Imperium

Behemoth`s Lair

Gry komputerowe, planszowe czy sportowe?

Permalink

Jaka gra sprawia Wam najwięcej radości? W jakie lubicie grać najbardziej? Dlaczego? Wypowiadajcie się.

Ja osobiście najbardziej lubię gry sportowe (i w ogóle sport), bo sporcie trzeba się wykazać nie tylko tężyzną fizyczną, ale także umiejętnością podejmowania szybkich decyzji. Poza tym, sport jest zdrowszy niż siedzenie w miejscu.


Permalink

Robal

Poza tym, sport jest zdrowszy niż siedzenie w miejscu.

Tak, od siedzenia w miejscu gorsze jest tylko stanie w miejscu...

Ja preferuję tzw. Gry planszowe, papierową wersje strategii. Oprócz tego sporadycznie warcaby.


Permalink

Zależy - na przykład od pogody. Grywam w międzydzielnicowych "turniejach" siatkówki, czasem powrzucam piłkę do kosza, innym razem kopnę w kierunku bramki... A kiedy synoptycy zapowiadają opady deszczu - włączam Pro Evolution Soccer 2008 i próbuję nauczyć chłopaków swoich zagrań... :P

A jako, że na planszówki czasu nigdy za mało, w wolnych chwilach staraliśmy się ze znajomymi nie dopuszczać do zawładnięcia Warszawą w Monopoly czy ćwiczyliśmy znajomość cyferek w Rummy. Co ciekawe, im starszym jestem dziadem, tym większą frajdę sprawiają te rywalizacje.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 31.03.2008, Ostatnio modyfikował: Tullusion

Permalink

Robal

Ja osobiście najbardziej lubię gry sportowe (i w ogóle sport)

Też lubie sport i gry sportowe ale koszykówki na komputerze nie strawie. Jednak najbardziej lubie "Fify" i skoki narciarskie. Co do "planszowych", to tylko te osadzone w średniowieczu lub starozytności.


Permalink

Adusia

[...] Jednak najbardziej lubie "Fify" [...]

Mnie kolejne wydania tejże "fify" zniechęciły. Początkowo spodobała mi się jakaś stara wersja u kolegi. Chciałem ją zdobyć, ale nie udało mi się. Trochę wszystko wygasło, do czasu wydania wersji 07. Spodobało mi się, zdobyłem grę, grałem dosyć długo. Jak wyszła wersja 08 to z ciekawości pożyczyłem od tego samego kolegi i okazało się, że kicha. Parę poprawek, zmiana składów i nowy "numerek". Kotlet odgrzewany. Zniechęciło mnie to, teraz nie gram w żadne gdy sportowe (no, poza deluxe ski jump...).

Czyli krócej mówiąc, sport przez komputer to nie sport. Gry sportowe na komputer są najczęściej zrobione "na odwal się", tylko żeby kasę zbić za nowe składy. Wolę tradycyjną piłkę czy normalny rower niż klawiaturę i ekran.


Permalink

Zdecydowanie gry sportowe. Ale to zależy od pogody, chociaż i tak gdy jest szaro-buro, to z kolegami wychodzimy pograć w piłkę czy siatkówkę. Kiedy leje deszcz, jest zimno, to zdecydowanie preferuję komputer. Albo partyjkę w ping-ponga z tatą :P

Permalink

Z komputerowych gier lubie strategie wojenne, z tych bez prądu - szachy, a z tych na świeżym powietrzu - wyścigi rowerem :)


Permalink

Gry komputerowe:
Oczywiście Heroes, ale ostatnio wciągneły mnie Worms Armageddon, Robaki są super. (Chętnych do gry zapraszam :D)

Planszowe:
Polecam Gre o Tron - świetna planszówka, sam kupiłem World of Warcraft + pierwszy dodatek, ale to nie dla mnie (Może ktoś chce kupić?)

Sportowe:
Nareszcie będe mógł pograć w kosza!! Na świeżym powietrzu oczywiście, oprócz tego to nie raz jeszcze Freesbee :D

Podsumowując wszystkie 3 kategorię gier są dobre, ale do trzeciej trza pogodę, do drugiej katedorii - ludzi trudno zebrać, pierwsza najłatwiejsza, bo w razie jakby co można się samemu pobawić.

Pozdrawiam

Permalink

PanzerGenerały
logiczne różne

a z planszówek:
lubię gry z ciekawymi zasadami, nowymi, rozwijającymi

ostatnio
- scrabble
- dżungla