Imperium

Behemoth`s Lair

PAH3 - 6 sezon

Permalink

ee? Dostałem od Ciebie do wglądu save 13 dni, robiłem sam na 11 ;]

gg za żarcik : )))

Permalink

Szadek

Emil, mogę Ci wysyłać moje sejv z pierwszych prób tak jak było z zwykła 2 :) a Ty będziesz wysyłał jako swoje ^^ i tak miałeś 2 miejsce za ten sejv :) wiem, że nie miałem nikomu nie mówić ale po tym co teraz zrobiłeś to wstyd mi, że dałem Ci sejv ;(

Jeśli to żart, to bardzo ryzykowny.
Jeśli nie to ...


Permalink

No na miejscu sędziego przejrzałbym sejfy :) Albo popróbował wylosować Cyrę :P
Bo jak dla mnie to jest strata czasu i jakoś odrzuca mnie to od grania.
W dawnych czasach było nie do pomyślenia (chodzi o losowanie). Pewnie kilku graczy tak robiło, ale raczej nie chwaliło się publicznie, że bawiło się w losowanie w tawernie. Ja osobiście tylko w jednej mapie kusiłem się na losowanie Gem (to było w roku 2004) i trafiłem ją w momencie, gdy wykupiłem 7 bohaterów z bastionu, a mimo to trochę to zeszło load/seve. Taką sztuczkę wykonało wtedy 3 graczy. Na forum było to przyczyną dyskusji czy należy losować bohaterów w tawernie czy też uznać ta praktykę za haniebną. Przypomnę jeszcze, że wtedy na mapę tygodniową miało się 7 dni :P, a mapki nie były takie proste :) Jak ktoś chce to mogę kilka z nich przesłać, bo posiadam archiwalnie zapakowanie zipem ( tylko musiałbym na dysku pokopać ).

Właśnie udało mi się zaraportować 3 tygodniówkę. Robiłem ją trochę śpiesznie dzisiaj z rana , ale jestem zadowolony z wyniku, bo po raz pierwszy w tym sezonie go poprawiałem czyli oddałem 2 wersję.
Niestety mam wyjazd na 2 tygodnie więc na razie nie będę udzielał się na forum :) Mam nadzieję, że większa liczba graczy zagości jeszcze w tym sezonie i da sędziemu więcej roboty :P


Permalink

Też bym radził sędziemu przejrzeć sejfy, bo to nie dopuszczalne (razem czy osobno?, nie ważne) aby jeden gracz, drugiemu wysyłał sejfy :) , oczywiście żartuję nie doszło do takiego czynu ^^ . Thant to ciekawe co mówisz ale niby czemu losowanie bohaterów miało być zakazane Sam osobiście jestem przeciwny temu bo to jest jeden ze sposobów przejścia planszy a po za tym są gorsze i o wiele bardziej ułatwiające grę triki, których nie sprawdzisz a czy są czy nie są zakazane zależy jak kto na to patrzy :)
Thant i jaka 3 tygodniówka
Na M za długo na L za krótko :pp

Permalink

Niestety, nie mogę zabronić komuś wielokrotnego losowania bohatera, bo i tak tego nie wykryję ;)

Chociaż patrząc z perspektywy laika, sprawdzanie mapy za pomocą kodów czy wielokrotny ładowanie jest trochę nie ten tego. Ale na to już nie poradzę, możecie się zorganizować i na tych samych mapach robić wyniki bez wspomagania - to też mogłoby być pouczające

W tym momencie chyba nie ma problemu, ale jeżeli ktoś uważa że ktoś inny oszukuje, to nic nie stoi na przeszkodzie przejrzeniu sejwów i napisaniu do mnie co i jak. Wszak to konkurencja daje najlepsze wyniki i nikt nie wynajdzie oszustwa jak przeciwnicy.

A teraz sprawy organizacyjne: nie ma mnie od czwartku do niedzieli, nowe mapki zostaną udostępnione w niedziele wieczorem, jak tylko wrócę. Nie wiem na kiedy ocenię sejwy, ale nie później niż w następny weekend.


Permalink

Szadek czytaj za zrozumieniem chłopie :P Ja tylko napisałem jak ta kwestia wyglądała kiedyś. Jak ktoś ma czas na losowanie to jego sprawa :) Mam nadzieję, że jeżeli nie będzie niespodzianek to dowieziesz tytuł do końca sezonu.

Przynajmniej miło zobaczyć wyśrubowane wyniki na maxa.

Tylko szkoda, że mało walczy średniej klasy wojaków takich jak ja :)


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 4.03.2009, Ostatnio modyfikował: Thant

Permalink

Mała mapka już jest, duża na 100% będzie jutro późnym popołudniem.

