Imperium

Behemoth`s Lair

PAH3

Permalink

nie mam żadnego Twojego sejfa ;)
a nawet jakbym miał, to nie mam pełnej kontroli nad kopalnią, więc dla chętnych mogą puścic mejlem - oczywiście w jakiś znośnych ilościach ;)

Zresztą na pozostałych dwóch sejwach miesięcznych także szło autowalką ;) gorzej na tygodniowej, gdzie na dwóch najlepszych musiałem się męczyć z tymi magami...


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 24.10.2006, Ostatnio modyfikował: Eru

Permalink

Kumbat

O co ja widze...stary weteran PAH3 (i nie tylko PAH3) wraca do walki :)
Co prawda ciężko Ci będzie wspiąć się na 1 miejsce, ale na podium (top3) masz szanse się dostać.

Po moim trupie! :(


Permalink

Jako nekromata z dziką radością wcielę cię do mojej armii nieumarłych :)


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 24.10.2006, Ostatnio modyfikował: Thant

Permalink

"Jak to jest, że trupy miast na cmętarzu leżeć, spokojnych ludzi nachodzą?"


Permalink

po wekendowych zwirowaniach wszystko wróciło do normy - sejwy są, wyniki są, termin jak zwykle do soboty do północy ;)


Permalink

Chciałbym tylko zauwarzyć, że całkiem przyjemnie gra mi się na tej mapce "3 miesiąc".


Permalink

Miło mi :)

[scalenie: Nd Nov 05, 2006 6:16 pm]

Tym razem Thant nie wygrał - dopiero 4 miejsce!

między obecnymi miejscami 3-5 szukuje się ostra rywalizacja ;)


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 5.11.2006, Ostatnio modyfikował: Eru

Permalink

Ech ! Najpierw opuszczone 2 mapy z przyczyn rodzinnych, a teraz zrobiłem mapę w 22 dni we wtorek, ale zapomniałem wysłac :P Parę punktów uciekło, ale walczę dalej. Do boju:D !!!


Permalink

Witam.

Wydaje mi się, iż McGregor jest trochę pokrzywdzony jak każdy kto prześle sejw z tym samym wynikiem lecz później. Podług mnie można by zastanowić się nad ta zasadą. Sensowniejsze na tle świata herosów byłoby przyznawanie pkt egzekwo dla każdego kto osiągnie ten sam wynik bez względu na datę przesłania sejwa.

Pozdrawiam

Permalink

Mozatr z postu McGregora wynika, że nie wysłał on sejwa, bo zapomniał. Gratulacje dla McGregora za bojową postawę i zrobienie mapki w 22 dni, ale i tak gdyby ją wysłał zrobił by to po ustalonym terminie.
Co do punktacji za szybkość wysłania sejwa to też uważam, że jest ok, ponieważ kto szybciej wyśle sejwa ten nie kombinuje i nie przechodzi mapek po kilka razy więc powinien mieć więcej pkt. - prawda ?


Permalink

Dokładnie frazerino. Kto pierwszy ten lepszy, a terminów trzeba się trzymać, bo byłby dopiero bałagan. Mój wcześniejszy post to tylko tak na przypomnienie że nadal jestem i nie zrezygnowałem z PAH3 :D


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 8.11.2006, Ostatnio modyfikował: McGregor

Permalink

@Mozatr - byc może niedługo (może już w weekend) otworze(a przyanjmnie jam taki plan ;)) topic z proponowanymi zamianmi regualmi, ewentualnie tam sami będziecie mogli zgłaszać propozycje...


Permalink

Nie na temat, ale mam takie pytanie;
Dlaczego Jaras w turnieju figuruje jako frezerino?


Permalink

To pytanie do frezeriono/Jaras - welde dokumentcji turniejowo-moejlowo-sejwowej żaden Jaras nie bierze udziału w turnieju ;)


Permalink

A dziękuję za ewentualną mozliwość proponowania zmian w regulaminie w przyszłości. Jednak moja wrodzona niecierpliowość jest przyczynkiem dalszej części wypowiedzi:)
Wcześniej miałem na myśli oczywiscie Gwynnbleida, a nie McGregora, który wogóle nie wysłał sejwa. Wciąż uważam argument, iż pierwsze podejście do mapki najważniejsze, za chybiony. Wystarczy mieć czas już w niedzielę i rozegrać mapkę dwa razy. Albo po prostu sobie ją podglądnąć wcześniej i opracować plan błyskawicznego jej ukończenia. Wg mnie nie ma znaczenia czy ktoś przyśle mapkę z tym samym wynikiem co ja 3 dni po mnie lub w tym samym dniu. Jeśli później to po prostu nie miał czasu w realu i tyle, a był na takim samym poziomie co ja.

Szanownych lunatyków co jak i ja kroczą przez cały żywot nie w tym świecie, przepraszam za mą bezczelność, której granic póki co nikt jeszcze nie wyznaczył. Obiecuję, iż powstrzymam się na przyszłość z tego typu postami.

Pozdrawiam

Permalink

Gwynbleidd

Nie na temat, ale mam takie pytanie;
Dlaczego Jaras w turnieju figuruje jako frezerino?

W turnieju figuruje jako frezerino - natomiast na forum zalogowałem się jako Jaras (wynika to z mojego imienia), bo nie mogłem zarejestrować się z małej litery (na małej literze bardzo mi zależało, ponieważ mam taki adres mailowy).


Permalink

Zgadzam się z Mozatrem! Moim zdaniem powinny być wspólne miejsca jeżeli ma się ten sam wynik. (dawniej tak było!!!)
Co do czasu to od gracza zależy czy gra 1 raz czy 10 razy daną mapkę. Na tym polega gra off line i z tym trzeba się pogodzić. Zgadzam się również że różnie bywa z czasem. Ja sam ostatnią mapkę nie miałem zamiaru nawet rozgrywać z braku czasu ale stwierdziłem że szkoda by było i rozegrałem ją 1 raz w sobotę między 10 - 12 i wysłałem w ostatniej chwili. Sędzia może to niedowiarkom potwierdzić.


Permalink

Ja uważam, że miejsca egzekwo są do bani i mozna by zrobić np tak:
trudność mapy>ilość dni przebycia mapy>wynik z tabelki higscores>termin nadesłania sejwa
jak porówna się wszystkie miejsca wspólne z obecnego turnieju to jestem przekonany że pomimo przebycia mapy w tym samym czasie są różne wyniki higscores - czy mam rację ?


Permalink

Jaras

Ja uważam, że miejsca egzekwo są do bani i mozna by zrobić np tak:
trudność mapy>ilość dni przebycia mapy>wynik z tabelki higscores>termin nadesłania sejwa
jak porówna się wszystkie miejsca wspólne z obecnego turnieju to jestem przekonany że pomimo przebycia mapy w tym samym czasie są różne wyniki higscores - czy mam rację ?

Niestety na małych mapkach higscores przeważnie jest taki sam. Więc jest to po prostu mydlenie oczu! Miejsca powinny być w takim wypadku egzekwo bo krzywdzenie gracza gorszym miejscem przy tym samym wyniku tylko dlatego że później przesłał jest nie sprawiedliwe. Poza tym część graczy ma już rodziny albo pracę nie wszyscy jesteśmy licealistami którzy zagrywają się z nudów po nocach zamiast uczyć się :P
Myślę że starszyzna jest tego samego zdania! Nie można brać wszystkiego taką samą miarą...


Permalink

starszyzna

łoo ;)

wątpie czy mnie tudziez Kumbata można zaliczyć do starszyzny, ale jeśli chcecie ;)


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 10.11.2006, Ostatnio modyfikował: Eru