Imperium

Behemoth`s Lair

Co powiecie na moją wizje H6?

Czy podoba wam sie ta wizja?

  • Tak
  • Nie
Permalink
Moje wizje na temat heroes 6 są takie.
Po pokonaniu inferno przez Izabele Izabela umiera władze nad królestwem Haven przejmuje Dominik kapłan,a władze nad bastionem Adrian Druid.Odradza sie armia barbarzyńcy{mam swoje nazwy dla niektórych królestw}.Powstaje królestwó szlak nocy dowodzone przez nocnego dobrego druida Leopolda.Armie-
Haven-1.Wieśniak-Chłop2.Łucznik-Łowca3.Pikiner-Weteran4.Akolita-Kapłan5.Rycerz-Krzyżowiec6.Konny-Czempion7.Anioł-Archanioł
Klan wojenej pieśni{armia barbarzyńczy}-1.Goblin-Hobgoblin2.Ork-Ork Jaskiniowy3.Wróżbita-Szaman4.Ogr-Wielki Ogr5.Troll-Troll Bojowy6.Cyklop-Arcycyklop7.Bechemot-Starożytny Bechemot
Forteca-1.Niziołek-Niziołek Bojowy2.Dzik-Dzik Większy3.Zelazny Golem-Stalowy Golem4.Mag-Arcymag5.Nagi-Nagi Wielki6.Olbrzym-Tytan7.Rok-Ptak Gromu
Bastion-1.Nimfa-Ruszałka2.Krasnolud-Krasnolud Wojownik3.Leśny Elf-Wysoki Elf4.Wilk-Wściekły Wilk5.Druid-Wielki Druid6.Jednorożec-Jednorożec Bitewny7.Feniks-Szaman feniks
Szlak Nocy{nocne elfy}-1.Łuczniczka-Kuszniczka2.Centaur-Centaur Bojowy3.Gwardzista-Wojownik4.Czarodziejka-Driada5.Gryf-Hipogryf6.Druid Pazurów-Druid Szponów7.Zielony Smok-Złoty Smok
Loch-1.Gnoll-Gnol Bojowy2.Kamieny Gargulec-Obysdianowy Gargulec3.Złe Oko-Obserwator4.Meduza-Królewska Meduza5.Miniutaur-Królewski Miniutaur6.Hydra-Hydra Chaosu7.Czerwony Smok-Czarny Smok
Nekropolia-1.Skielet-Kościej2.Ożywieniec-Zombie3.Mumia-Królewska Mumia4.Duch-Zjawa5.Wampir-Wampirzy Lord6.Lisz-Arcylisz7.Kościany Smok-Smok Cienia
Jednostki Neutralne-1Żywiołak Ognia,Powietrza,Wody,Ziemi,Umysłu,Ciemnośći,Światła-LV.4 2.Pomarańczowy Smok-LV.7(potrafi nimi władać ojciecz Daniela Valtore)3.Strażnik Podziemia-Strażnik LochuLV.5(Słudzy Valtora)6.Żbir-RpżbójnikLV.1 7.Łowcza-Łowcza OgniaLV.3(Nieco lepszi ot Wysokich Elfów,także Elfy).
Nowe Królestwa:
1.Haven-Lodis
2.Forteca(już prawdziwa)-Thais
3Akademia(już prawdziwa)-Edron
4.Bastion-Carlin
5.Szlak Nocy-Wyspa Fibula
6.Loch-Rookgaaed
7.Nekropolia-Felis
Max poziom-50
Władzy-
Haven-Dominik
Klan wojenej pieśni-Thrall
Forteca-Mariusz
Bastion-Adrian
Szlak Nocy-Leopold
Loch-Daniel
Nekropolia-Aheron
Permalink
Historia-W królestwie Carlin rządził kiedyś Wielki Król Feniksów Zyzyx,15lat temu stoczył walke z Czarnoksiężnikiem Valtorem,zwycierzył ją lecz w ostatecznej chwili nie mógł zabić przeciwnika,ponieważ Czarnoksieżnik rzucił na niego zaklecie które mógł wywołać tylko jeden tajemniczy kamień,kamień wciągnął Feniksa i uwiężił jego dusze w tym Kamieniu który został nazwany Kamieniem Feniksa,ale mocz kamienia wygasła lecz dusza została a kamień przejął jej moc,po 15latach Valtore powraca i poszukuje go wraz z szwym szynem Królem Danielem,Valtore jednoczy zło i chce przyłączyć po swoją strone wybrańcza Adriana,który rok póżniej staje sie królem Carlin jednoczy przeciwko Valtrowi dobro i ma nadzieje że on 18latni król wraz szwym Generałem Damianem(33lat) i Królem Dominikiem(24lata) pokonają Valtroa.Adriana porywa miłość do Czarno własej pięknej Siostrzenicy Valtora Marleny(18lat)ona mu pomaga powstrzymać wuja za pomoczą tego jedynego kamienia Kamienia Feniksa,wojna trwa cały rok,rok który staje sie wiecznością.Kampanie przechodzi sie pokoleji do każdego królestwa aż do Bastionu,pod koniecz Adrian i Marlena stają sie parą i wspólnie rządzą Carlin.
Kampanie-1.Forteca-Ludzie i Orkowie jednoczą sie2.Akademia-Wojna Domowa3.Nekropolia-Inwazja na Lodis4.Haven-Wielka Żaraza5.Szlak Nocy-Ofensywa Leopolda6.Loch-Kontratak7.Bastion-Kamień Feniksa.
Permalink
A mam pytanie w jakim uniwersum umieściłeś akcję swojej wizji H6?

