Imperium

Behemoth`s Lair

So baby can you [FIXME]?!

Permalink
this is my fever...Sorki, nie mogłem się powstrzymać. Po mszalnym bardzo mnie rozbawił taki dowcip :D
Temat do skasowania.
Permalink
Hehe - skoro temat do skasowania, to ja może skorzystam i zrobię offtopa :P.
MiB, czy planujesz zrobić w IJB jakiś temat/miejsce, gdzie można by wrzucać dokumentację (np: dokumentacja funkcji kopalnianych, dokumentacja jb_core, dokumentacja tego systemu co go kiedyś wieki temu miałem używać w mojej niedoszłej Galerii)? Bo chyba nie mamy takiego działu a nieraz by się przydał.
Poza tym chciałbym jeszcze zapytać, czy jest jakiś w miarę prosty i skuteczny sposób na sprawdzenie, które konkretnie strony w JB korzystają z funkcji np: kopalni i jak z nich korzystają - żebym w razie wprowadzenia jakichś zmian miał możliwość przetestowania czy wszystko nadal działa.
W ogóle przydała by się jakaś procedura przygotowana na wypadek wprowadzania jakichś zmian tego typu. Bo teraz boję się cokolwiek dotknąć, bo jak się coś gdzieś posypie, to nawet nie będę wiedział gdzie, a ktoś inny nie będzie wiedział dlaczego.
Może by tak ustalać z góry jakieś terminy na wprowadzanie i testowanie zmian?
BTW: Jaskiniowy serwer ftp działa u mnie koszmarnie wolno i potrafi się chwilami "zacinać" - czy to normalne jest?
Permalink
Link do forum poszedł na PW. Jeśli chodzi o miejsca, w których coś jest używane - najlepiej podaj nazwę jakiejś funkcji, której musi użyć wszystko co korzysta z Kopalni, puszczę grepa po plikach i będzie wiadomo.