Imperium

Behemoth`s Lair

Problem w Edytorze Map

Permalink

. Mam nie typowy problem w edytorze map nie ma przedmiotów z dotatków gathering storm i winds of war .Dodatki normalnie działają nie ma ich tylko w edytorze map .Mam Win 8.1 , w Win 7 działało wszystko bez zarzutów . Prosze o pomoc.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 23.03.2016, Ostatnio modyfikował: Tabris

Permalink

Rozumiem, że w zakładkach obok Obiektów przygody, artefaktów i td. nie ma The Gathering Storm i Winds of War? Możesz je dodać ręcznie: Narzędzia -> Dostosuj -> Palety obiektów. Możesz tworzyć nowe kategorie i dodawać obiekty.


Permalink

Tylko dlaczego mi pisze że nie ma zaistalowanych tych dodatków jak chce otworzyc mapy ?Czy tylko wsytarczy dostosować jak opisałeś ?

Permalink

Jeżeli nie masz zainstalowanych dodatków nie mogą pojawić się w edytorze. Jeśli masz H4 Złotą Edycję powinny być dostępne. Jak rozumiem w grze możesz grać w kampanie z dodatków i widzisz scenariusze z nimi?


Permalink

Dodatki normalnie działają i scenariusze , Natomiast nie działają tylko w edytorze map gdy wchodze w jakąś mape z dodatków pisze mi że dodatek nie jest zaistalowany .Po prostu edytor map nie widzi tych dodatków mimo że one są i działają .Nie ma tez w edytorze przedmiotów z dodatków jak by wogole edytor nie widzał tych plików . Ta sama gra z tymi dodatkami działała bez błędnie na win 7 na tym samy kompie .Problem widze w Win 8.1 ale jak to naprawić ?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 23.03.2016, Ostatnio modyfikował: Rafalheros

Permalink

Reinstalacji próbowałeś?


Permalink

Wiele razy zawsze ten sam problem ,Dodatki działają ale tylkow grze w edytorze nie chca>Chyba obok win 8.1 zaistaluje win 7 i zobacze czy bedzie działać .Wrazie czego bede na win 7 edytowal mapy i odpala na win 8 .A co mi możesz poradzic jeszcze ?MOże sam specialne pathy na win 8.1 ?

Permalink

Możesz jeszcze próbować otwierać w innym trybie.
Lub ściągnąć edytor zsieci, może masz wadliwy?

Permalink

Wszystko dobrze grało na systemie WIN 7 ALE JUZ NA Win 8.1 nie ma tych dodatków w edytorze , tak wszystko jest w edytorze podstawowe Heroes działa , dodatków grze działąją tylko nie ma ich w edytorze map samych tych dodatków .Dziwna sprawa .Kto ma Win 8.1 niech poda sugestie jesli mozna o to prosic .