Imperium

Behemoth`s Lair

Ulubione jednostki z Heroes III

Permalink

Laxx Nemezis

- archanioły (uwielbiam ich potężne skrzydła i zamach mieczem oraz Wskrzeszenie)

To teraz przypatrz się, skąd te skrzydła wyrastają. :P


Permalink

Hmmm...u Aniołów normalnie z pleców. U Archaniołów nieco niżej, mam wrażenie, że z tylniej części ciała :D o to chodzi?


Permalink

Pozwolę sobie rozpisać je według poziomów, ponieważ tak będzie najlepiej. Nie wliczam do mojego rankingu jednostek neutralnych.

1. Kościej - Nie jest to co prawda najsilniejsza jednostka pierwszego poziomu, ale jest solidna, a dzięki nekromancji można ich mieć całe hordy, więc na większych mapach spisuje się znakomicie.
2. Żywiołak burzy - Jednostka którą dotyka totalny brak balansu. Ma statystyki potężniejszych jednostek trzeciego poziomu, a i przyrost całkiem ładny, mimo iż nieco mniejszy niż średnia jednostek drugiego poziomu.
3. Wysoki elf - Bardzo wysokie statystyki oraz podwójny strzał sprawiają, że ta jednostka jest lubiana przez wielu, łącznie że mną. Według mnie miasto natury nie może się obyć bez elfich strzelców.
4. Wampirzy lord - Kolejna kultowa jednostka, tym razem znak rozpoznawczy nieumarłych. Zdolność wysysania życia sprawia, że często odbędziemy się bez większych strat w wampirzych lordach.
5. Wielka gorgona - Owe byczki to gigant Cytadeli. Zdolność szansy na zabicie dodatkowych jednostek sprawia, że mogą one być groźne dla jednostek siódmego poziomu.
6. Upiorny rycerz - Wspaniały design, bardzo mocne statystyki i szansa na zadanie podwójnych obrażeń to atuty rycerzyka, które sprawiły, że polubiłem go z miejsca.
7. Starożytny behemot - Symbol naszej strony jest bardzo potężną jednostką, która w starciu jeden na jeden zazwyczaj wygrywa z każdą inną jednostką siódmego poziomu dostępną w miastach. Są bardzo wytrzymałe, potężne i niesamowicie wyglądają.

To tyle. Mam nadzieje, że ktoś przeczyta moje wypociny na temat moich ulubionych jednostek z Heroes III.

Permalink

Od małego dzieciaka uwielbiałem gady. Uwielbiałem patrzeć na biegające na działce jaszczurki - z resztą nadal lubię to robić. Potem doszło zainteresowanie dinozaurami - królami wśród gadów. Dlatego na pytanie jaka jednostka jest ulubioną dla mnie w Heroes to oczywiście smoki wszystkiego rodzaju (no może oprócz tych z Nekropolii i Czarodziejskich bo wyglądają trochę gejowo :D i Kryształowe bo są bardziej jak golemy niż smoki). Zielone, Złote, Czerwone, Czarne, Rdzawe, Błękitne. Do ulubionych jeszcze mogę zaliczyć gatunki pochodne takie jak Wiwerny i Hydry :D.
A Smoki Cienia z woga to mistrzostwo jest <3 !


Permalink

Zanim przeczytasz ten post wiedz, że:
-gram w WOG
-to nie są najlepsze jednostki. To MOJE ulubione jednostki.
1. Centaur - da się go zmienić w sylwańskiego centaura, który strzela DWUKROTNIE!
2. Zombie (po polepszeniu w mumię)
3. Duch - zmienia zabitych w duchy, ale nieumarli też podlegają tej zdolności
4. Wampir
5. Arcylich - z Płaszczem Nieumarłego Króla jest wskrzeszany przez nekromancję.
6.Koszmar - ulepszona właściwość gorgon jest lepsza niż zabójczy cios upiornego rycerza!
7. Behemot - ignoruje obronę przeciwnika, czyli nieważne jak dobry jest przeciwnik w obronie i tak otrzyma mnóstwo obrażeń
8. Dracolich - strzela, jest mega szybki, atakuje trują cą chmurą - same plusy!