Imperium

Behemoth`s Lair

[FIXME] Wyświetlanie profilu

Permalink

Nie wiem czy problem pojawia się tylko u mnie, ale chodzi o to, że już od dłuższego czasu w oknie profilu (mojego lub innego użytkownika) nie pojawiają się teksty wprowadzające poszczególne elementy tegoż profilu, czyli np. Rasa, Postów, Postów na starym forum itd.

Korzystam z IE7 na Windows XP SP2

Permalink

Sanctum

Korzystam z IE7 na Windows XP SP2

No to masz odpowiedź.

Pozdrawiam


Permalink

MiB

No to masz odpowiedź.

No... chyba nie mam. Jak rozumiem przeglądarka IE7 nie wyświetla tego tekstu i nic się z tym nie da zrobić? Czy raczej da się, ale byłoby to zbyt pracochłonne w stosunku do problemu? Oczywiście nie jest to błąd istotny, nie przeszkadza bardzo w poruszniu się po Jaskini, ale... ;)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 17.02.2009, Ostatnio modyfikował: Sanctum

Permalink

No w sumie faktycznie, nie masz odpowiedzi, bo nie zadałeś pytania.
Problem znany, dotyczy IE 7, w IE 6 występuje inny, a pewnie w innych IE- kolejne błędy.

Nie planuję wprowadzać poprawek pod w/w przeglądarki, choć pewnie nie będą zbyt wymagające.
W zamian za to proponuję zmianę przeglądarki.

Pozdrawiam


Permalink

Przeglądać Jaskinie najlepiej jest w Firefoxie - Gdy używałem Internet Explorera wyświetlało (a raczej nie wyświetlało) mi się wiele błędów. Irytowało mnie to, więc poszukałem innej przeglądarki, no i oto jest nasza Mozilla.

Permalink

Rob Church na liście dyskusyjnej wikitech-l: Jeżeli przestaniemy wspierać przeglądarki nieaktualne, pełne bugów, posiadające złe zabezpieczenia i niekompletne, stracimy ogromną liczbę użytkowników, którzy przeglądają lub edytują Wikipedię spod Internet Explorera.

Weź to sobie do serca, administratorze.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 17.02.2009, Ostatnio modyfikował: Ghulk

Permalink

Tego właśnie MiB nie rozumiem. Wiem jak niektórzy, czy nawet większość osób częściej korzystających z Internetu, odnosi się do IE, nie oznacza to jednak, że można tylko dlatego dyskryminować użytkowników jednej przeglądarki na rzecz innej, w tym wypadku niewątpliwie sugerując ową będącą dziełem Mozilli.

Permalink

@Ghulk: od pewnego czasu Google przestało wspierać IE 6 w swoich skryptach (głównie w nowym API Google Maps)- dlaczego nie przytoczyłeś wypowiedzi motywującej ich krok?
My i tak jesteśmy lepsi niż Google- oni po prostu odcięli użytkowników, a JB mimo wszystko można oglądać.

@Sanctum: ja żadnej konkretnej przeglądarki nie sugeruję. Ja tylko nie wspieram staroci, które tworzone były w czasach gdy o Google nikt nie słyszał, a twórcy YouTube bawili się w piaskownicy.
Wasze narzekania traktuję w kategoriach skargi właśiciela "malucha" do zarządu autostrady, że nie może wyciągnąć na ich drodze 130km/h i prosi o popsucie nawierzchni, żeby co chwila nie był wyprzedzany...
Używajcie sobie czego chcecie, ale nie próbujcie dostosować JB do przeglądarek, które nie potrafią wyświetlić poprawnie stworzonego i nie aż tak zaawansowanego layoutu.

Pozdrawiam


Permalink

Na wypadek, gdyby ktoś sądził, że nie wiemy, co robimy i odcinamy połowę użytkowników: obecnie IE używa mniej niż 23% odwiedzających (a wśród zalogowanych - 12%) i z tygodnia na tydzień ta liczba spada.

Na dodatek, wychodzi już IE8, który ponoć (muszę to sprawdzić, jeszcze nie miałem okazji, ale to byłaby naprawdę miła niespodzianka) w końcu doczekał się poprawienia kilku ponad dziesięcioletnich (!) błędów.

Obawiam się więc, że nikt z nas nie będzie poświęcał jeszcze raz tyle swojego wolnego czasu tylko po to, żeby wymyślać kolejne obejścia na błędy (w większości naprawdę kuriozalne i świadczące o niekompetencji twórców, włącznie z kompletnym brakiem umiejętności zwyczajnego czytania ze zrozumieniem przy analizowaniu tekstu standardów) badziewia, które i tak zaraz trafi do muzeum.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 17.02.2009, Ostatnio modyfikował: Enleth

Permalink

W tak zwanym międzyczasie błąd został poprawiony.

Pozdrawiam