Imperium

Behemoth`s Lair

Problem z MMVI

Permalink

Jak w pierwszym mieście zdobyć dużo pieniędzy w szybki sposób na samym początku gry.


Permalink

W New Sorpigal, czy jak ty to mówisz w „Pierwszym Mieście”, od kolesia w Karczmie dostaniesz 1000 szt. złota. Żeby dostać kolejnych 5000, musisz od niego zanieść list do Wilbura Humphreya. Znajdziesz go (Wilbura) w Zamku w Castle Ironfist. Dojedziesz tam konno w poniedziałki, środy i piątki.


Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 24.04.2017, Ostatnio modyfikował: Tarnoob

Permalink

Wykonałem tego questa i co dalej?? Oczywiście chodzi mi o pieniądze. Wziąłem klucz do goblinów i nie wiem co mam z nim zrobić podpowiedzcie.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 20.08.2008, Ostatnio modyfikował: Karcza

Permalink

Uch... polecałabym udanie się do warowni goblinów, ale czy granie w sumie nie polega również na tym, by samemu eksplorować świat i rozwiązywać misje? To akurat żadna zagadka, ot zwykła misja jakich w tej grze mnóstwo. Pobiegaj po mapie, popoznawaj otoczenie i nie będziesz miał problemów.


Permalink

A co z kasą Gdzie jeszcze można zarobić


Permalink

Zgodzę się z Aryene – zabawa jest przyjemniejsza, gdy samemu poznaje się sekrety gry. Niemniej, jeśli komuś bardzo zależy na względnej swobodzie finansowej na początku gry, polecam quest Evil Cults zlecany przez radę miasta w New Sorpigal po rozwiązaniu problemu Goblinwatch. Loch, którego zadanie dotyczy, może być trochę wymagający (dobrze by było popłynąć do Mist i nauczyć się jakichś porządnych czarów), ale świątynny skarbczyk jest bardzo przyjemny.

Najprostszym sposobem, by na niskich poziomach doświadczenia zarobić nieco złota, wyćwiczyć swoje postacie i za bardzo się przy tym nie spocić jest czyszczenie krain na powierzchni po uprzednim wyekwipowaniu drużyny w łuki (sprzęt można dostać w sklepie w Castle Ironfist, biegłość w gildii Berserker's Fury tuż obok). Przy umiejętnym wycofywaniu się nie powinno się mieć problemów w New Sorpigal, Castle Ironfist, Bootleg Bay, Mist, a nawet we Free Haven.

Pozdrawiam serdecznie.
A.


Permalink

Wyczyściłem całe Goblinwatch i wykonałem tego questa, więc następny quest ten Evil Cults jest w Goblinwatch?


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 21.08.2008, Ostatnio modyfikował: Avonu

Permalink

Polecam przejrzeć http://mm6.prv.pl . Całkiem dobra strona (chyba najlepsza polskojęzyczna) znacznie pomagająca w przechodzeniu gry.


Permalink

Jest tam dużo map, ale są na nich numerki, ale nie wiem co oznaczają! Jeśli by była legenda, to co innego, ale ja nadal nie wiem, jak mam dojść do Abandoned Temple i Evil Cults.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 21.08.2008, Ostatnio modyfikował: Avonu

Permalink

Jest opis numerów. Tylko chyba stronę tą trzeba oglądać pod IE.


Permalink

Opuszczona Świątynia ma nr 32.
Pochodź po krainie i samodzielnie poodkrywaj wszystkie miejsca. I bacz na napisy kamieni, drzew, pochodni - jeśli coś jest napisane z wielkiej litery (np. "Rock" zamiast standardowego "rock"), to jest to sekret umieszczony przez twórców gry - zazwyczaj jakiś zwój z czarem albo skrzynia ze skarbem.
Jeden taki kamień znajduje się nad brzegiem wody, północ od świątyni.


Permalink

A to przepraszam ja przeglądałem ja w mozilli.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 22.08.2008, Ostatnio modyfikował: Karcza

Permalink

Jakimi klawiszami się lata?


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 31.08.2008, Ostatnio modyfikował: Avonu

Permalink

Tymi samymi co w MM7 i MM8 - w instrukcjach masz to wyjaśnione.