Imperium

Behemoth`s Lair

Ile godzin graliście najwięcej w HOMM IV

Permalink

Hmm, niestety nie mogę pochwalić się dwunastoma godzinami grania w heroes 4 :) .Najwięcej czasu siedząc przed kompem i grając w heroes 4, były 4h. Natomiast w heroes 3 jakieś 3h.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 11.04.2011, Ostatnio modyfikował: Corwin

Permalink

Może odświeżę ;)
Kiedyś w III no nie wiem do 6h teraz to już XL w 1,5h i do widzenia. Kiedyś się wciągnąłem w IV no to podobnie, ale chyba najmniej mi się podobała ta czwóreczka. V... hm. Sam nie wiem. Głównie pojedynki w dzikich hordach. W kampanie się nie wciągnąłem.


Permalink

I ja nie zauważyłem tego tematu. Grzech.

Grałem w kampanię Ururama Tururama (Saga o Depierellesu). Od 10 rano do 24, czyli 14 godzin. Wyspałem się, i grałem dalej. A potem pisałem maila do UT, bo nie mogłem rozwiązać jednej zagadki :p

Ogólnie to kiedyś strasznie narzekałem na czwórkę i twierdziłem nawet, że jest gorsza niż jedynka. Cóż, jak się zagłębiłem i poznałem mechanikę, to załapałem o co autorom chodziło. Poza niedorobionym AI, czwórka jest moim zdaniem najlepsza ze wszystkich części, a taka trójka wydaje mi się czasami prymitywna. Być może kiedyś zrobię sobie maraton 24 h, ale musiałbym podłapać jakąś dobrą kampanię.


Permalink

Mi zdarzało się grać po 15-18h ale tak na codzień to więcej niż 3h dziennie to nie ( brak czasu )

Permalink

W Heroes IV zdarzało się nieraz 6h, a w Heroes III 12h.

Permalink

Przy Heroes 4 spędziłem kiedyś... Aż OSIEM godzin walki z dwoma zamkami śmierci. Mój zamek mocy walczył do ostatniego tchu, niestety...

Permalink

W HoMM IV najdłużej grałem 6 godzin (bez przerw), co do innych części to w HoMM III 10 godzin. Jakoś tak wyszło, że najwięcej grałem w HoMM II - rekordowy czas jednej mapki to 72 godziny (tak tu miałem przerwy...)

Permalink

Witam. Mi niestety w H4 zdarzyło się zagrać tylko 2,5 godziny. Więcej nie potrafiłem wytrzymać, ta gra ma według mnie taką odstraszającą aurę. A w Heroesa 3 grałem najwięcej 7 godzin, ale chcę pobić ten rekord:).

Permalink

W HOMM IV prawdopodobnie najdłużej bez przerwy grałem przez 3 godziny. Natomiast co do pobijania kolejnych "rekordów" w siedzeniu przy komputerze, to lepiej sobie darować taki "sport" i zająć się czymś bardziej pożytecznym.

Permalink

W Heroesa IV grałem najwięcej ok. 6godz, ale to nic w porównaniu z tym, gdy grałem z kumplem w ,,płonące pośladki'' w HIII. Graliśmy wtedy w mapę ,,Dwa Kraje'' mniej więcej 16godz. bez przerwy.


Permalink

Z bratem ciotecznym graliśmy 36 godzin non stop z przerwami na jedzenie nie spaliśmy w nocy xD Poszliśmy spać przy nie skończonym scenariuszu zanfasa :P. Graliśmy tradycyjnie na poziomie arcymistrzowskim ale wtedy jeszcze nie rozpracowaliśmy gry do tego stopnia jak teraz..

Permalink

Moje wyniki:
H1i H2 15godzin u kumpla.
H3 nawet po trzy dni z przerwami na sen jedzenie i prace.Warunek Ze to moje mapy w WOGu.
H4 Dużo nie liczyłem.
H5 troszkę.


Permalink

Cóż, od mojego ostatniego posta w tym temacie minęły cztery lata... Zdążyłem nieco dojrzalej podchodzić do kwestii gier. (Głównie przez to, że popsuł mi się wzrok na tyle mocno, że konieczny był zakup okularów. Niby te -0,75 dioptrii to nic strasznego, ale biorąc pod uwagę, że w mojej najbliższej rodzinie tylko jedna babcia ma wadę powyżej plus/minus (nie pamiętam :P) dwóch... Oczywiście, obwiniłem m.in. komputer.) No i stałem się nieco bardziej leniwy, więc nie chce mi się całe dnie siedzieć i myśleć, jak by tu rozegrać jakąś mapkę ;P Obecnie dwie-dwie i pół godziny w dowolną część HoM&M, a także w jakąkolwiek inną grę, to wystarczająco dużo... Chyba, że mam dobry dzień i poważnie mnie coś wciągnie. ;)

Czytam te posty o maratonach i nie rozumiem, jak można siedzieć tyle czasu przed monitorem, przecież hemoroidów można od czegoś takiego dostać! (Jasne, sam też siedziałem po >10 h, ale miałem wtedy 10 lat i, mówiąc kolokwialnie, jarałem się "hirołsami" jak jasna... No, bardzo się jarałem.) Rozgrywki sieciowe (które mogą trwać dłuuugo - ach, ten brak tur równoległych...) ograniczam zasadniczo tylko i wyłącznie do arenek (H III, H V) i mapek S lub M (H IV).


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 5.09.2012, Ostatnio modyfikował: Kameliasz