Osada

Behemoth`s Lair

Konkurs

Permalink

Witam,

W porozumieniu z administracją Jaskini Behemota "Czas Imperium!" ogłasza konkurs na najlepszy artykuł na dowolny temat związany z wybraną częścią sagi Heroes of Might and Magic.

Zasady
Aby dołączyć do konkursu należy wysłać swój artykuł na adres czasimperium//heroes.net.pl. Artykuł musi zawierać tytuł i opis, której części Sagi dotyczy oraz być podpisany nickiem zgodnym z nickiem w Jaskini. W przypadku nadesłania plagiatu konto takiego użytkownika zostanie zablokowane do czasu wyjaśnienia sytuacji lub - w razie winy - odbycia kary, bowiem nic nie uzasadnia oszustwa.

Przebieg konkursu
Wszystkie nadesłane artykuły będą publikowane w odpowiednich działach odpowiednich serwisów HoMM. W każdy wtorek aż do końca konkursu wybierany będzie najlepszy artykuł z dotychczas nadesłanych. Artykuł ten, oprócz publikacji w stosownym dziale HoMM, będzie także przedrukowywany w "Czasie Imperium!". W ostatni wtorek komisja z wszystkich przedrukowanych artykułów wybierze najlepszy, a nick autora zostanie na zawsze wyrytry na planowanym w Osadzie Pomniku Zasłużonych. Prace nadsyłać można do 23 lipca 2006r. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 26 dnia tego samego miesiąca i roku.

Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w konkursie oraz życzę wszystkim powodzenia.

Wszelkie pytania proszę zadawać w tym temacie.

Pozdrawiam,
DruidKot

[scalenie: Środa, 6.09.2006, 21:25]

Konkurs rozstrzygnięty. Gratuluję zwycięzcy i dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w rywalizacji.

Pozdrawiam,
DruidKot


Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 6.09.2006, Ostatnio modyfikował: DruidKot