Imperium

Behemoth`s Lair

Behemot - grafika

Permalink

Witam mam takie pytanko. Skąd macie tego ladnego behemotha na stronie tytulowej Waszego portalu ?? Jeżeli mielibyście stronke gdzie można odnaleźć takie grafiki to bylbym wdzięczny. Jeżeli to robota kogoś z Was to też napiszcie. Z góry dziękuje.

Ps bardzo ladny nowy wygląd stronki.


Permalink

Witam

Grafikę otrzymałem od Crazy`ego i - wedle naszych wiadomości - pochodzi z jakichś oficjalnych materiałów dostępnych gdzieś w sieci. Niestety - nie wiem gdzie tego typu grafiki można znaleźć.

Pozdrawiam


Permalink

Napisalem do Crazy'ego z ta prośba , ten z kolei dał mi maila do Acid Dragona (jego miałem zapytać o więcej grafik) ale niestety juz ponad tydzień czy dwa czekam na odpowiedź i nic. Może jak napisze tutaj jeszcze raz to ktoś usłyszy moje wołanie. :)


Permalink

To może napiszesz po co Ci ta informacja?

Pozdrawiam


Permalink

Robie Lige Heroes 3 i szukam fajnych grafik udostępnionych przez userów lub fanów. Znalałem kilka ciekawych stron ale np. tego behemotha co macie na gównej nigdzie nie spotkałem więc pomyślałem, że może jest gdzieś stronka z jakimiś innymi grafikami do której się nie dogrzebałem.


Permalink

Żaden mail o jakim mowa do mnie nie dotarł...

Grafika pochodzi z moich zbiorów i nie udostępniam ich publicznie. Być może jest jeszcze gdzieś w sieci, ale nie podejmuję się szukania takowej strony. Niegdyś została przeze mnie znaleziona na prywatnej stronie jednego z grafików z NWC, gdy jeszcze istniało.


Permalink

Nie wiem kolego czemu masz takie podejście. Wszyscy przecież jesteśmy jedną wielką społecznością Heroes, która istnieje dzieki nam. To co robie, robie nieodpłatnie dla wszystkich (dla Ciebie też jeżeli będziesz miał ochotę). Powinniśmy raczej wspópracować niż zamykać się w swoich obozach i izolować się od reszty społeczeństwa.

Ja niestety nie miałem dostępu do internetu kiedy NWC jeszcze istniało i nie miałem możliwości zapoznania się z tymi akurat grafikami :( a teraz jest już za pózno :(


Permalink

Moja prywatna kolekcja nie należy do żadnego obozu ani żadnej społeczności. Społeczność HoMM-MM to nie komunizm, gdzie wszystko jest wspólne.
A dla społeczności fanów HoMM to akurat udało mi się conieco zrobić, czego i Tobie życzę.


Permalink

Acid a ile posiadasz jednostek z tej kolekcji którą udało mi się odszukać. Macie tutaj link do jednostek i portretów spakowanych rarem. Mi zależy szczególnie na jednostkach dobrze byłoby zobaczyć całą kolekcję.
http://republika.pl/michaelpeter/jednostki.rar

Tu są szkice
http://heroes3fanprgb.republika.pl/Fortress.html

A na tej stronie smoki: azure, crystal, diamond, rust
http://www.heroesofmightandmagic.com/bladeimages.html


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 21.10.2007, Ostatnio modyfikował: Grunthor

Permalink

Chce własnie zrobic coś dla społeczności H3 a Twoje zbiory moglyby to ułatwić i ulepszyć moje działania. Może jeżeli Ty nie chcesz dać to jest tutaj ktoś inny kto posiada takowe grafiki i by się podzielił ?

Ps dzieki Grunthor, nie miałem niektórych obrazków które tu zamieścileś.


Permalink

Grunthor

Acid a ile posiadasz jednostek z tej kolekcji którą udało mi się odszukać.

Wszystkie, ale to chyba nie o tym temat.
Jakiekolwiek dalsze komentarze kierowane do mnie personalne prosiłbym kierować drogą prywatną.

Dodam może jeszcze, że grafiki na stronie z podanego przez Grunthora linka są najprawdopodobniej ściągnięte z Jaskini Behemota.


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 21.10.2007, Ostatnio modyfikował: Sulia

Permalink

Na zadane pytanie Black Moses odpowiedź otrzymał, dlatego proszę aby wszelkie negocjacje/wymiany grafik odbywały się już prywatnie lub na odpowiednich forach :)

Temat zostanie zamknięty.