Imperium

Behemoth`s Lair

Wybieramy najlepszy zamek z Heroes 1

Jaki zamek jest najlepszy w Heroes 1?

  • Rycerz
  • Barbarzyńcza
  • Czarodziejka
  • Czarnoksiężnik
Permalink

Taro. Najpierw te smoki trzeba mieć. A to że są odporne na czary ma też pewną wade bo nie można ich wzmacniać np. Błogosławieństwem. To prawda że Smok w pojedynku 1 na 1 niszczy każdego ale zanim czarnoksiężnik je zdobędzie to rycerz potrafi w tym czasie mieć już 10-12 paladynów. Poza tym bez kopalni złota nie widze za bardzo możliwości ich rekrutacjii


Permalink

Doświadczony gracz, w zależności od poziomu trudności ma smoki w 2,3 tygodniu. Zależy trochę też czy mówimy o grze multi czy singlu. Istnieje jakaś tam szansa, że gracz na multi zrobi rush na drugiego przy pomocy jednostek rycerza. Ale nawet w takiej sytuacji, same hydry dają szansę by się obronić. Jeśli chodzi o singla - to już się wypowiedziałem. Samymi smokami idzie skończyć mapę. Smoki nie padają w pierwszej lepszej bitwie, mogą wytrzymać kilka uderzeń wieży w czasie oblężenia. A paladyni? Tu padnie jeden, tu dwaj zostaną rozstrzelani itd. Spróbuj sobie skończyć jakąś mapę na najtrudniejszych opcjach rycerzem i wtedy się wypowiedz. No chyba, że jesteś pro, to chętnie zobaczę jak grasz.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 6.12.2014, Ostatnio modyfikował: Taro

Permalink

Taro. Chetnie bym z tb pogadał na jakimś GG czy Skype bo widze że się trochę znasz. Zamku rycerskiego osobiście nie lb i mogę nim wygrać max na 3 poziomie trudności z królem wzgórz ale nie o to tu chodzi. Chce ci tylko powiedzieć że im mapa ma mniej surowców to efektywność czarnoksięskiego zamku spada. Zamek ten potrzebuje dużo surowca do rozwoju a zamek rycerski można szybko rozbudować do choć słabych jak na ten poziom paladynów. Z tego co pamiętam to Bohater zamku ze smokami na starcie ma księge zaklęć ale nwm czy to nie jest w Heroes II. Zresztą to też zależy od gustu jednemu gra się lepiej tym a drugiemu tym zamkiem.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 6.12.2014, Ostatnio modyfikował: Bob Budowniczy