Imperium

Behemoth`s Lair

Ultimate skill

Permalink

Hej, mam pytanie,
u każdego bohatera jest tzw. unikatowy atrybut (bądź umiejętność, jak kto woli), którą można uzyskać przy pewnej ścieżce umiejętności (trzeba pewne konkretne umiejętności wybierać, by ją dostać), np. u maga jest to wpisanie wszystkich możliwych czarów do księgi bohatera, czy też wieczne szczęście u leśnych elfów.

Pytanie brzmi, czy przy wyborze umięjętności podczas uzyskania nastepnego poziomu doświadczenia jest jakaś pomoc, instrukcją, bądź jakoś można poznać, jakie umiejętności wybierac, żeby ten unikatowy atrybut zyskać, bo moim zdaniem troche ciężko do niego dojść.

Nie wiem, czy wy pamiętacie dokładną ścieżke do tej specjalnej umiejętności, ale ja musze mieć przy sobie kartke z rozrysowaną ścieżką, bo inaczej za chiny tego nie spamiętam.

Pozdrawiam


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 17.12.2008, Ostatnio modyfikował: Dagon

Permalink

Wystarczy ściągnąć SkillWheela . Jest on oczywiście po polsku. Klikasz na Unikatową Umiejętność i pokazuje Ci się "drzewko" jakie umiejętności potrzeba. Na CH można pobrać także tradycyjne drzewko umięjętności (po angielsku) w Excelu, lub w PDFie. Wchodzisz tutaj i pod SkillWheelem są linki, z których można pobrać Drzewko.