Imperium

Behemoth`s Lair

Najlepiej wyglądający Zamek

Najlepiej wyglądający Zamek

  • Zamek
  • Bastion
  • Forteca
  • Inferno
  • Lochy
  • Necropolis
  • Twierdza
  • Cytadela
  • Conflux
  • Nie wiem
Permalink

To temat o gustach i upodobaniach, więc tłumaczenie się z nich nie jest konieczne. Choć fakt lepiej jeśli każdy napisze coś więcej niż tylko trzy słowa.


Permalink

Ja tam stawiam n awrota żywiołaków za te fajne zakończenia wież w rosyjskim stylu oraz za budowle ulubionego stwora - FENIXA.


Permalink

Swój głos oddaję na Zamek ze względu że jest niezwykle klimatyczny. Idealnie zespala ideę dobrze zorganizowanej armii, wspieranej przy tym przez niebiańskie moce. Przywiążę też do tego świetny motyw muzyczny. Mimo iż podobne budynki wykonane są w świetnym stylu.

Permalink

Haav Gyr

To temat o gustach i upodobaniach, więc tłumaczenie się z nich nie jest konieczne. Choć fakt lepiej jeśli każdy napisze coś więcej niż tylko trzy słowa.

Sorry, że się czepiam Haav Gyr, ale jesteś trochę nie spójny. Mówisz, że tłumaczenie nie jest konieczne, ale wolisz żeby pisano więcej niż trzy słowa - to chyba nie do pogodzenia no chyba że wybór nastąpiłby tak: "Wybieram zamek, zamek który został przeze mnie wybrany, na który oddałem swój głos w zamieszczonej u góry strony ankiecie i o którym teraz piszę to..." ;) Ale chyba nie o to chodzi? Potraktuj to jako pytanie retoryczne, bo się jeszcze tutaj offtop zrobi ;)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 18.11.2008, Ostatnio modyfikował: Sanctum

Permalink

Krótko rzecz ujmując, wybrać najlepiej wyglądające miasto i napisać z drugiej strony więcej niż trzy słowa bez tłumaczenia swojego wyboru można tylko na jeden sposób:
-Najlepiej wyglądają Wrota Żywiołów
Analiza:
-bez tłumaczenia +
-więcej niż trzy słowa - w porządku? +

Najlepiej wygląda Zamek
Analiza:
-bez tłumaczenia +
-trzy słowa - za mało -

:)


Permalink

Moje ulubione zamki w kolejności:

1. Bastion- klimat świeżych lasów
2. Forteca- wszędzie magia
3. Wrota Żywiołów- mają w sobie "to coś" czego nie umiem określić
4. Loch- ładny jest
5. Twierdza-pustynia, taka dzikość
6. Cytadela- ładne utożsamienie z bagnami
7. Zamek- taki sobie
8. Inferno- za czerwone
9. Nekropolis- brzydki jest i tyle


Permalink

Forteca i Inferno .

2 całkowicie inne zamki tutaj śnieg, co mi sie bardzo podoba a także niezłe rozstawienie budunków
a infrno całe zalane ogniem i okropnie wyglądające budunki a najbardziej podoba mi sie przeklęty pałac.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 24.11.2008, Ostatnio modyfikował: Dragonthan

Permalink

Maciex

forteca i inferno

2 całkowicie inne zamki tutaj śnieg, co mi sie bardzo podoba a także niezłe rozstawienie budunków
a infrno całe zalane ogniem i okropnie wyglądające budunki a najbardziej podoba mi sie przeklęty pałac

Przepraszam, że pouczam ale staraj się zaczynać zdania od WIELKIEJ litery. Naprawdę to bardzo przydatna rzecz. Mam pytanie- podobają ci się tylko te dwa zamki? Opowiedz o innych.


Permalink

Sanctum

Haav Gyr: To temat o gustach i upodobaniach, więc tłumaczenie się z nich nie jest konieczne. Choć fakt lepiej jeśli każdy napisze coś więcej niż tylko trzy słowa.

