Imperium

Behemoth`s Lair

[FIXME] Ustawienia na głównej

Permalink

Nie wiem czy ten problem dotyczy tylko mnie, ale zgłaszam. Korzystam z Linuxa, gdy na stronie głównej klikam na link "Ustawienia", a nastepnie chce zmienić buttony na głównej, to gdy klikam na niektóre z tych, które mam, by je wykasować, przegladarka mi się zamyka i pojawia jakiś błąd.

Mam jeszcze jedną prośbę: byłbym wdzięczny gdyby bądź w buttonach, bądż na tej liście na głównej po lewej stronie na górze znalazł sie bezpośredni link do Ogniska, bądź jak na przykład w buttonach mozliwość wyboru takiego linku.

Permalink

Ech....

Jaka przeglądarka - dokładna wersja - i jaki błąd? Nie, nie obchodzi mnie, że w czerwonej ramce w zielone groszki, treść podaj. Jak nie widzisz, to przeglądarkę uruchom z terminala. Czy to naprawdę takie trudne, podać te dwie rzeczy od razu? Przecież to oczywiste, że będą potrzebne...


Permalink

Przepraszam.

Wersja programu: KDE (Konqueror) v. 3.5.9
Opis błędu: "Program Konqueror uległ awarii, wywołując sygnał 11 (SIGSEGV)

I jeszcze co z tym linkiem do Ogniska?

Permalink

Sanctum

Mam jeszcze jedną prośbę: byłbym wdzięczny gdyby bądź w buttonach, bądż na tej liście na głównej po lewej stronie na górze znalazł sie bezpośredni link do Ogniska, bądź jak na przykład w buttonach mozliwość wyboru takiego linku.

Nie wydaje mi się to konieczne. Tworząc link do Ogniska równie dobrze moglibyśmy wrzucić link do Mistycznych, czy Gorących- są to tak samo ważne i równie często odwiedzane miejsca.
Albo moglibyśmy dorzucić link do Karczmy, forum H5 czy forum Akademii.
Tylko należy wziąć pod uwagę, że skorzysta z tego ledwie odsetek użytkowników.
A skoro tak, to nie widzę powodu, żeby się męczyć. Wydaje mi się, że wrzucenie Ogniska, czy jakiegokolwiek innego, często odwiedzanego, miejsca do zakładek/ szybkiego uruchamiania, podręcznych stron, czy co tam oferuje używana przez Ciebie przeglądarka będzie dużo prostsze i szybsze, niż dodanie Ognia jako buttonu. I to dotyczy każdego użytkownika.

Pozdrawiam


Permalink

MiB

Wydaje mi się, że wrzucenie Ogniska, czy jakiegokolwiek innego, często odwiedzanego, miejsca do zakładek/ szybkiego uruchamiania, podręcznych stron, czy co tam oferuje używana przez Ciebie przeglądarka będzie dużo prostsze i szybsze, niż dodanie Ognia jako buttonu.

Oczywiście, że byłoby to prostsze, w pełni się z Tobą zgadzam. Ale skoro zaoferowaliście coś takiego jak możliwość dostosowania profilu wyświetlania strony głównej do preferencji poszczególnych użytkowników, to może warto byłoby sie o coś takiego pokusić. Nie chodzi może nawet o same buttony, ale by móc dostosować do swoich potrzeb, tę listę tekstową w prawym górnym rogu.

Permalink

Niestety, ta lista już jest obliczona na konkretną ilość elementów po odjęciu standardowej ilości przycisków pod logiem - i jakiekolwiek miejsce, które jeszcze ewentualnie można tam znaleźć musi pozostać zarezerwowane na przyszłość, bo prędzej czy później będzie potrzebne. I tak już mieliśmy dużo radości z upychaniem tego z okazji dziesięciolecia, mimo, że cała zawartość listy była znana. Jakby do tego jeszcze dorzucić elementy wpisywane sobie przez użytkowników, nie dałoby się nad tym nijak zapanować.

Co do błędu - potwierdzam, w 3.5.10 też występuje, sprawdzę dokładniej o co chodzi. W 3.5.7 wszystko było w porządku, a u nas się nic nie zmieniało, więc to pewnie błąd Konq, ale mimo wszystko poszukam jakiegoś obejścia.