Imperium

Behemoth`s Lair

Multiplayer

Permalink

Chciałbym się od Was dowiedzieć, jak wygląda gra przez sieć. Mam wątpliwości na jakiej zasadzie można grać , jeśli posiadam tylko podstawkę, a jak Dzikie Hordy. Słyszałem też że w podstawce są sytuacje, w których gracz zna mapę, w ten sposób oszukując. Czy mogę sobie ściągnąć patch do podstawki, który dodaje generator map losowych ? Opowiedzcie jak Wam się podobała gra przez sieć, jakie były wasze początki.

Permalink

Moim zdaniem tryb multi daje najwięcej frajdy. Single jest mało ciekawy.

Generalnie zarówno w podstawce jak i w DH masz takie same tryby rozgrywki: Duel, Duel 3x3, oraz Standardowy tryb. Jeżeli masz DH we wszystkie te tryby możesz zagrać przez neta, na Hot-seat oraz przez sieć lokalną(tej ostatniej możliwości nigdy nie próbowałem). Jeżeli masz podstawkę, żeby zagrać w duela na Hot-seat musisz zainstalować któregoś tam patcha. Osobiście radzę zaktualizować grę od razu do najnowszego czyli 1.6

Co do map. Znajomość mapy zawsze dawała przewagę, ale nie uważam żeby było to w jakiś sposób nieuczciwe. Losowy generator pojawił się wraz z pierwszym dodatkiem i nie ma go w standardowej wersji.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 22.12.2008, Ostatnio modyfikował: Dagon

Permalink

Może nie będę musiał instalować żadnych patchy, zamawiałem wersje platynową, nawet nie wiem w jakiej będzie wersje.

Permalink

Wersję platynową podstawki rozumiem? Wersja 1.6, przy czym sam musisz wyszukać na dysku patche i instalować jeden po drugim. U mnie poszło, mój kolega miał z tym problem (nie wszystkie patche zainstalowały się, do 1.2 chyba doszedł...). A co do map losowych, to nie pamiętam już, bo ostatnio Z H5 grałem w Dzikie Hordy (dosyć dawno...), ale wydaje mi się, że w podstawowej wersji nie ma generatora map losowych. Chyba, że ten najnowszy patch coś zmienił. Ja nic nie powiem, bo nie używam.