Imperium

Behemoth`s Lair

Stworzyłem stronę o mapach heroes 3 jak stać się sojusznikiem

Permalink

Mam takie pytanie od 13 lat gram w heroes, jestem długoletnim fanem, od kilku miesięcy przymierzałem się do stworzenia strony o grze, ale jak wiadomo na sieci jest ich pełno, więc 7-dni temu postanowiłem zrobić stronę na temat map do III części, kiedyś byłem w jaskini jednym z mieszkańców, przez długi czas, ale człowiek z latami ma różnego rodzaju wyzwania, i niestety nowa rodzina, i niemiało się na inne rzeczy czasu. Wróciłem do jaskini (odnowionej), sporo się zmieniło, myśle że na lepiej, loginu tamtego niepamiętam, ale mam już nowy, zreszto administratorzy i moderatorzy nie próżnują, i napewno już mnie wcześnniej usuneli, z powodu nie obecności, chciał bym stać się sojusznikiem, niemam na stronie żadnych zarejestrowanych użytkowników, zreszto narazie tworze sam, ale przydała by mi się pomoc, strony narazie nie będe reklamował gdyż nie na każdym portalu o danej tematyce jest to zezwolone. Mam nadzieje że możemy dojść do jakiegoś porozumienia, i chciał bym żeby ktoś chętny i pomysłowy pomógł mi w kontynuacji tego roździału co postanowiłem zrobić. Po za tym dla zainteresowanych zmieniłem cało muzykę z 3-ciej części, kawalki pochodzą z muzyki filmowej Lord Of The Ring, Braveheart, oraz innych wykonawców którzy tworzyli muzykę typu wojny, magia, baśnie. Chciał bym tako zmiane udostępnić. I chciał bym podzielić się moim doświadczeniem z tej gry, wrazie pytań mam 25 lat i grą się interesuje, jak ma ktoś z was ochotę pograć przez neta w Heroes V w który kolwiek dodatek zapraszam. Mój numer gadu-gadu znajdziecie w profilu, zdrugiej strony piszcie na poczte Jaskini. Którą będę odwiedzał. Pozdrawiam fanów gry i dziękuje. za poświęcony czas temu wątkowi.

Permalink

To może zamiast tworzyć stronę od podstaw samodzielnie, dołączysz do Strażników Krypty, czyli załogi jaskiniowej Krypty Map?

Pozdrawiam

p.s. Jaskinia się zmieniła, ale nadal zwracamy szczególną uwagę na poprawność językową postów, która u Ciebie niestety kuleje.
pp.s. witam ponownie w Jaskini :-)


Permalink

Temat wyjaśniony, jakby coś odezwij się na PW. Dodatkowo, gdybyś chciał poprawić błąd w nicku(widzę tam brak literki), to zgłoś się do mnie.

Pozdrawiam
Nuk