Imperium

Behemoth`s Lair

Najlepiej wyglądający Zamek

Najlepiej wyglądający Zamek

  • Zamek
  • Bastion
  • Forteca
  • Inferno
  • Lochy
  • Necropolis
  • Twierdza
  • Cytadela
  • Conflux
  • Nie wiem
Permalink

Osobiście z wyglądu jestem za Cytadelą, po prostu podoba mi się jej "mokradłowy" klimat. Takie fajne bagna, tutaj jakieś gniazdo, tam siedliska jaszczoludzi, a jeszcze gdzie indziej chatka gnolli między chaszczami. Po za tym te takie żółte światełka wśród jezior, po prostu klimat bardzo że tak powiem... klimatyczny.


Permalink

Ja oddałem głos na Nekropolis ponieważ jest takie mroczny i jak do niego wchodzisz muzyka gites i jest tam mój ulubiony stwór czarny rycerz :), :p

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 30.12.2009, Ostatnio modyfikował: Filus

Permalink

Fentrir

Mnie najbardziej podoba się Twierdza, rozbudowana do końca moim zdaniem wygląda na tajemnicze i prastare miasto honorowych wojowników, jednostki w tym zamku również są dobrze wyważone, fajnie wyglądają i pasują do zamku.
Ogólnie Twierdza - zamek zbudowany ze skał w odosobnionych górach - tak jakoś mi sie kojarzy, jak na nie patrzę...
Ogólnie, najczęściej gram Twierdzą :-)

Dokładnie jak dla mnie najlepiej wykonane miasto te pustynno-górskie klimaty a ta muzyka no cudo normalnie.
jednostki bardzo dobrze dopasowane , budynki do rekrutacji istot też świetne , jedyna rzecz , która mnie troszkę razi to kapitol o.O ale to taki mały szkopuł :D

głos poszedł na twierdzę :D
Drugie miejsce zajmuje Cytadela no cóż chyba wszyscy już napisali dość o tym wspaniałym zamku :D(theme tego zamku OWNI !)
na trzecim miejscu ląduje bastion i tutaj również nie będę się rozpisywał bo niema sensu pisania tego samego setki razy :P

to tyle ode mnie :D

Permalink

Zgodzę się z Valorem. Twierdza też wygląda fajnie. Swego czasu był to mój ulubiony zamek, ba! Nadal jest. Może i nie jest najlepsza, ale kiedy ludzie dochodzą do krzyżowców ty już masz behemoty. A cytadela z wyglądu mi się najbardziej podoba. Takie bagna, jeszcze ta muzyczka.


Permalink

Moim zdaniem najwięcej klimatu ma Cytadela. Ten zamek to istne dzieło sztuki. Jak już ktoś powiedział mamy wrażenie nieprzebytej puszczy, wszędzie tajemnicze budowla, budynki pływające na wodzie, kolorowe światełka, świetny wygląd fortu, karczmy, targowiska, kuźni czy chaty gnolli. Czasem po prostu lubię usiąść sobie i gapić się w ten widok.
Na drugim miejscu stawiam Bastion. Drzewa są bardzo realistyczne, budynki także niczego sobie, klimatu temu miastu odmówić nie można, ładnie tu grall wygląda, no i fort bardzo, ale to bardzo klimatyczny.
Ładne także są: Nekro, Zamek, Forteca, Twierdza.

Natomiast Inferno, Loch i Żywioły są według mnie okropne. Wszystko jest strasznie przepakowane. W inferno niezbyt czuć diabelski klimat, budynki IMO dziwne. Loch jest taki nijaki. Gildia Magów słaba Targowisko dziwne, podziemny obraz cały taki mi się nie podoba, Choć siedziba smoków to na prawdę coś wspaniałego. Żywioły są zbyt cukierkowe jak dla mnie. Kraina przypomina eden jakiś. Wszystko jest tu aż za ładne.

I jeszcze jedno: Najładniejsze są miasta mało lub średnio rozbudowane.


Permalink

Ja sądzę, że najfajniej wygląda loch. Ma taki fajny mroczny klimat, świetnego Grala, co zdarza się w niewielu zamkach.

