Imperium

Behemoth`s Lair

Chime of harmony - problem

Permalink

W MMVI w misji w świątyni Baa , gdzie trzeba zdobyć chime of harmony nie mogę znaleźć jednego z kluczy, który wymagany jest do otworzenia kolejnych drzwi. I czy ten quest można zrobić tylko w dni przesilenia (tak sugerowałby napis na środkowej kolumnie)?

Permalink

Ja nie miałem problemu z otworzeniem kolejnych drzwi. Może akurat byłem w dni przesilenia, ale to zbyt mało prawdopodobne, bo akurat tę początkowa część gry przeszedłem kilka (a może i kilkanaście) razy :)
Ile kluczy znalazłeś? Jak sięgam pamięcią 6 kluczy potrzeba do otwarcia komnaty z chime of harmony, a klucz nr 7 otwiera ostatnie pomieszczenie - skarbiec.

p.s. może niebawem wrzucę kilka drobiazgów które zrobiłem do stronki o M&M VI :)


Permalink

Problem rozwiązany - w moim poradniku był błąd, który podawał nieprawidłową kolejność kluczy, skutkiem czeog nie mogłem zrobić questa. Teraz już po problemie.

Permalink

Morhad

Problem rozwiązany - w moim poradniku był błąd, który podawał nieprawidłową kolejność kluczy, skutkiem czego nie mogłem zrobić questa. Teraz już po problemie.

Też kiedyś miałem taki problem. Zamiast iść najpierw do tego środkowego filaru, gdzie trzeba było zrobić coś ze stronami świata wysyłał ten poradnik w inne miejsce, do którego klucza oczywiście nie było.


Permalink

W świątyni Baa był jakiś Charm of Harmony? O ile ja dobrze pamiętam, trzeba było tam tylko zabić kapłana i przynieść owcza szatę. W którym miejscy był ten [color=red]chime[/color]?

Liczba modyfikacji: 5, Ostatnio modyfikowany: 19.10.2008, Ostatnio modyfikował: Avonu