Imperium

Behemoth`s Lair

Mapy Mapmakerzy Testerzy

Permalink

Mam wielką prośbę. Czy ma ktoś z was edytor map do Heroes 3 Shadow of Death? Jeśli tak to please prześlijcie mi go na maila masteryavor@o2.pl . Zrobiłem patcha poprawiającego polonizacje, ale to skopało edytor map. Aby edytor działał musi być w wersji angielskiej, więc dlatego o niego proszę.


Permalink

Z chęcią zgłaszam się na map-makera. Robie mapy: najmniejsze, troche większe i trochę większe od trochę większe (zapomniałem nazw). Kampanie na specjalne życzenie plus zapłata w postaci jakiegoś obrazka z smokiem (byle ładnego). Wykonywanie map głównie dla serwisów. Dla osób postronnych które w czasie gdy zakończę/będe już robił mapę zgłoszą, że już jej nie chcą, zostaną ogłoszone na specjalnej liście zamieszczonej na internecie jako chamskie, a do tego już nigdy nie dostaną odemnie mapy. Mogę też przerabiać mapy źle wykonane, za zgodą autora, tak byu można było w nie pograć.

Permalink

Telomo

Z chęcią zgłaszam się na map-makera. Robie mapy: najmniejsze, troche większe i trochę większe od trochę większe (zapomniałem nazw).

Po pierwsze tu nie ma się co zgłaszać tylko najpierw pokazać swoje umiejętności. Nie ma znaczenia jakiej wielkości mapy będziesz robić - jeśli chcesz być doceniony to zrezygnuj z robienia terenu losowym edytorem przeszkód - rób ręcznie. A co do tych nazw to nie łaska sprwadzić w grze jak się nazywają??
Odp. S, M, L, XL

Telomo

Kampanie na specjalne życzenie plus zapłata w postaci jakiegoś obrazka z smokiem (byle ładnego). Wykonywanie map głównie dla serwisów. Dla osób postronnych które w czasie gdy zakończę/będe już robił mapę zgłoszą, że już jej nie chcą, zostaną ogłoszone na specjalnej liście zamieszczonej na internecie jako chamskie, a do tego już nigdy nie dostaną odemnie mapy.

Tu już mi ręce opadły rządanie jakiejkolwiek opłaty za mapki nawet jeśli to tylko obrazek nie jest zgodne z licencją. To samo tyczy się grożenia innym testerom - zauważ, że to ich wola i na dobrą sprawę jeśli ich do siebie zniechęcisz to nawet jeśli się bardzo namęczysz nad mapką to może się okazać, że nikt poza Tobą nie będzie chciał w nią grać - to nie jest metoda.
Chciałbym tutaj też zamieścić moje osobiste spostrzeżenie - jeśli byłbyś mapmakerem z krwi i kości robiłbyś mapy dla przyjemności a nie szukał w tym sposobu na(jak mniemam) poszerzeniem swojej kolekcji obrazków.

PS. Przepraszam za takiego offtopa - ale musiałem...;]


Permalink

Ekchem... mapy robie ręcznie a nie losowe i przerabiam ;) (miałem fajną to mi brat skasował >.<) A co do obrazków to mały błąd zrobiłem. Powinienem napisać, że mile widziane wzamian byłyby takowe rysunki. No ale błąd... (i to poważny)

Permalink

Telomo - jeśli chcesz to prześlij mi (filus8[at]op.pl) mapkę, którą uważasz za najlepszą jaką udało Ci się zrobić - chętnie pogram i sprawdzę jakie mapki robi konkurencja - też robie mapy, a raczej kampanie. Pozdro:)


Permalink

Zgłaszam się na testera gg- 1408492

[scalenie: 04.08.2006 20:14]

szukam też testera do mojej mapy.
wielkość-L
fabuła-jest
gracze-4
zamki-Twierdza, Nekropolis, Zamek, Forteca
Poziom- Bardzo trudny


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 4.08.2006, Ostatnio modyfikował: Malekith

Permalink

Ja mogę przetestować tę mapę. Adres podałem już wcześniej w tym temacie.


Permalink

@Malekith
Ja z ochotą zagram.
Nie gwarantuje jednak szybkiej recenzji, ponieważ cierpię ostatnio na chroniczny brak czasu na rozrywki.
oskarrulez(at)o2.pl


Permalink

Ja też mogę przetestować mapki:)
[BTW:Mapmakerem też jestem]
Dammoni(at)tlen.pl


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 13.08.2006, Ostatnio modyfikował: Tilogour

Permalink

chętnie bym dał komuś ale skasowała mi siostra:


Permalink

Witam wszyskich mieszkańców Jaskini Behemota! Możecie oczekiwać wspaniałej mapy w moim wykonaniu. Wszelkie pytania kierować na kuba55-1993@o2.pl


Permalink

Koncepcja mapy wymusza żeby jeden gracz był zablokowany (tzn ograniczony do małego terenu) i zeby budował dużą armię. Na tym terenia są budynki do tworzenia armi i namiot z kluczem komputer odwiedza namiot i stoi w miejscu co zrobić żeby zbierał armię (zmiana w ustawieniach gracza nic nie daje)
I mam jeszcze jedno pytanie , bochater ma specjalizacje czarodzieje czyli zmienia magów w czarodziei czy komputer bedzie to robił

Permalink

Witam!

Chętnie zostane testerem r(red)óżnych mapek.
Kontakt na gg; 1485051
I niedługo kończe moją mapę. Moim zdaniem jest beznadziejna.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 5.11.2006, Ostatnio modyfikował: Dragonthan

Permalink

Witam. Wreszcie udało mi się dokończyć moją 1 mapę do H3SoD :) (oprócz tych do kampanii, którą porzuciłem, a były średnie). Dokończyć to może za dużo - zostało jeszcze do opisania co najmniej 10 zdarzeń czasowych (to nie mapa z cyklu "ładne, ale bez fabuły").

Teraz taka gorąca prośba - czy jest ktoś chętny do przetestowania? Jakieś niedociągnęcia, bugi - co kto znajdzie, poprawię.

Jeśli znajdzie się jakiś ochotnik :D proszę podać e-maila, a natychmiast wyślę (chyba, że poczta nawali :P).

PS "Dane mapy" : Nazwa: Polana, Graczy: 2 , Miasta: Tower / Stronghold , Wielkość: S.

Permalink
Możesz przesłać do mnie takeda666[at]gmail.com tyle, że lojalnie uprzedzam, jeśli nie zdarzy się cud to nie wcześniej niż za miesiąc od otrzymania (czyli tuż przed gwiazdką)
Permalink
Ja tez postaram sie sprawdzic ta mapke. Wysylaj na oskarrulez[at]o2.pl .

Permalink

Ja jestem w trakcie tworzenia kampani do HoMMIV. Może skończe ją do końca miesiąca.


Permalink

Ciekawe ja też. I tez może skończę ją do końca miesiąca. Miesiąca Sierpnia...


Permalink

Czy któryś z was, mili moi, chciałby przetestować moją mapę do H4 podstawa, pt.: Terra Incognita?
Podstawowe dane:
Wielkość: XL
Trudność: Ekspert
Podziemie: Tak
Wersja Edytora: 1.0
Język: Polski.

Jest ktoś chętny?

PS. Tabris ją testuje od ponad 3-4 miesięcy i nic się nie odzywa.


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 22.07.2008, Ostatnio modyfikował: Caar Xoffek