Imperium

Behemoth`s Lair

Ulubione mapy z Heroes III

Permalink
Zdecydowanie Arogancja! Pierwsza mapa w którą grałem, a poza tym prawie nigdy się nie nudzi...
Permalink
Moim zdaniem Szmaragdowe Wyspy i Wojna
Permalink

Jaskier

Zdecydowanie Arogancja! Pierwsza mapa w którą grałem, a poza tym prawie nigdy się nie nudzi...


Racja, Arogancja u mnie też to była pierwsza mapa w jaką grałem:)
Permalink
"Powrót"- moja pierwsza i najlepsza mapa. Chyba mam do niej sentyment.
Permalink
Arka Noego (L)
Jedna z pierwszych w jaką grałem i jedyna z tych którą pamiętam z moich początków. Na pewno jest idealna dla początkujących. Gracze mają do dyspozycji każdy rodzaj generatora surowców(w tym aż 2 kopalnie złota) na swoim terytorium. Cały czas widać swoich przeciwników (zamki są bardzo blisko siebie). Polecam :)

Myth and Legend (XL)
Grałem kilka razy a nie mogę sobie przypomnieć abym ją kiedykolwiek skończył. Jest mnóstwo zamków do zdobycia - czyli tego co lubie najbardziej :) Trzeba się poruszać lądem i wodą aby wszystkie podbić. Bohaterów można spokojnie wyszkolić do 25poziomu i wyposażyć w wiele najpotężniejszych artefaktów :)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 27.02.2008, Ostatnio modyfikował: Dagon

Permalink
Ja lubię:
1) Na szybką rozrywkę - Barbarian breakout, Dead and Buried(zwłaszcza z dema)
2) Na dłuższą chwile - Dragon pass, Gelea's Champions, Tovar Fortress, Darwin's prize
3) Na dłuższą rozrywke - Brave new worlds, Land of titans, Meeting in Muzgob i Myth and Legend.
Permalink
Z podstawki- Huzia na Wikinga, bardzo fajnie zbudowana Europa w klimacie Heroesa :) . A z innych- nie do opisania jest "Obrona Częstochowy", zdecydowanie najlepsza mapa w jaką kiedykolwiek grałem ;) .
Permalink
Fakt, dobra i trudna mapa, potwierdzam. Chyba sobie zagram jak odtrutkę od Soul Market :P
Permalink
heh,mi tak jak wielu z was lord of the war :P
a teraz mam taka prozbe
Poda ktos mape (najlepiej S) gdzie odrazu mamy potezna armie i tylko radosc z bitwy "tytanow", oraz uzywanie magii, np utrzymanie zamku gdzie atakuja nas o wiele silniejsze druzyny?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 17.03.2008, Ostatnio modyfikował: Michcik

Permalink
Co do utrzymania zamku-Obrona Częstochowy :) - wytrzymać pierwszy tydzień za pierwszym razem jest bardzo trudno, musisz obronić się przed kilkoma atakami zdecydowanie silniejszych Szwedów, poza tym i tak są znacznie mocniejsi. Tylko że to jest XL- ale naprawdę warto, polecam.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 17.03.2008, Ostatnio modyfikował: Larry

Permalink
Szukalem ale znalesc nie moglem musialem przeoczyc :)
ok thx
P.S Asmirith w 190 dni necromanta;P na 200%
Permalink

Michcik - mapa o nazwie Wojna Planowana (RoE). Rozmiar S, masz w mieście wszystko oprócz budowli specjalnych. Sam jednak nie przepadam za tą mapą - lubię na przykład tą mapę której powierzchnia jest ukształtowana na Gryfa Królewskiego - trzeba tam pokonać Króla Gryfów. A oprócz tego Szmaragdowe Wyspy, Martwi i Pogrzebani i mapy w kampanii Niech żyje królowa - choć nie przepadam za Zamkiem ;)


Permalink

Mi się podoba bardzo Wojna. Często sprawdzam na niej strategie na różnych poziomach trudności. Nigdy mi się nie znudzi.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 4.09.2008, Ostatnio modyfikował: Filus

Permalink

W trójce to zdecydowanie Myth and Legend, tylko zawsze zmeniałem warunki zwycięstwa na zniszczenie wszystkich przeciwników, z kolei w dwójce to Lost Continent niesamowity sentyment mam do tej mapy. Grałem w nią z kumplem non stop przez dwa lata w podstawówce i na każdej przerwie lecieliśmy do niego do domu żeby zagrać po turze;)

Ma ktoś może przerobioną tą mapkę na HoMM3? kiedyś ją znalazłem w sieci ale straciłem bezpowrotnie wraz z formatem C:/

No i jeszcze jedna prośba własnie nabyłem złotą edycję HoMM i ku mojemu zdziwieniu cdprojekt postanowił nie umieścić na płytce mapki Myth and Legend, co prawda Puszka Pandory wygląda na pierwszy rzut oka podobnie ale jest tak przerobiona, ze nie da się w nią grać:/ więc jeśłi ktoś mogółby mi ją przysłac na meila bedę bardzo wdzięczny.

inocenty3@tlen.pl albo gg 8837682

Permalink

Świetna jest ostatnia mapa kampanii Ostrze Armageddonu i pierwsza z Oswobodzenia. Z tą drugą zupełnie nie wiem czemu, ale nie mogłem sobie długo poradzić.


Permalink

Moje ulubione to smocza Kula i Pechowy Dzień, a z Kampanii, to najbardziej podobała mi się mapa do misji "Rdzawe Smoki" z Pogromcy Smoków i mapa ostatniej misji kampanii "Nieroztropny Kaprys" (ta gdzie musisz przeżyć kilka miesięcy żeby wygrać).

Permalink

Ostatnio natrafiłem na ciekawą mapę The beginning of the end. XL na siedmiu graczy,do tego inferno komputerowe. Każda nacja ma swoją ciekawą ścieżkę, na mapie pełno jest eventów oraz różnego rodzaju questów. A to link:
http://chomikuj.pl/Bimbrownik/Might+and+Magic/Heroes+of+Might+and+Magic+III/Mapy+do+Heroes+III/The+beginning+of+the+end.h3m


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 2.11.2008, Ostatnio modyfikował: Invictus

Permalink

Moja ulobina mapka to oczywiście Huzia Na Wikinga, bo fajnie wyglądają Herosy w Europie. Czasami też pogrywam w Powrót lub coś z Mnichami ( nie pamiętam nazwy).