Imperium

Behemoth`s Lair

H7 multiplayer - spis błędów podczas gry

Permalink

Czołem,

wymieńmy się informacjami co do błędów w czasie gry multiplayer. Chciałbym się zorientować czy tylko ja mam takiego pecha czy to zjawisko powszechne.

Gram na wersji zaktaulizowanej po wydaniu 'Trial by Fire' ale dodatku nie kupiłem. Do gry multiplayer mam przekierowane i otwarte porty, dzięki czemu mój status NAT jest zielony.

Spotkało mnie kilka wpadek gry, gdzie wiele godzin poświęcone na eksploracje mapy i przygotowanie się do walki z innym graczem poszło na marne. Przejdę do konkretów.

W czasie walki gra pokazała, że obecny ruch należy do przeciwnika a dokładnie do jego jednostki specjalnej(balisty), a mój przeciwnik zrelacjonował mi, że oto u niego na ekranie moja jednostka ma jeszcze dodatkowy ruch dzięki morale i w ten sposób przez tą rozbieżność musieliśmy skończyć grę jako nierozstrzygniętą. Z forum M&M na UBIkacji widziałem, że ludzie też to zgłaszają.

W innej rozgrywce kiedy wreszcie natknąłem się na drugiego gracza i zaatakowałem go gra zapytała czy ma to być szybka walka czy chce ją samodzielnie rozegrać, po czym kiedy wybrałem, że rozegrać samodzielnie dostałem okno z komunikatem, że mam poczekać na decyzje drugiego gracza, ale on nic takiego na ekranie nie miał. Musiałem zamknąć grę z poziomu menedżera zadań. Ani nie dało się napisać do gracza ani wyjść do menu.


Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 8.08.2016, Ostatnio modyfikował: Mosqit