Imperium

Behemoth`s Lair

KB, HoMM I, HoMM II - Gdzie kupić?

Permalink

King's Bounty, Heroes I oraz Heroes II nie są już sprzedawane oddzielnie w wersjach pudełkowych. Jednakże można je nabyć drogą cyfrową oraz w paczce z innymi częściami Heroes:

  • Heroes I - IV Complete (Okładka) - Paczka zawiera części od I do IV, rozszerzenia oraz bonusy w postaci różnych grafik (niektóre są nawet z nieoficjalnego Wake of Gods - sic!). Wszystko w polskiej wersji językowej (z dubbingiem). Jeżeli chodzi o kompatybilność z systemami Windows XP/Vista/7/8 - ja osobiście, oraz moi znajomi jakichkolwiek problemów nie stwierdziliśmy. Cena oscyluje wokół ~30 zł.
  • Saga Heroes I - III (Okładka) - To wydanie już powoli odchodzi do lamusa (jeżeli jeszcze nie odeszło). Zawiera części od I do III wraz z dodatkami. Również polska wersja językowa. Mogą wystąpić problemy z kompatybilnością, zwłaszcza na nowszych systemach. Cena waha się do 13 do 30 złotych... moim zdaniem lepiej zaopatrzyć się w powyższe.
  • Heroes I (wersja cyfrowa z GOG.com) - Cena to aż €8.99, ale za to gra po wykupieniu jest dostępna do ściągnięcia na każdym komputerze podłączonym do internetu. Wersja angielska. Brak problemów z kompatybilnością. Dodano także bonusy w postaci ścieżki dźwiękowej oraz instrukcji.
  • Heroes II Gold Edition (wersja cyfrowa z GOG.com) - Podobnie jak wyżej - €8.99, angielska wersja, problemów z kompatybilnością nie stwierdzono. Do bonusów można zaliczyć instrukcję, tapetę HD, ścieżkę dźwiękową.
  • King's Bounty znajduje się w każdej zainstalowanej kopii Heroes I, w folderze KB.


    Liczba modyfikacji: 4, Ostatnio modyfikowany: 11.10.2015, Ostatnio modyfikował: Hellburn