[color=green]Drag: interpunkcja[/color]

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 29.09.2010, Ostatnio modyfikował: Dragonthan

Permalink

Zodiak

Żywioły są zbyt cukierkowe jak dla mnie. Kraina przypomina eden jakiś. Wszystko jest tu aż za ładne.

W pełni się zgadzam z tą opinią. Jak na moje gusta Bastion wygląda najlepiej. Cisza i spokój, który podbudowuje podkład muzyczny (tak jak i w całych Heroesach 3).

Permalink

Jak dla mnie inferno. Gdy widzisz to miasto czujesz się jakbyś był w samym piekle. Do tego dobrze dobrana muzyka i styl jednostek podkreślają ten klimat.


Permalink

Według mnie najlepiej wygląda cytadela. Tajemnicze bagna, ogniska, Klimatyczne budynki i wspaniała muzyka miasta. Która w pełni oddaje naturę tego wojowniczego miasta. Bardzo mrocznie wygląda w pełni rozbudowane nekropolis. Można się poczuć jak na cmentarzu. Motyw muzyczny miasta jest super. Loch za to ma dobrą muzykę. ciekawe budynki i jednostki prosto z mitologii. Podoba mi się też Bastion ten spokój i harmonia w nim.


Permalink

Mnie najbardziej podobała się zawsze Forteca/Wieża, nawet jeśli strategicznie jest bez sensu (kto normalny stawia wielki zamek w dolinie?). Ciekawy wygląd, naprawdę przywodzący na myśl miasto czarodzieja, a do tego swoiste dalekowschodnie inspiracje po prawej stronie ekranu :) No i ciekawy Graal.

Lubię też Zamek, za realizm.

Permalink

Zagłosowałem na Inferno i chyba skłoniła mnie do tego kolorystyka tego zamku, a także złowrogi klimat.

Permalink

Ja od kiedy zacząłem przygodę z Heroes 3, gram tylko i wyłącznie Bastionem :P Przywiązałem się, więc mój głos, leci na Bastion!

Permalink

Cytadela dlatego że lubię klimaty tego zamku i fajny wygląd ma ogólnie , najbardziej mi się spodobał ten zamek pod względem wyglądu.

Permalink

Mi najbardziej podoba się Cytadela. Przyjemny klimacik tam panuje (klimatyczne ognisko w tawernie). I w ogóle tak jakoś przytulnie :)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 27.01.2011, Ostatnio modyfikował: Jango

Permalink

Myślę, że najlepiej wygląda Loch. Tajemnicza, ciemna grota, oświetlona pochodniami z budynków, a nad wszystkim góruje wielka, wspaniała forteca. Ten zamek zrobił na mnie chyba największe wrażenie. Pozdrawiam fanów HEROES OF MIGHT AND MAGIC 3 .

Permalink

Według mnie najlepiej wyglądającym zamkiem jest Infeno. Zawsze kiedy nim gram mam przeczuie, że jestem w prawdziwym piekle, a ten efekt potęguje muzyka.


Permalink

Nie ma to jak nekropolis. Po ulepszeniu jest ekstra. Przyznam iz loch też jest spoko . Oczywiście jest też bardzo ładny bastion ;) :p ;) :p ;) uwielbiam te zamki!

Permalink

Najlepszy wygląd ma Nekropolis szczególnie Full ulepszone . Bastion też spoko, ma to coś. Conflux jakoś nie przypadł mi do gustu - troche za baśniowy.


Permalink

A dla mnie jednak właśnie Conflux.
Choć Bastion u mnie jest bardzo blisko pierwszego miejsca, to jednak trochę tam za nudno dla mnie. Mam wrażenie, że te elfy chciałyby się całymi dniami gapić w las, zamiast przygotowywać się do walki ;).
U Żywiołaków jest więcej życia - wszystkie siedliska mają animację (ogólnie jest to najbardziej "zanimowane" miasto w H3), żywioły wirują, błyskawice trzaskają, po prostu czuć tą skoncentrowaną magię. Fakt, że trochę za cukierkowo, ale wciąż wolę to od lekkiej anemii elfów.
Na trzecim miejscu - Cytadela.

Nekropolia zaś dla mnie stanowczo zbyt monotonna i szara. No ok, wiem, że to niewesołe miasteczko, ale jednak w Heroes II wyglądała moim zdaniem lepiej.