Imperium

Behemoth`s Lair

Czy ktoś jeszcze gra?

Czy grasz w H1 i H2?

  • Tak
  • Czasem
  • Niegram
Permalink

Temat założyłem by się dowiedzieć czy jeszcze ktoś gra w H1 i H2? U mnie w sąsiedztwie gadają tylko o "Hirołsach pięć" jakby nie było innych części. Raczej mało kto gra w te części, ale przecież bez nich by nie było H3!


Permalink

JA gram. Najczęściej w H2, zdarzają się też okresy WoG-a lub H1.
A co do H5 to.. mam, ale rozczarowałem się. I dlatego dalej królują u mnie te starsze części.

Permalink

Gram w część drugą, ale na moment odpuściłem, gdyż znów pochłonęła mnie część trzecia. Jednak muszę przyznać, że to część druga jest zawsze instalowana jako pierwsza i przeważnie dopiero jak mi się znudzi to włączam trójkę. Jedynka, cóż, bardzo rzadko. Mimo to, mogę powiedzieć, że wracam do każdej części, oprócz najnowszego tworu.


Permalink

Osobiście gram w każdą część, ale 1 i 3 najczęściej zdarza mi się włączać.


Permalink

No cóż, ja kilka dni temu zakończyłem kolejny sezon z jedynką. Nie miałem save'a z ukończonej kampanii i musiałem to naprawić :D No i próbowałem ukończyć jakąś mapę na King of the hill, 3 Geniuszach i drugim poziomie trudności. Po 8 próbach udało się. A odnośnie dwójki... na pewno za jakiś czas do niej wrócę. Tyle, że do mapek, bo kampanie pojechałem wszystkie jakiś czas temu.


Permalink

W jedynkę nie, bo raz, że mam z nią problemy techniczne, a dwa, że nie jest zbytnio rozbudowana.

Ale za to w dwójkę kocham grać i jeżeli już gram w jakieś Heroes, to wybrańcem jest albo 3, albo właśnie moja ulubiona 2.

HoMM2 to gra mojego dzieciństwa, zagrywaliśmy się w nią do upadłego :) Został sentyment na całe życie - a poza tym kocham tą śmiszną graficzkę ^^

PS "Nie gram" osobno :P


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 15.11.2009, Ostatnio modyfikował: Bubeusz

Permalink

Ja w heroes 1 gram na zmianę z 2, 3, 4, i 5.
Przechodzę wszystkie misje własne po kolei.
Bo czasem warto się oderwać od 5 i 3 by pograć w "starocia" :D


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 25.01.2010, Ostatnio modyfikował: Saito

Permalink

Mój pierwszy post, także witam serdecznie.

Postanowiłem ukończyć ponownie wszystkie kampanie z poszczególnych części i obecnie gram w jedynkę. Co ciekawe kampanie części pierwszej wbrew pozorom stanowią niezłe wyzwanie, zwłaszcza jeżeli gramy dla wyniku. Zapewne prędzej czy później ktoś sięgnie do korzeni - czy to pierwszy raz czy ponownie.


Permalink

Ja ostatnio ciągle gram w homm1. Moim zdaniem, mimo prostoty to najtrudniejsza część serii homm. Od czasu do czasu gram też w homm2, ale coraz rzadziej, ponieważ niemiłosiernie mi się tnie. A wracając jeszcze do homm1 to gram w nią, bo to moja ulubiona część:)
p.s. w jedynkę gram jeszcze dla tego, bo pozostał sentyment z dzieciństwa, to moja pierwsza i ulubiona gra strategiczna:)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 25.10.2010, Ostatnio modyfikował: Ebebach

Permalink

W jedynkę grałem tylko dwa razy, natomiast w dwójkę gram dość często, gdyż moim zdaniem niewiele ustępuje trójce, pod względem grywalności i klimatu.


Permalink

Dla mnie jest tak:
Homm1-pierwsze miejsce
Homm2-drugie miejsce
WoG-trzecie miejsce
Homm3-czwarte
Homm4-piąte
a Homm5 to mi się tak nie podoba, że szkoda go porównywać do pozostałych częśći:)

Permalink

Kocham 3, lecz u mnie to od 2 miłośc do Heroesów się zaczęła. Tak. Jako Barbażyńca lub Nekromanta siedziałem przed H2 długie dni. Nie byłem dobry. Działam na średnim poziomie trudnosci. Cóż. Jakies 4 dni temu dostałem w swe ręce 1. Dobra sprawa. To od niej sie wszystko zaczęło.
Przykazania Fuksa:
1- Heroes 3
2-Gothic 2
3-Fifa 10
4-Heroes 2
5-heroes 5

Permalink

H2 w ogóle mi się nie nudzi dlatego często do niej wracam. I z każdym powrotem odkrywam w niej coś nowego! :D


Permalink

Zupełnie inaczej niż inni tutaj, ja nie gram ani w HI, ani w HII. :(
Jednak nie dlatego, że nie chciałem.U mnie zaczęło się od HIII (nie pamiętam kiedy ją kupiłem), nie miałem wtedy zamiłowania do serii ale w tym roku jakoś tak to wróciło i postanowiłem zagrać.Wtedy znalazłem Jaskinię Behemota i dowiedziałem się czegoś o najnowszej części (czyli HV). Kupiłem złotą (może srebrną) kolekcję (gra i dwa dodatki)i zacząłem grać. I wtedy zrodziło się to zamiłowanie.(Teraz czekam na HVI :))

PS.Trochę się rozpisałem i z tematu wyszedłem. :(

Permalink

Ja chętnie wracam i do pierwszej, i do drugiej części. Brakuje mi czarodziejek jako odrębnej klasy postaci w H3, H4 i H5, a dodatkowo za dziełem UbiSoftu średnio przepadam. Te gry, ze swoim cukierkowym klimatem, przypominają o nurcie w fantastyce, który niestety już powoli zanika: jaką książkę w takiej tonacji ostatnio przeczytaliście? Ile podobnych gier teraz wychodzi? Ach...

Permalink

Ja gram w H2 bo to była moja 1 z serii heroes póżniej była 4,3,5 a na koncy 1


Permalink

Tak, gram w Heroes 1 czasami... bardzo czasami... a w Heroes 2 nawet dość często (głównie, to w dość nową Arenę ;)), próbuję tam przejść wszystkie kampanie (Archibalda już przeszedłem, na Rolandzie się zaciąłem, "Powrót do domu" z PoL prawie skoczyłem :)


Permalink

Bardzo często mi się zdarza wracać do starych części - szczególnie do II w którą nadal gram więcej niż w VI czy V. Z I częścią trochę gorzej - owszem czasami zagram jednak jest to sporadyczne - najczęściej aby zagrać razem z ojcem lub gdy mam ochotę wrócić do dawnych czasów :D


Permalink

Przeszedłem niedawno całą kampanię jedynki, ale nie przypadła mi raczej do gustu, mimo najurokliwszej grafiki w całym Heroes. W dwójce spodobał mi się bardziej edytor map, niż sama gra - to tam stworzyłem pierwszą, przyzwoicie wyglądającą mapę. Uwielbiam też filmy z dwójki.


Permalink

Ja dosyć często gram w Heroes I i muszę przyznać, że rozgrywka była bardziej emocjonująca od pozostałych części (nawet od H3). Ostatnio przeszedłem "Szpon" (poziom pionka) "Wokół zatoki" (poziom konia) i "Dzikie krainy" (poziom wieży). Bardzo piękna i kolorowa grafika oraz znakomity podkład muzyczny i dźwiękowy przyciągają uwagę na długo.