Imperium

Behemoth`s Lair

[ERROR] sciąganie map z kopalni

Permalink
Gdy ściaga się mapę nr 6 (do turnieju) i robi sie to przy pomocy Opery, ściąganie zatrzymuje sie na 95% i wyskakuje błąd. Już dwie osoby tak mają (jest o tym na forum turnieju) więc cos jest nie tak.
Permalink
Ale mapa działa, tak? H3 niekompletnego pliku mapy nie załaduje, więc jeżeli działa, nie ma się czym przejmować. Jakiś bzdet, sprawdzimy, ale można to zignorować.
Permalink
Mapa działa, z tym nie ma problemu.
Permalink
Hmm - u mnie opera wyrzuca ten błąd przy wszystkich mapkach - najwyraźniej coś muszę poprawić. Nie wygląda to na szczęście specjalnie poważnie, ponieważ wielkości plików na stronie kopalni i po ściagnięciu się zgadzają.
Permalink
Sprawdź, co wysyła jako Content-Length i jak to Opera interpretuje - rozróżnienie 2^n/10^n może?
Permalink
Jako Content-Length wysyłana jest wartość pobierana za pomocą filesize(), więc wysyła to co trzeba. Żadnych enterów tam nie wstawiam. U mnie na uczelni przy pobieraniu w ogóle nie wiadomo jaka jest wielkość - chyba zrobię tu to samo i po prostu wywalę ten nagłówek po wykryciu, że ktoś ma operę...
BTW: En nie masz żadnego komunikatora, czy jesteś zbyt zajęty? Bo szybciej by niekiedy było porozmawiać nie poprzez forum.
EDIT:
Po wyrzuceniu nagłówka całkiem nie jest wiele lepiej - co prawda pasek postępu dochodzi do końca, ale i tak w kolumnie progress jest Error.

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 26.11.2007, Ostatnio modyfikował: Melkior