Imperium

Behemoth`s Lair

StarCraft 2

Permalink

No kolekcjonerka kosztuje, ale za to jedyneczka "gratis" ;) Spokojnie poczekam sobie 5-6 lat i kupie już jak będzie kompletna za ludzka cenę. Bo nawet za zwykłą wersję 200PLN to kosmos zwłaszcza, że trzeba pomnożyć 3 razy. Będzie kolejny rekord na pirackich kopiach zapewne


Permalink

A mnie ciekawi, czy w Polsce będzie się dało zakupić wersję "oryginalną", tzn bez polskiej lokalizacji, wie ktoś coś może na ten temat?


Permalink

Jako że SC2 został spolszczony już w siedzibie Blizzarda (tak, tak - to pierwsza gra tej firmy która zostaje od razu stworzona w naszym języku) prawdopodobnie będzie się dało wybrać język przy instalacji, tak więc w jednym pudełku będzie wersja angielska, polska, a także prawdopodobnie niemiecka, francuska, rosyjska etc. Jeżeli nie to zostaje nam rejestracja gry na battle necie jako angielska wersja i ściąganie oryginalnego klienta.

Ja zaznaczam, że jeżeli wrócę z Media Marktu i okaże się, że muszę grać po polsku to zwrócę pudełko i zacznę się zastanawiać jak dostać oryginał. Zresztą na opakowaniu będzie chyba pisać jakie są dostępne wersje językowe.