Update: duża także dotarła, bawcie się dobrze ;)


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 9.03.2009, Ostatnio modyfikował: Eru

Permalink

Zamieściłem wyniki

Jak widać, dużym sukcesem było samo rozegranie mapki :D

Mapki które umieściłem wyglądają na trudniejsze :/ ale przy dwóch ostatnich na pewno się poprawię ;)


Permalink

Racja, niestety ja miałem jakieś problemy z internetem i nie mogłem uploadować plików przez kilka dni. Jednak jestem już w połowie wygrywania w dużą 2. Gratuluję Thantowi wynikików :)


Permalink

Eru

Jak widać, dużym sukcesem było samo rozegranie mapki :D

Rozumiem, że to ironicznie, bo mapka była łatwa i mało czasochłonna, w przeciwieństwie, jak mi się wydaje, do następnej.

Frekwencja tragiczna :(
Może trzeba jakoś uatrakcyjnić turniej.
Np. Darmowe kiełbaski konwentowe z limitowanej serii. :p


Permalink

gratki dla Zwycięzców - pech dla Szadka za niemożliwosc wstawienia map (w obu był better).. Fuksiarz jestes, nie ma co ;D

btw. Danyt w ogóle nie otrzymał nagrody za PAH sezon 5 ;]

Permalink

Takie już moje szczęście :( Zostały 4 mapy do końca więc jeszcze się postaram coś nadrobić, mam nadzieję, że już nie będzie żadnych losowych przeszkód

Permalink

byłem pewien że już wczoraj to napisałem, ale teraz tego tu nie ma. Tak więc

Emil

btw. Danyt w ogóle nie otrzymał nagrody za PAH sezon 5 ;]

Niech napisze bezpośrednio do MiBa, który miał wszystko zgrać


Permalink

Nagrody powinny byc w drodze na pocztę. Zażalenia do Gnoma, który nie mógł przez 4 miesiące wysłac do mnie pucharów.

Pozdrawiam


Permalink

:(

cytując newsa

Z powodu nikłej frekwencji, na mapie piątej drastycznie został obniżony poziom trudności.

zastanawiam się tylko czy by tego nie dać, żeby od razu było widać...


Permalink

No faktycznie gadacze przeważyli... Ja osobiście jestem (nie)miło zaskoczony.

Oczywiście cieszę się niezmiernie, że jestem liderem, aczkolwiek gra z samym sobą trochę obniża jakąkolwiek satysfakcję.

Co do mapki 04 - bardzo fajna mapka, przypomniały mi się stare tygodniówki, gdzie samo przejście na 200% wymagało pewnych umiejętności i szkoda, że trudność map nie może zostać utrzymana na tym pułapie tylko na poziomie z pierwszych 3 tygodniówek.
Niestety 04 robiłem tylko po to, aby oddać, bo byłem na wyjeździe więc wynik "rekordowy" jak na ten sezon :P Dobry wynik oscylowałby w granicach 90- 100 dni. Oczywiście maniacy to pewnie mogliby mieć po 60.

Szkoda, że ludziska się wykruszyli :( Jedno jest pewne, teraz na bank dowiozę zwycięstwo w sezonie do końca, bo skoro mapka 05 jest łatwa, a miesięczna trudniejsza to sądzę, że oddam wszystkie :)

Mam nadzieję, że nie pozostanę sam na placu boju do końca sezonu :(


Permalink

Szczerze mówiąc to w tygodniu skończyłem dużą_2 i dzisiaj chciałem się wziąć za zwykłą_4, ale chyba przegapiłem jeden tydzień.
No cóż, jak już wcześniej pisałem coś trzeba by zrobić żeby uatrakcyjnić PAH3. Dla mnie oczywiście to łatwo zagrać co trzecią mapę, ale zastanawiam się kiedy Eru machnie ręką na to wszystko.


Permalink

Witajcie.
Muszę przyznać że powziąłem próbę przejścia tej mapki, lecz gdy się zorientowałem że będzie bardzo długa to zrezygnowałem. Było już dla mnie za późno.
Szkoda bo rzeczywiście wynik byłby nie codzienny, jak na PAH.
Postaram się zaraportować te mapki, które zostały do końca sezonu.
Pozdrawiam najwytrwalszych.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 22.03.2009, Ostatnio modyfikował: Gwynbleidd

Permalink

Mapa 05 zaraportowana. Zastanawiam się tylko skąd wziął się pomysł pisania o obniżeniu poziomu... No dobrze może mapka topograficznie wygląda bardzo ubogo nie wspomnę już jak ciężko jest zdobywać poziomy. Nie ma opcji, że ktoś ją machnie w 4 dni bądź w nawet 15 :) więc mam nadzieję, że parę osób ją odda, aby można było chociaż wyniki porównać, bo w moim wypadku sądzę, że można by poprubować poprawić jeszcze ten wynik, ale wolę się już zająć miesięczną mapka bo czas nagli, a chwilowo chciałbym odpocząć od H3 :)


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 27.03.2009, Ostatnio modyfikował: Thant

Permalink

No to jest nas dwóch Thant, ja już też zaraportowałem. Mapka bardzo fajna. Taka, przynajmniej w moim wykonaniu, pasożytnicza. Na pewno można ją wykonać szybciej, ale ja jestem usatysfakcjonowany wynikiem.
Miesięczna też mi się bardzo podobała i jak wspomniałem, już oddana. Raczej będzie z kim porównać.