Imperium

Behemoth`s Lair

PAH3 - 6 sezon

Permalink

Ja tu tylko sprzątam. Przekazaniem nagrody zajmował się MiB i to z nim należ się skontaktować. I osobiście uważam że Danyt mógłby zrobić to samodzielnie, oszczędziłoby to kłopotu.


Permalink

Witam

Ja rozumiem niezręczność, ale kurcze ludzie- walczcie o swoje...
Ja nie wróżka- paczki zostały (po długich bojach) nadane już jakiś czas temu.
Nikt nie zgłaszał zastrzeżeń, znaczy się- dotarły.

W tym momencie uruchomiliśmy procedurę reklamacji- niech się Poczta Polska tłumaczy.

Pozdrawiam


Permalink

Właśnie od dłuższego czasu również oczekuję na przesyłkę. Z mojej strony wszystko zostało dopełnione. ( Chodzi o pokrycie kosztów przesyłki - przesyłka zagraniczna ). Czekam o poinformowanie, kiedy przesyłka wyszła ew. jak reklamacja się miewa.

Raczej błędnego adresu nie podałem bo inne Paczki z Polski dochodzą :)
Może paczka wyszła z większym opóźnieniem?!

Sam kiedyś pracowałem w firmie która korzystała z usług PP i wcale nie mieliśmy zbyt wiele reklamacji zważywszy, że miesięcznie wysyłaliśmy do tysiąca paczek.


Permalink

Eru

Na razie planów brak.

W wakacje wszyscy są w rozjazdach, ja zresztą też, więc nigdy się nie zastanawiałem nad jakimiś atrakcjami ;)

Co do przyszłego sezonu: od października zaczynam studia, z dużym prawdopodobieństwem w innymi mieście niż mieszkam, więc muszę się zastanowić czy mi się będzie chciało ;) Ale generalnie kolejny sezon powinien zacząć się w I połowie września

Jak wygląda sprawa?


Permalink

Ech pewnie tak jak z moim trofeum gdzieś ugrzęzła i ani widu ani słychu.
Coś administracja nabrała wody w usta.
Raz reklamacja drugi raz ponownie prześlemy trzeci raz to nie dostałeś? przesyłki? pierwsze słyszymy? czwarty raz Poczta Polska milczy w sprawie reklamacji więc na razie nic nie możemy zrobić.... ech... albo ktoś ma kłopoty z pamięcią, albo przesadza z LSP, albo % :P

OMG zgeronciałem uff... tego nie wiedziałem :D Jakoś przeżyję to zaginięcie trofeum skoro już jestem taki stary i wciąż na chodzie :)


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 29.10.2009, Ostatnio modyfikował: Thant

Permalink

Sprawa PAH3 to głównie kwestia Eru, a On zapowiedział, że może nie mieć czasu na kolejny sezon (i tak też jest w istocie - wspominałem o tym na Konwencie).

Nagroda - nie wiem co z tą paczką. Niestety ja w tym momencie siedzę w Krakowie, a paczka poszła z Wa-wy i mam niewielkie pole manewru w celu wyjaśnienia tej sytuacji.

Pozdrawiam


Permalink

Z tego co wiem od MiBa paczka wróciła do nadawcy powód - nieodebranie przesyłki. Hmm brak szczęścia ew. angielska poczta no chyba, że ktoś na starym mieszkaniu zrobił mi psikusa i kazał odesłać :(

Grunt taki, że teraz trofeum zostanie przesłane na mój adres w Polsce, więc niezwłocznie poinformuję w tym temacie o otrzymaniu przesyłki :) Mam nadzieję, że po poprzedniej wojaży jest nadal w jednym kawałku :)


Permalink

@McGregor

Przepraszam, powinienem w sumie był napisać o tym także na forum, ale miałem nadzieję że znajdzie się inna osoba do prowadzenia turnieju - mocno ograniczyła mi się ilość wolnego czasu, a to wraz z mniejszym entuzjazmem dla IJB skutkuje tym, że nie prowadzę PAH3.


Permalink

Sprawa pucharu załatwiona jak najbardziej OK.
Dobrze, że miałem cierpliwość i czas.
Termin otrzymania trofeum nie wynikał z błędów administracji portalu ( niestety w tym wypadku faktycznie coś Poczta Polska pokręciła ). Na szczęście wszystko się odnalazło, a dokładnie puchar wrócił i został ponownie wysłany. Dziękuje za współprace i mam nadzieję, że kiedyś jakiś sędzia się znajdzie do rozgrywek pucharowych.


Permalink

Zastanawiam się czy jest jakaś możliwość organizacji nowego sezonu PAH3.
Jest to w jakimś stopniu osiągalne?
Od ostatniego mineło sporo czasu oraz wiele osób pojawiło się JB.

Permalink

chetnie bym pogral w nowym sezonie PAH3, wiec jesli cos bedzie organizowane dajcie znac


Permalink

Sam też rozprostowałbym kości :P


Permalink

Też chetny jestem :0


Permalink

Cześć,

ja też chętnie widziałbym kolejny sezon rozgrywek, ale raz że zainteresowanie wciąż niewielkie, a dwa - i to jest większy problem - nie ma nikogo, kto poprowadziłby turniej :(

Pozdrawiam


Permalink

Ja też bym zagrał i dowiedział się, czy naprawdę jestem aż tak dobry w te Heroesy, czy to PC i mój brat są takimi cieniasami... :P

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 23.06.2011, Ostatnio modyfikował: Maralf

Permalink

Chyba odświeżę temat ;) Cóż, byłbym zainteresowany nowym sezonem, co prawda nie wiem czy miałbym dostatecznie dużo wolnego czasu, ale starałbym się dostarczać tyle ukończonych mapek ile to tylko możliwe.

Myślę, że ogólnie wiele osób jest zainteresowanych, tylko pozostaje kwestia kto by wszystko poprowadził. Ktoś chętny na to stanowisko? :D

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 6.08.2011, Ostatnio modyfikował: Fentrir

Permalink

Masz kogoś konkretnego na myśli kto mógłby się podjąć tego zadania?

Permalink

Cóż, w Jaskini jest sporo kompetentnych osób nadających się na to stanowisko, z tym że nie wiadomo jak wygląda sprawa z ich wolnym czasem. To raz. A dwa - nie wiadomo jeszcze jak z chęciami. Na przykład ktoś mógłby mieć na to wszystko czas ale niekoniecznie chciałby to robić. Dlatego rzuciłem "ktoś chętny na to stanowisko?"

Ale odpowiadając na twoje pytanie... tak sobie myślę... może Dagon? :D