białego namiotu. Z podziemi również nie brałem żadnego artefaktu. W walce finałowej cała armię straciłem w drugiej turze i walkę wygrałem Implozją oraz przywoływaniem żywiołów ziemi. Niestety nie miałem juz many na wskrzeszenie czegoś tuż przed zadaniem ostatniego uderzenie i bohatera straciłem, ale zamek został pusty. W tym samym dniu jeszcze wszedłem tym drugim bohaterem do zamku, który juz stał niestrzeżony. A więc zamek zdobyłem 1 troglodytą:). Niestety niepotrzebnie zmarnowałem kilka pkt ruchu na pzestrzeni tych 29 dni i pewnie bym mógł oszczędzając troche ruchu uzbierać te 3-4 dni mniej.

Mimo wszystko 25 dni mieści się w mojej łepetynie, ale 18 to nawet nie mam pojęcia jak to zostało zrobione. Ale to tylko pogłębia moją "chorobę" związana z Herosami 3.

Permalink

Siedziałem nad tą mapką pół niedzieli i jeszcze dziś ze dwie godziny i przy niezłym farcie spiłowałem mój wynik do 43 dni i tak sobie teraz myślę, że mój udział w tym turnieju będzie w duchu olimpijskim (liczy się przede wszystkim uczestnictwo), ale to nie zmienia faktu, że i tak będzie miło popatrzeć na rywalizację lepszych od siebie, ale dzięki temu mam nadzieję, że się kiedyś podciągnę na wyższy poziom.


Permalink

Ja grałem początkowym herosem, niepotrzebnie się ładowałem do kopalni koło dungeona, zawsze to parę dni mniej :] W lewo, zdobywam castle, robię anioły, czyszczę okolicę, jeden namiot, 2 i księga ziemi, do dunga po wir magii i do podziemii, tam jeszcze czas na zdobycie anielskiego sojuszu i kulturalnie wszystkich w zamku implozją. Ale jakbym od początku wiedział że walkę można jakoś tak bardziej szczegółowo opisać, to z tydzień bym z tego skroił :] Jeszcze raz wyrazy podziwu dla Flasha


Permalink

Myślałem że 40 dni to będzie całkiem niezły wynik. Myliłem się :D
Nędzne 7me miejsce.
To co zrobił Flash to po prostu masakra.
Najważniejsze po pierwszej mapce to liczba uczestników, jest nieźle, mam tylko nadzieję że lider nikogo nie wystraszył wynikiem:)

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w bojach, a Flash'owi gratuluję świetnego wyniku.


Permalink

No - gratulacje dla Flash 18 dni to wynik bardzo wyśrubowany. Myślałem, że w 1 mapce będą wyniki "turystyczno - krajoznawcze", ale widze, że mój heros musi podkręciś swojego konia by szybciej jeździł - he, he !