Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "O przyszłości Imperium dysputa"

Aktualnie w Osadzie: Ognisko jest zgaszone.
Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > O przyszłości Imperium dysputa
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Crux

Crux

12.05.2007
Post ID: 15645

DK, jak w moim poście będzie pełno porno, użyję wulgaryzmów tak ładnie, że Franz z Psów mógłby się ode mnie uczyć, zacznę bluzgać na użytkowników- to moderatorzy nie mogą, ale MUSZĄ zmienić lub (jeszcze lepiej) usunąć post i najlepiej dowalić mi bana. Ale skoro się na to nie zanosi, to nic z tego ;)

Tymczasem kolega skrytykował trochę administratorów. No ale mamy wolny kraj, to nie komuna, gdzie w stanie wojennym za nabluzganie na PRON i WRON miało się problemy. Nie podoba się coś- mozna chyba powiedzieć otwarcie i nikt nikogo nie będzie represjonował. Przecież żaden człowiek nie jest ideałem i popełnia błędy- i chyba jak mu ktoś powie jakie, to nie zachowa się jak 5-letnie dziecko i nie zabierze zabawek z piaskownicy ;) Kolega skrytykował, ma do tego prawo, Konstytucja mu pozwala, zrobił do kulturalnie- więc nie wierzę, by ktokolwiek chciał usuwać jego wypowiedź. Chyba to nie jest forum http://wojnaibitwa.fora.pl/ gdzie za krytykę można dostać bana (patrz: ja- jadałem w dziale "Ocena forum" 1/10 :D).

Krewal skrytykował, ale kulturalnie, więc nikt się nie będzie gniewał myślę, ani usuwał postów bo nie ma prawa (co innego jakby napisał, że "MiB to stara k..., mam go w d... i całe forum p...one", prawda?) i tyle.

Koniec wywodu. Amen

PS Sorry za chaos, ale miałem ładnie napisane, to mi tekst zjadło mu wysłaniu :(
PS2 I skończmy ten off-topick na mojej wypowiedzi, ok?

Relen

Relen

2.11.2007
Post ID: 20653
Nie wiem czy mam, jak to się teraz mówi ,,moralne prawo" się tu wypowiadać, ale jak słusznie zauważył Sandro dyskusja toczy się o nas tzw. nowych, czyli może i my powinniśmy się w niej wypowiadać.
Nie mogę zgodzić się ze twierdzeniami (zdaje się autorstwa Tristana), że należy zmodyfikować system avatarów, awansów, zreformować ,,Karczmę"... To są chyba rzeczy w tym forum najważniejsze, najciekawsze, które dodają klimatu i... Nie jestem poetą i tego ,,iii" na Polski nie przetłumaczę, ale to takie coś, że jak siedzę sobie przy tym forum to momentami wydaje się mi, że czytam książkę:). Powiedziałbym nawet, że ,,Karczma” jest za mało rozbudowana. Natomiast zgodzę się z Vandergahastem, że priorytetem Imperium Jaskini Behemota powinno być rozbudowanie Osady... Jeżeli teraz jest to miejsce nieco dźwigające się z popiołów to wyobrażam sobie jakie będzie, gdy wejdzie w swój Złoty Wiek... Setki opowiadań, poematów, mnóstwo ludzi dyskutujących w innych częściach Osady...
Mówiąc o elitarności... Miło jest poczytać posty ludzi na poziomie... Nie do tego przyzwyczają nas fora załadowane ,,dziećmi neostrady", gdzie nie ma dyskusji, a ni nawet kłótni, tylko rzucanie mięsem. Natomiast faktem jest, że system awansów, choć ciekawy (dodający klimatu) jest nieco niezrozumiały. Czy mieszkaniec to to samo co jaskiniowiec itp.? Jest tu troszkę niedomówień .
I to by było chyba na tyle… Życzę, żeby raczej spełniła się wizja o elitarnym forum, w którym to fantastyka jest traktowana na równi ze strategią wszech czasów (ma na myśli Heroesy oczywiście:)), a nie wizja forum być może bardziej otwartego, ale i mniej klimatycznego…
Sulia

Sulia

2.11.2007
Post ID: 20659
To może ja dodam coś na temat awansów :) Przyjęło się nazywać jaskiniowcem każda zarejestrowaną osobą w JB. Jednak tytuł Jaskiniowca zdobywasz oficjalnie (i przy avatarze ;) dopiero po spełnieniu paru warunków. Procedura awansu została opisana w Przewodniku. Zastrzegam, że jest to procedura "idealna" czyli cały mechanizm dopiero wejdzie w życie.
Nuk

Nuk

3.11.2007
Post ID: 20666
I jeszcze przed nowym designem był(na krótko) system rekomendacji ;) Niestety mało osób zdążyło skorzystać(chyba jedna).