Imperium

Behemoth`s Lair

[FIXME] nie wyświetlają się newsy z archiwum od marca w górę

Permalink

Archiwum wiadomości > nieaktywne linki do newsów marzec, kwiecień i w górę.


Permalink

Zamiast naprawiać, zrobiłem nową główną. Nie ma to jak rozmach. ;)


Permalink

Wygląda bardzo ładnie.


Permalink

W końcu strona główna wygląda jak należy.
Tylko chyba z czcionką nie wszystko jest do końca jak trzeba.


Permalink

...ale nie na smartfonach.


Permalink

Avonu - możesz podesłać screena, ewentualnie wyjaśnić, o co chodzi? Testowałem na paru przeglądarkach i wszędzie fonty mi się renderują poprawnie (Open Sans, używany w innych nowych serwisach JB).

Morglin - dzięki za zwrócenie uwagi, postaram się główną poprawić, by była bardziej responsywna.


Permalink

Chodzi mi o czcionki (czcionkę?):

http://oi62.tinypic.com/17bhiu.jpg

Nie wiem czy to tylko u mnie, ale każda z zaznaczonych sekcji odróżnia się o pozostałych, zaś wszelkie nazwy tematów w "Forum" są... rozmazane?
No, nie wygląda to zbyt ładnie. Brakuje mi też kolorów w ikonach-linkach do Failbooka i YouTube'a (są zbyt monotonne i można je łatwo przegapić).

FF 41.0.1
1366x768


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 2.10.2015, Ostatnio modyfikował: Avonu

Permalink

Nie do końca rozumiem nadal, w czym problem. Sprawdziłem nawet inspektorem CSS, jest tak, jak być powinno - w treści newsów (lewa kolumna) font ma 13px rozmiaru i 18px wysokości (interlinia), a po prawej w boksach za każdym razem font ma 12px rozmiaru i 14px wysokości. Rożnica pomiędzy lewą kolumną a prawą faktycznie występuje, związane jest to z naszą chęcią eksponowania w pierwszej kolejności newsów, ale nie jest tak, że w każdym miejscu mamy inny rozmiar fonta.

Nazwy tematów nie są rozmazane, nie mają cienia (który mógłby powodować takie wrażenie), tylko są wytłuszczone (grubość fonta 700). Rozmiar ciągle ten sam. Tak samo było wcześniej na stronie głównej.

Na temat kolorów w ikonach prowadzona była długa dyskusja, ostatecznie większość pytanych osób stwierdziło, że lepsze są ikony takie jak teraz, niekolorowe. Sam też jestem tego zdania, wprowadzenie tylko w tym jednym miejscu innych kolorów niż dominujące na stronie bardzo by przyciągało wzrok w tę stronę - bardziej, niż np. w stronę treści. Ale jeśli pojawi się więcej głosów popierających przywrócenie kolorów, to się to zrobi.


Permalink

Osobiście jestem ZACHWYCONY nową wersją strony głównej. Naprawdę świetna robota. Nie wiem co więcej powiedzieć :)

A "złote" guziki do YouTube i Facebooka bardzo eleganckie, nic bym z nimi nie kombinował. Nie zauważyłem też problemów z czcionką, choć na początku odczuwałem lekki dyskomfort w związku z pogrubionym napisem "forum" - jednak już się przyzwyczaiłem.

Chałwa!

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 3.10.2015, Ostatnio modyfikował: Mateusz

Permalink

Odświeżona główna wygląda świetnie, choć IMO trochę zbyt monochromatycznie. Niemniej jednak gratuluję - nareszcie nie trzeba wybierać które batoniki domyślnie pokazać, a które ukryć ;-) No i dzięki Ubi mamy grafiki Behemota wysokiej jakości :D

@Morglin: z dawnych czasów zostało jeszcze takie cuś: m.heroes.net.pl
Nawet w połowie nie takie ładne jak obecna główna, ale przynajmniej na telefonie wyświetla się dobrze ]:->

Pozdrawiam

MiB


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 7.10.2015, Ostatnio modyfikował: MiB

Permalink

Well, zapomniałem napisać. Parę dni temu popracowałem przy głównej jeszcze i aktualnie jest w pełni responsywna, dobrze wyświetla się na każdym urządzeniu w każdej rozdzielczości.


Permalink

U mnie na telefonie wprawdzie przy zmianie orientacji z pionowej na poziomą wszystko sie ladnie uklada, ale boczna listwa z linkami do forum jest na samym dole po wszystkich newsach

Permalink

To zamierzone, poniżej 1000px szerokości ekranu strona przechodzi w tryb tabletowy, tzw. wyświetla informacje jedna pod drugą. Inaczej albo treść nie mieściłaby się na szerokości jednego ekranu, albo miejsce na treść newsów byłoby okrutnie wąskie.