Imperium

Behemoth`s Lair

[FIXME] Problem z wpisywaniem wypowiedzi na Ognisku

Permalink

Kiedy jestem na ognisku i chcę coś napisać, nie rzadko się zdarza, że klawiatura nie reaguje. Myślałem, że coś może by z moim sprzętem nie tak, ale na innych stronach działa normalnie. Mogę klikać, tłuc pięścią, cisnąć nią o ścianę, ale literki jak się nie pokazywały tak nie pokazuję, tylko muszę chwilę odczekać.

Z czego to wynika?


Permalink

Jaka przeglądarka? Sprawdź z inną. Jaki system operacyjny? Dokładne wersje. W jakich momentach się to zaczyna, w jakich kończy, o ile w ogóle, czy w innych kartach w tym samym oknie jest jednocześnie to samo? Czy kursor tekstowy miga w oknie do wpisywania wypowiedzi? Czy możesz wkleić tekst, zatwierdzić enterem lub przyciskiem "wyślij"? Coś jeszcze, o czym możesz powiedzieć, a jeszcze tego nie zrobiłeś, licząc chyba, że mamy pod ręką wróżbitę?

Poza tym, to powinno było trafić do Spraw Imperium - i tam też przenoszę.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 26.12.2009, Ostatnio modyfikował: Enleth

Permalink

No więc... Używam Mozilli Firefox 3.5 i tnie się pisanie na ogniu, jak nie wiem. Na IE 7 podobnie. Mam system XP. Ciężko powiedzieć w jakich momentach, bo się pojawia i znika. Trwa to chwilę, ale bywa mocno irytujące. Kursor normalnie miga. Z kopiowaniem nie ma problemu. Nic więcej nie powiem, bo to by było na tyle.


Permalink

Mam podobnie, tylko że tekstu wklejać nie mogę, poza tym przedtem wszystko działało normalnie.

EDIT:

Zmieniłem internet z bezprzewodowego iplusa na "normalny" bezprzewodowy i problem zniknął.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 1.01.2010, Ostatnio modyfikował: Mitabrin

Permalink

Jak już wspominałem na ogniu - Fx się "zamraża" wykonując żądania AJAXem. Dlaczego - nie mam pojęcia.

Pozdrawiam


Permalink

MiB, a może moglibyśmy zgłosić to do bugzilli Firefoxa? Wejść i przetestować ktoś od nich mógłby w każdej chwili, może się pofatygują i sprawdzą o co chodzi.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 2.01.2010, Ostatnio modyfikował: Enleth

Permalink

Jeśli w FF 3.7 (o ile to właśnie będzie następna wersja - jeśli nie, w czymkolwiek co nią będzie) nadal będą problemy, niech ktoś mi da znać.