Imperium

Behemoth`s Lair

Might and Magic VI: The Mandate of Heaven w Jaskini

Permalink

[color=red]A[/color] gdzie znajdę te jaskiniowe działy?
[color=red]W[/color]g mnie wystarczy chamsko przetłumaczyć przytoczony przeze mnie ideał solucyjny[color=red],[/color] czyli ten ze strony [color=red]T[/color]he spoiler. [color=red]T[/color]am jest wszystko - potwory, lokacje, alchemia, przedmioty, pielgrzymki. [color=red]B[/color]rakuje tylko map lokacji podziemnych.
[color=red]W[/color] mm8 grałem raptem 4 razy[color=red],[/color] więc nie czuje się na siłach.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 23.08.2011, Ostatnio modyfikował: Avonu

Permalink

Masz złe podejście, albo inaczej: nie tyle złe, co nie dostrzegasz możliwości, jakie daje dział ;) (pozdrawiamy wszystkich uczestników VII konwentu ;)). Nie chodzi o "chamskie przetłumaczenie", tylko dobre. Plus akurat Enroth jest świetnie zaprojektowanym światem, więc jego omówienie też może być czymś ciekawym (nie tylko w kontekście questów i mechaniki, ale też np. związków z HoMM II).


Permalink

[color=red]N[/color]apisałem że to ideał, więc wystarczy go tylko chamsko przetłumaczyć i będzie również (polskojęzyczny) ideał[color=red].[/color] :) [color=red]O[/color]czywiście jesli chodzi o technikę, bo o fabule to tam chyba nie ma ani słowa.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 23.08.2011, Ostatnio modyfikował: Avonu

Permalink

1. Pisz starannie.
2. To co proponujesz, to nie jest chamskie przetłumaczenie, a plagiat. Nie ma znaczenia, czy oryginał jest w innym języku.
3. Strona zwie się The Spoiler Centre i jak najbardziej posiada mapki podziemi.