Imperium

Behemoth`s Lair

Gildia Kowali Heroesa III - Regulamin oraz Plan

Ile uważasz potrzeba czasu na zrealizowanie takiego projektu? Jak wielu członków bedzie posiadać gildia?

  • Mniej niż rok. (Gildia będzie posiadała więcej niż 20 członków)
  • Więcej niż rok. (Gildia będzie posiadała mniej niż 20 członków).
Permalink

Nie wiedzieć czemu niektórym się wydaje, że tworzenie modów jest zajęciem prostym i łatwym. Otóż nie. Potrzebna jest to tego spora wiedza, mnóstwo wolnego czasu i dużo chętnych utalentowanych ludzi. Bez tego nie ma nawet cienia szans na realizacje. Jeśli się za coś takiego zabiera to moim zdaniem należy mieć już jakieś doświadczenie w tej materii. Nie jest tak, że ktoś kompletnie zielony nagle wpadnie na pomysł zrobienia jakiegoś super moda,siada mija rok i już gotowe. W takim wypadku to po prostu nierealne. Czy wy w ogóle wiecie ile potrzeba klatek animacji do zrobienia pojedynczej jednostki? Czy ktokolwiek z waszej gildii ma choćby szczątkowe pojęcie o programowaniu lub modyfikowaniu gry heroes?


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 18.08.2008, Ostatnio modyfikował: Altair

Permalink

Być może mój post nie był za dobrze napisany.

Tak mamy pojęcie o tym potrzeba około 35 klatek animacji, wiesz jak zamierzamy mieć więcej grafików? Nasz grafik będzie nauczycielem i będzie szkolił w modowaniu innych ludzi, jeżeli będzie 5 takich to założymy, że każdy będzie robił dziennie 1 klatkę. I w ten sposób praca zleci szybciej. Bez przesady jesteś 6 osobą, która mówi nam, że sobie nie poradzimy, ale jak na 4,5 dnia działania to trochę teoria zbyt wysunięta.


Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 18.08.2008, Ostatnio modyfikował: Artarion

Permalink

Ileż to już razy czytałem podobne deklaracje. Zawsze jednak tylko na tym się kończyło. Tym razem jest podobnie. Widać to chociaż po liczbie założonych przez ciebie tematów. Bez urazy, ale nie wygląda to póki co zbyt poważnie. Dlatego proponuje najpierw coś zrobić, a dopiero potem się oburzać jak to inni nie mają racji. Co do wsparcia to chętnie odpowiem na wasze pytania dotyczące modyfikowania gry o ile tylko padną.


Permalink

Przepraszam, ale to za dużo na moje nerwy.

Mogliśmy założyć tylko 3 tematy, nie więcej, bo taki jest nasz limit tutaj.
Macie rację oddzielne forum powinno nam pomóc.

Na pewno altair, nasz grafik, będzie ciebie długo i namiętnie męczył, dzięki za twoją pomoc, bo ona może być tutaj najważniejsza.

Chciałbym jeszcze podziękować Jaskini Behemota i jej mieszkańcom za pomoc i zainteresowanie, bardzo się cieszę, że nikt nas nie wyśmiał, a tylko doradzacie i staracie się pomagać i przetrzymujecie jakoś nie za dobre posty.


Permalink

@Altair Naprawdę poczekaj na pierwsze wyniki naszej pracy, jak na razie doszliśmy nieco (naprawdę tylko takie małe nieco) dalej niż inni eee... zapaleńcy bez szans. Uzbieraliśmy grupkę ludzi z których paru ma specjalizacje i przydzielone zadania. Mimo to nadal jesteśmy na etapie pomysłu, chyba oczywiste jest iż byśmy założyli temat, a 4 dni później: mamy moda który dodaje nowy zamek, 40 jednostek, 23 artefakty, nowe zasoby i mnóstwo innych fajowskich dodatków, które ulepszą grę w Heroes of Might and Magic III.


Permalink

1. Wszyscy wyżej macie rację :D

2. Forum własne rzeczywiście przydałoby się i tą kwestię zostawiam Liderowi :D

3. Jakbyście każdą próbę stworzenia dodatku do H3 komentowali tak jak tą, to by nawet 3DO się zniechęciło, powiedziałoby Spier. i skończylibyście na H3 RoE i prawdopodobnie nie byłoby ani H4, H5, ani WoGa :D

4. Serio ze wszystkimi się zgadzam i nie ma się po co denerwować :D


Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 18.08.2008, Ostatnio modyfikował: Setish

Permalink

Artarion

Tak mamy pojęcie o tym potrzeba około 35 klatek animacji, wiesz jak zamierzamy mieć więcej grafików?

Nie 35, a 70.


Permalink

Od 60 paru dokładnie;) - zróbcie jedną własną animację, to zaczniemy traktować was(Gildię) poważnie.


Permalink

Jakby co, to mnie też dopiszcie. Gdy mi się nudziło, tworzyłem nowe jednostki i miasta do HoMM3 i oraz grafiki do najlepszych. Niestety, wszystko straciłem przez awarię dysku:-( . Wymyśliłem nawet parę nowych kampanii. Moje gg: 8303642.

Permalink

Trochę czasu już minęło, jakieś postępy są? Czy ciągle jesteście na etapie dyskusji?


Permalink

@Dragonthan
Wszystko idzie w jak najlepszym kierunku. Mamy już wszelkie pomysły i umowne projekty oraz kilka klatek kilku animacji. Ale jeszcze trochę za wcześnie na jakiś gigantyczny krok. Jest nas tylko czterech...


Permalink

A nie lepiej by było gdyście się dołączyli do innego moda? Według mnie większość modów upada przez "rozdrabnianie". Każdy człowiek ma inny pomysł i tylko kilka osób uważa ten pomysł za dobry i chce mu pomagać. A jakby tak połączyć kilka modów? Najpewniej powstałby wcześniej i byłby bogatszy. Ale i tak sama wasza mobilizacja i zrobienie choć tych kilka klatek jest godne pochwały.