PS. Nie ten dział.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 5.02.2008, Ostatnio modyfikował: Nicolai

Permalink
Nie ten dział. To jedno, a drugie to cłkowicie infantylna wizja, chaotyczna, bez ładu i składu. Ciebie nie idzie zrozumieć:

Clifotd

Adriana porywa miłość do Czarno własej pięknej Siostrzenicy Valtora


Mały safizm? Jakie to słodkie, doprawdy. H6 przełamie kolejną konwencję.

ale mocz kamienia wygasła


Czytaj, co piszesz. OK?

Klan wojenej pieśni-Thrall


Ty chyba chcesz zrobić Warcrafta IV.

Zamiast tworzyć byle gdzie idiotyczne tematy weź się za naukę interpunkcji. Twa kreatywność jest coraz bardziej denerwująca.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 5.02.2008, Ostatnio modyfikował: Tabris

Permalink
Kreatywność? Nie nazwałbym prawie losowego umieszczania miast Heroes w śiecie Tibii... Rozumiem, że to ironia, ale graniczy z bezczeszczeniem słowa "kreatywność"

Do autora tematu rzekłbym krótkie "wypie<słuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował to niegodne słowo>laj", ale to nie dom prywatny, to dom... znaczy się, to miejsce publiczne. Więc zamiast kierować się do tej strony, po prostu zaloguj się w Tibii i bij swój beznadziejny exp. Do niezobaczenia.
Permalink
Witam

@Clifotd: popraw pierwszy i drugi post, aby były gramatycznie, ortograficznie, interpunkcyjnie i merytorycznie poprawne.

@Ptakuba: to jest forum dyskusyjne, gdzie każdy może się wypowiadać. Jeśli nie podoba Ci się wizja autora tematu, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z nim polemizować. Ale oczekuję spokojnej i rzeczowej dyskusji, a nie bezpośrednich ataków na twórcę tematu.

Inna sprawa, że wydaje mi się, że największym problemem tej wizji jest jej niejasność i chaotyczność, wynikająca z niechlujnego zapisu. Jestem zdania, że gdy pierwsze 2 posty zostaną poprawione, łatwiej będzie skupić się na dyskusji.

Pozdrawiam

p.s. temat został przeniesiony do odpowiedniego działu.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 6.02.2008, Ostatnio modyfikował: MiB

Permalink
eh, właśnie. Każdy może tu wypowiedzieć co myśli, i nie widzę powodów żeby kogokolwiek atakować, jeżeli jego wypowiedź nie była dla kogoś obraźliwa.
Permalink
Zgodzę się, że każdy może wyrażać własne zdanie. Powiem także, że w wieku, w którym prawdopodobnie jest Clifotd (pewnie miało być Cliford) takie rzeczy są normalne.
To nie zmienia jednak faktu, że ta wizja kupy się nie trzyma (zarówno pod względem językowym jak i merytorycznym). Zlepek elementów występujących w Heroes, Warcrafcie i Tibii. Szczerze mówiąc, jeżeli Twoja wizja, Clifordzie, miałaby się spełnić to napewno nie zagrałbym w szóstą część Herosów.

Popracuj nad swoimi postami (zawsze mogę się łudzić, że ktoś się poprawi :) ).
Permalink
Dobrze, przepraszam, macie rację. Wyganiać nie mam prawa.

Hellburn

Powiem także, że w wieku, w którym prawdopodobnie jest Clifotd


Wiek raczej go nie usprawiedliwia... Pomysły związane z Tibią nadają się raczej na forum o Tibii. A ten taki niewątpliwie jest. W innym temacie było już mówione, że "taka wizja H6" jest raczej do niczego. Tak więc wracanie z nią może niektórych wkurzyć, na przykład mnie. Tak, wiem, nie zmienia to faktu, że wyganiać nie mogę. I nie będę.

Zaś to połączenie jest całkiem ciekawe... Parę osób i miasta (Akademia, Haven) z Heroesów, świat Tibii, parę innych nazw z Warcrafta i jeszcze Kamień Feniksa z Spellforce. Ciekawe! Są tam jeszcze jakieś inne gry? Według mnie H6 mogło by opowiadać o konflikcie Terranów, Zergów i Protossów, w który nagle włączył się Aragorn chcąc ich pogodzić i Koziołek Matołek poszukujący Pacanowa, co wy na to?
Permalink
Czemu niee? Mnie sie podoba te połączenie kilku gier w jedno.
Permalink

Marron

Czemu niee? Mnie sie podoba te połączenie kilku gier w jedno.Bo chodzi o to, iż
1) Nie wiadomo, skąd się w Herosie pojawił Dominik czy jakiś inny elf czy ork. W każdym razie chodzi o to iż z poprzednią częścią (h5) łączy tylko śmierć Izabeli i na tym się kończy ( no ewentualnie podobne nazwy zamków z Heroes V)
2) Seria Heroes wprowadzała zawsze fajne i innowacyjne pomysły, co powodowało dużą grywalność, a nie, tak jak w tym pomyśle prawie wszystko (przepraszam za kolokwializm) zerżnięte z innych gier typu tibia.
3) Aha i te kampanie- stanowczo nie przemyślane!!! A gdzie spójność???
4) Nie wsztstkim graczom musi akurat podobać się co tobie... Osobiście uważam, iż H6 powinna być raczej nowym pomysłem, a (znów przepraszam za kolokwializm) nie zerżniętym...

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 6.02.2008, Ostatnio modyfikował: Ynaf

Permalink
Witam!

Proponuję przeniesienie dysputy do odpowiedniejszego tematu.

Zamykam.

Pozdrawiam.