Sorry, że się czepiam Haav Gyr, ale jesteś trochę nie spójny....

Nie zupełnie, bo nikt tutaj swojego wyboru nie musi tłumaczyć sensowymi i merytorycznymi argumentami, stąd też powiedzenie że o gustach się nie dyskutuje. A to że jednak miłe jest że jednak każdy z nas wymieni nie tylko nazwy zamków, ale jeszcze jakąś cechę, która mam się w nich podoba jest plusem. Także ja nie widzę spójności w twojej krytyce, mojej wypowiedzi.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 25.11.2008, Ostatnio modyfikował: Filus

Permalink

Haav Gyr

Nie zupełnie, bo nikt tutsj swojego wyboru nie musi tłmaczyć sensowymi i merytorycznymi argumentami, stąd też powiedzenie że o gustach się nie dyskutuje. A to że jednak miłe jest że jednak każdy z nas wymieni nie tylko nazwy zamków, ale jeszcze jakąś ceche która mam się w nich podoba jest plusem.

Dobra, dobra Haav chylę czoła i już nie dyskutuje (w końcy to Ty jesteś modem w Jaskini, więc zapewne wiesz lepiej ;)) Chciałem po prostu zwrócić uwagę na zarzucanie przez niektórych użytkowników Forum wiadomościami ograniczającymi się w długości do paru wyrazów. W pewnym momencie nie wytrzymałem i musiałem to napisać owemu użytkownikowi, niefortunnie się jednak stało, że ów post znalazł się akurat tutaj, gdzie takie wypowiedzi są dopuszczalne.

Co do meritum zaś tematu, bardzo dziwi mnie obecny wynik ankiety, gdzie ogromną popularnością cieszy się Twierdza. Czyżby nasz Imperator miał aż takie wpływy? ;)

Permalink

Ludzie, najładniejszy zamek to Inferno! Klimat tego miasta jest niesamowity.


Permalink

Zapomniałeś dodać frazy "według mnie". :P


Permalink

Nie wiem jak wy ale mi sie wydaje że to bez sensu, przecież każdy ma inne poglądy

Permalink

Bzdura, tylko 77% musi zostać nawrócone na Cytadelę.


Permalink

Zagłosowałem na Necropolis. Na drugim miejscu dałbym Cytadelę, a na trzecim Lochy. W Lochach podoba mi się to, że zawsze chciałbym zwiedzić co się kryje dalej, w tych jaskiniach. To by była przygoda. Cytadela jest po prostu.. tajemnicza przy tym bardzo klimatyczna. To się aż w oczy rzuca. Co do Necropolis to najlepszy Theme i zawsze lubiłem mroczny klimat. To przeważyło.

Permalink

Mi się najbardziej podoba Inferno. Ma najbardziej piekielny klimat. Budynki są bardzo fajne. Bohaterowie mają ładne portrety. Najbardziej mi się podobają Arcydiabły oraz Czarty. Arcydiabły za teleportację a Czarty za wygląd.


Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 7.01.2009, Ostatnio modyfikował: Nebirios

Permalink

Nie ma co, najładniejszy dla mnie jest Zamek, przypomina normalne miasto i jakąś grę xD
Na równi stawiam też Fortecę, śnieg FTW i Kapitol jest Ogromny, taki monumentalny i z kopułą xD

Permalink

Zdecydowanie Lochy. Podziemne zakamarki przyprawiające o dreszcze :) Klimat gry i wygląd miast jest dopracowany i sprawia, że można przypatrywać się bez końca każdemu rozbudowanemu miastu.


Permalink

Jak dla mnie jest to Cytadela. Wygląda bardzo fajnie nawet jeśli nie jest do końca rozbudowana. No i Nekropolis. Bez tego zamku nie wiem jak wyglądała by gra H3. No może Forteca za fajny wygląd zamku.

Permalink

Wrota Żywiołów, mają ciekawy i baśniowy wygład :)