Imperium

Behemoth`s Lair

A co z tą Tibią?

Permalink

Ja kiedyś grałem w Tibię. Miałem chyba 41 level i wysokie skille (po 80) niezły ekwipunek. Skończyłem, jak jakiś gość mnie ubił, wysłałem rzeczy jednemu kumplowi, po pewnym czasie oddałem postać innemu, ten nią trochę grał i też chyba skończył. A nagle ostatnio wpadłem na pomysł, żeby zobaczyć jak tam moja postać i zobaczyłem filmik na youtube z moją postacią w roli głównej. Chyba gość mojego kolegę zhackował. Dziwne uczucie oglądać, jak ktoś inny używa twojej postaci :).


Permalink

Grałem w Tibie, nie było warto. O wiele lepiej gra się na OTSie bo tam nie musisz się martwić o rzeczy po zgonie, bo 90% graczy ma Amulet of Loss. Mówię że grałem Rycerzem, po przejściu na Mainland jakaś grupa PK mnie ciągle zabijała, skończyłem więc z Tibią.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 15.05.2009, Ostatnio modyfikował: Nebirios

Permalink

Tibia nie jest fascynującą grą. Wiele osób się na niej zawiodło i tyle z tego trudu i wysiłku, że ktoś potem ukradnie Ci konto.Kiedyś grałem w Tibie miałem 37 lvl i bardzo dobre skile, pewnego dnia włączyłem kompa i wchodzę w Tibie wpisuje dane i okazuje się że ktoś ukradł mi konto.Więc mówię że nie warto grac w Tibie.
Pozdrawiam:)


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 17.05.2009, Ostatnio modyfikował: Batista

Permalink

Tibia taka sobie,nie warto grać na OTSach,na OTSach jest łatwo grać, ale nie wiesz co to RL Tibia.

Permalink

Ta gra jest żałosna, nie warto tracić czasu na nią, nie grałem w nią, bo zauważyłem że jest beznadziejna(Tetris bije ją o głowe:).

Permalink

Każda gra ma swój klimat.

Czasy, kiedy Tibia była w Jaskini to 2003-2005 o ile się nie mylę. Nie było wtedy jeszcze World of Warcraft, Warhammer On-line i wielu innych gier. Jedną z lepszych w tych czasach z pewnością był Lineage.

Jednak zbieraliśmy się w Tibi jako gildia JB i siedzieliśmy pogrywając korzystając z niej jak z ogniska. Wielogodzinne rozmowy bardzo zbliżyły mnie do wielu Jaskiniowców. Dlatego mam mały sentyment do tej gry.

Jednak muszę przyznać rację. Sama gra jest raczej słaba. Wiele innych gier jest dużo bardziej rozbudowanych, o lepszej grafice, z większą ilością lokalizacji, z większą grywalnością...

choć w żadnej z nich już nie odnalazłem Jaskiniowego klimatu MMORPG :(.

Zdravim
Mr. Rabbit


Permalink

Na moje można w ramach robienia sobie jaj zrobić Jaskiniową gildię w Tibii (ale na zasadzie, że wszyscy Osadnicy ściągają i grają) :P Taka społeczność jaką tu mamy szybko by opanowała serwer ;D Już sobie wyobrażam :D


Permalink

Na dzisiaj taniec w Tibii nie poolecam ;).


Permalink

Ptakuba, jak napisał Rabbit, taka gildia już dawno powstała. Czy nadal istnieje - nie mam pojęcia, natomiast faktycznie bardzo przyjemnie wspominam te czasy :)


Permalink

@Mr.Rabbit: Oj tam, tak tylko dla zabawy :P Że Tibia grą najwyższych lotów nie jest to wiem, ale zebrać się czasem i pokazać RPGowy potencjał gry jednak można.
@Ilness: Chodziło mi o reaktywację. Ale pewnie niewielu chętnych by było ("Tibia? O jaaaa, ale żal")


Permalink

Osobiście nie grałem w Tibie i nie zamierzam. Widziałem jak to wszystko wygląda u mojego kolegi. Roi się tam tylko od noobów, nikogo więcej. Powiem szczerze, że aż mi się śmiać chce, gdy słyszę jak moi koledzy o tym gadają.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 4.05.2011, Ostatnio modyfikował: Taglar

Permalink

Aleś "umarlaka" odkopał ;)
Z tego co wiem to chyba pozostał tylko KerToiP (Powoliz) i Canis Minor.

Permalink

Tibijczycy do boju, nie straszne nam szczury!

Gra ktoś? Naszła mnie chęć żeby sobie stworzyć postać w Tibii, ale samemu mi się nie chce grać. Może gildię założymy?