Imperium

Behemoth`s Lair

Generator Map

Permalink

Witam. Posiadam Heroes V wraz z dodatkami. Obecnie gram w dzikie hordy i chciałbym stworzyć mapke 2vs2 bądz 2vs2vs2. W generatorze w grze nie moge tego zrobić a chce pograć w sojuszu. Macie jakiś pomysł jak to zrobić?

Permalink

Aby dodać/zmienić sojusze musisz otworzyć mapę korzystając z Edytora Map, następnie wejść w Widok ~> Właściwości mapy -> Drużyny.


Permalink

Witam, mam problem z moim Edytorem Map. Zacznę od tego że zanim zrobiłem format kompa Edytor działał poprawnie, tylko że nie można było postawić Chatki Maga, bo cała mapa już się nadawała do kosza. Kiedy zrobiłem format komputera, zainstalowałem ponownie Heroes of Might and Magic 5: Tribes of the East w wersji 3.1 (pominę fakt że mój profil z zapisami się zachował pomimo że zrobiłem format) to zaczęły dziać się z Edytorem dziwne rzeczy... np. nie mogę przekopiować mojej mapy na inne strony gdzie można umieszczać swoje pliki (mam na myśli Discorda), jedynie mogę zrobić skrót, albo czasami jak zamknę Edytora Map to jak chcę moją mapę otworzyć ponownie to mi wyświetla błąd, że niby nie ma tego w folderze Maps i tu się zgadza, tylko żadnej innej mapy tam nie ma a działają! Co lepsze, nie mogę przenieść żadnej mapy do folderu Maps (niby jest komunikat że się przenosi, ale się tam nie pojawia). Przez takie właśnie problemy już 8 moich map, które miałem w planach zrobić, poszło do kosza (tylko 1 została, a jeszcze 1 jest u mojego kuzyna). Liczę na to że ktoś mi pomoże.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 27.07.2017, Ostatnio modyfikował: Tabris

Permalink

Jedna metoda, podstawowa, czyli reinstalacja H5. Co do problemów z otwieraniem map jest to spowodowane tajemniczym i permanentnym błędem w trakcie zapisywania mapy. Niestety nie da się go wyeliminować, jedyną metodę jest częste robienie zapisów i tworzenie kolejnych wersji map w trakcie tworzenia (mapa1, mapa2). Po każdym takim zapisie otwieranie go z powrotem, by sprawdzić, czy błąd wystąpił.


Permalink

Mam częściowe rozwiązanie problemu jeśli chodzi o pojawianie się w folderze Maps: jeśli mapy tam nie ma, a jak otwiera się edytor to widać że niby jest, to wtedy wystarczy usunąć mape (ale nie trwale, po prostu wrzucić ją do kosza) po czym wyładować do folderu Maps, mam nadzieję że komuś to pomoże

Permalink

Witam mam kolejny problem z Edytorem Map, otóż przez przypadek ustawiłem mapę jako Scenariusz, a chciałem żeby była do gier wieloosobowych i teraz mam pytanie czy da się to teraz jakoś zmienić?