Imperium

Behemoth`s Lair

Copernicon - Toruń

Permalink

Drodzy Jaskiniowcy!

Jak w temacie: w pięknym Toruniu w dniach od 13 do 15 września br. odbędzie się Festiwal Gier i Fantastyki "Copernicon". Myślę, że okazja byłaby niezła, by zjechać i spotkać się ze znajomymi (bo nie ukrywajmy, że w tej chwili znaczna część konwentowych bywalców nie jeździ dla gości i atrakcji, a żeby podtrzymywać kontakty). W związku z tym zapraszam do grodu Kopernika wszystkich tych, którzy mają chęć i możliwość zjawić się w tym terminie.

Szczegóły dotyczące konwentu na stronie www.copernicon.pl. W tej chwili nie ma jeszcze wszystkich informacji, ale zbieranie programu imprezy kończymy już wkrótce, więc na początku września powinna pojawić się cała rozpiska.

Pozdrawiam
Feanor


Permalink

Wybierałem się na ten zlot z nastawieniem na odwiedzanie nie tylko paneli o fantastyce, ale również o kulturze japońskiej. Nie przypuszczałem, że pojawią się reprezentanci Jaskini na Coperniconie. Bardzo mnie cieszy ta wiadomość. Przechodząc do rzeczy, czy będziemy robić jakiś punkt zborny? Ewentualnie, zabieramy ze sobą coś jaskiniowego, np. koszulki, flagę?

Edit:
Nie będzie mnie na tym zlocie. Pozdrawiam.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 7.09.2013, Ostatnio modyfikował: Architectus

Permalink

Do Torunia mam blisko, więc z chęcią się przejadę.


Permalink

Osobiście nie stawiałem się na byczyńskich zlotach, (jedyne co to parę lat temu kupiłem koszulkę), także trudno byłoby mi Was rozpoznać, ale takie spotkanie byłoby jak najbardziej możliwe. Musieliby się tutaj wypowiedzieć ludzie o większym doświadczeniu w organizowaniu takich rzeczy :)
Ja w tym roku po raz pierwszy jestem jednym z organizatorów, także niestety nie będę miał za wiele czasu na spędzanie z Wami czasu. Warszawiacy mają z kolei do nas dość blisko, około 200 km. Gdyby ktoś z nich tutaj zajrzał (z warszawskich jaskiniowców jest w stanie z pamięci wymienić w sumie tylko Aryene - ale poniżej jest temat gdzie się warszawiacy wypowiadali). Poza tym bydgoszczaki, poznaniacy, gdańszczanie mają wszyscy raczej blisko.


Permalink

Przyjechałbym, bo mam naprawdę bardzo blisko, ale niestety mogę w tym czasie być na Słowacji i zwyczajnie się nie wyrobić. Gdyby coś się zmieniło to jeszcze napiszę.