Imperium

Behemoth`s Lair

Rozwój bohatera

Permalink

Witam!

Od pewnego czasu mam pewien problem w Homm5. Posiadam wersje Dzikie Hordy, wgrałem modyfikacje podstawowej kampanii jak i z dodatku Kuźni Przeznaczenia. Podczas gdy staram sie tak wytrenować bohatera, jak zaplanowałem za pomocą Koła Talentów - nie mam takiej możliwości :(

Jak na przykład chce, by Agrael zdobył talent rasowy "Zew Urgasha", dostaje same bezużyteczne talenty podczas jego rozwoju. Nie jestem w stanie idealnie dopasować umiejętności, by dotrzeć do kluczowych talentów. W Kampanii Dzikich Hord jest to banalnie proste, nie tylko dlatego że jest Mentor Pamięci, ale dlatego że komputer dosłownie potrafi dostarczyć odpowiednie umiejętności przez 85% przypadku. W podstawowej wersji, jak i w Kuźni Przeznaczenia, ciagle sie opiera, a zdobycie talentów jakich chce graniczy z cudem :(

Próbowałem z edytować mapy, tak żeby umieścić w każdej misji Mentora Pamięci, ale Edytor nie umie wyczytać map z modyfikacji. Próbowałem zaktualizować grę, bezskutecznie, instalator twierdzi, że oryginalna wersja gry Homm5 nie została zainstalowana (bzdura).

Czy ktoś może mi pomóc?

Czy jest sposób by jakoś ułatwić komputerowi zapodanie umiejętności jakich chce, czy muszę jednak z edytować mapy i ustawić Mentora Pamięci?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 10.03.2015, Ostatnio modyfikował: Dagon

Permalink

Spróbuj zaktualizować grę tym patchem: Nieoficjalna łatka 3.1.1
Oficjalny patch 3.1 nie działa na polską wersję z niewiadomych powodów.


Permalink

Kaosugan
Nie bardzo wiem czego od nas oczekujesz. Nikt z nas nie ma możliwości wpływu na twoją grę.

Znasz teorię rozwoju bohatera? Wiesz w jaki sposób doprowadzić do sytuacji w której możesz wymusić pojawienie się pewnych skili? Jeżeli tak, to nic więcej się od nas nie dowiesz. To, że nie dostajesz to czego byś sobie życzył podczas awansu - trudno, peszek, bywa i tak.

btw; Kurcze, czy naprawdę tylko Hell wykazał chęć pomocy? Bo jak przychodzi do krytyki H5 to każdy jest ekspertem, a teraz nagle cisza... Mnie wybuchł komputer i do jutra poniedziałku nie mam stałego dostępu do neta, więc pomagać na bieżąco nie mogę.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 7.03.2015, Ostatnio modyfikował: Dagon