Imperium

Behemoth`s Lair

W sprawie profilu

Permalink

Jestem "stary" chociaż zupełnie nowy w JB. Błądzę, więc pytam. Jeśli uzupełniłem profil - dane rzeczywiste oraz profil - dane "klimatyczne", a także kliknąłem button Zapisz, to gdzie mam szukać ponownie tego zapisu w celu przeglądu lub edycji?


Permalink

Strona główna (czyli www.heroes.net.pl bez żadnych dodatków), czerwony pasek na samej górze strony, drugie od prawej. Tam w pasku po lewej jest wszystko.


Permalink

Ptakuba

Strona główna (czyli www.heroes.net.pl bez żadnych dodatków), czerwony pasek na samej górze strony, drugie od prawej. Tam w pasku po lewej jest wszystko.

Wybacz początkującemu, ale jeszcze raz, powoli i głośno: czerwony pasek jest a na nim menu. drugie od prawej (co drugie?) to: przed zalogowaniem - mapa wortalu, po zalogowaniu - przewodnik! Idąc dalej - "tam w pasku po lewej" ani w jednym ani w drugim przypadku nie ma nic wspólnego z profilem. Natomiast drugie od lewej na czerwonym pasku jest menu PROFIL (po zalogowaniu) a w nim jest tak przeraźliwie pusto, chociaż wypełniłem wszystko zgodnie z treścią zawartą w moim pytaniu! :( Czy uzupełnić profil jeszcze raz? To trudne - zwłaszcza w BIO ;)


Permalink

Wciskasz profil a następnie edytuj i masz dostęp do wszystkiego co wpisałeś.
Do opcji profil masz dostęp z głównej (jak to powiedział Ptakuba), albo z listy rozwijanej na forum (góra strony, strzałka z "witaj"). Możesz też po prostu kliknąć swój nick.
Opcja edycji znajduje się z lewej strony po "pokaż mój profil". Pod edycją masz także dane kontaktowe, preferencje, avatar, hasło i e-mail, lokalizację.
Mam nadzieję, że teraz znajdziesz ;)


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 9.04.2009, Ostatnio modyfikował: Nuk

Permalink

Dzięki Wam, o Weterani!. Coś drgnęło w mojej mrocznej duszy (i umyśle ;)) ... i już jestem w domu!


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 25.01.2009, Ostatnio modyfikował: Lehurius

Permalink

Zamykam, w razie dalszych problemów pisz śmiało ;)


Permalink

Witam!

Kupa mięci ;) Szukaj na stroni linków "Profil", "Jaskiniowcy" tudzież Twojego nicku (w większości wypadków jest to link). W widoku swojego profilu, po zalogowaniu, pojawia się menu boczne pozwalające edytować różne informacje o Tobie oraz parametry działania wortalu.

Pozdrawiam