Imperium

Behemoth`s Lair

Śmietnik itemów,recycle bin

Permalink

Mam 2 pytania do was, znających się na grze - (gra HoM&M 4)
- 1) - jak mogę pozbyć się itemów takich jak butelki których pojawia się mnóstwo w grze i których i tak nie korzystam (mam kampanie gathering storm i nazbierało się tego sporo w ostaniej części) . Wywalić tych itemów się nie da (nie chce po prostu przekazywać ich innym graczom, a przekazanie istotom i ich zabicie pozostawia tylko itemy na mapie)

chciałbym permamentnie zniszczyć itemy - jak mogę to zrobić ?

zainstalowłem mod equilibrium i tutaj widzę na stronie że jest coś takiego jak recycle bin

http://equilibris.celestialheavens.com/images/recycle_bin.jpg

tylko jak mam go zdobyć ? jest jakis kod po którego wpisaniu pojawi się on w ekwipunku ? na mapie nie natrafiłem jeszcze na ten item...

2 )

Jak można edytować plik kampannii Gthering storm (chodzi mi o tą osttanią misję) w jaki sposób i gdzie mam to znaleźć i czym otworzyć (z tego co widzę edytor edytuje tylko pojedyncze misje, nie główne kampanie dodatków). Jak mogę za pomocą tego edytora zmodyfikować tą misję ?

Permalink

Niestety w Heroes IV nie można pozbyć się artefaktów sprzedając je czy w jakikolwiek inny sposób. Mod Eq dodaje artefakty, w ostatniej wersji tylko jeden, a nie jest nim ten kosz. O ile pamiętam to jest żart twórców jednego z modów nie związany z Eq, ilustrujący możliwość dodawania nowych przedmiotów.


Permalink

A co z moim drugim pytaniem w takim razie? Co do sposobu modyfikowania kampanii TGS(tej ostatniej)? (Powyrzucałbym np. wieże z przedmiotami, albo coś dodał)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 21.04.2017, Ostatnio modyfikował: Tabris

Permalink

Po co się chcesz pozbyć? Miejsca ci brakuje? Przecież nie przeszkadzają. Użyj np. w bitwie i po nich. Albo przekaż 1 stworkowi i daj mu dymisję. Trzeba myśleć to jest gra. :-)

Kampanie wyjmij Mh4096 albo H4ResExp albo Reseditem i edytuj normalnie, a potem zapakuj. Najlepszy Mh4 jest w Jaskini.