Imperium

Behemoth`s Lair

Hej Behemoty, pomożecie?

Permalink

No i lipa .. kolejny mapmaker kończy się skandalem, organizator nie dotrzymał żadnych terminów, twórca portalu ma wszystko w nosie, a uczestnicy obrzucają się błotem na forum :)
Gdybyście coś pomogli i dorzucili te parę recenzji nie było by teraz gównoburzy i kontrowersji.
Mam nadzieję, że polskie portale do H3 kiedyś się w końcu dogadają i zorganizują mapmakera wspólnie. Z prawdziwym Jury zamiast ocen z fejk kont i od innych biorących udział w konkursie twórców. Żeby ten konkurs miał na celu dostarczenie społeczeństwu nowych, dobrych map, a nie żeby był próbą wyłudzenia nagród na kiepską mapę chwaloną z fejków. Wciąż wiele osób grywa w singla, nie każdy lubi multi.

Permalink

Zerkałem na ten temat od początku. Nawet mi przeszło przez myśl, żeby zagrać jakąś mapkę, ale po prostu nie przepadam za mechanikami H3. Poza tym, czasu jakoś mało.

Natomiast po słowach:
Gdybyście coś pomogli i dorzucili te parę recenzji nie było by teraz gównoburzy i kontrowersji.
...zrobiło mi się ciepło.

Nie jest nikogo obowiązkiem uczestnictwo w jakimkolwiek wydarzeniu, a zwalanie winy za nieudany konkurs na jaskiniową społeczność jest, co najmniej, nie na miejscu. Recenzji nie było, nie dlatego, że ludzie są złośliwi, tylko po prostu jest nas dosłownie kilku aktywnych użytkowników, a większość ma inne priorytety, niż herosy.
Zrobiła się awantura? Gdzie są moderatorzy, się pytam? Są kontrowersje? Gdzie są ludzie, którzy ustalali regulamin? Chcecie coś organizować wspólnie? Odezwijcie się wcześniej, a nie za pięć dwunasta szukacie ratunku, bo coś nie poszło wg planu. Zadbajcie najpierw o to, a dopiero potem przychodźcie z żalami do innych.
I zastanów się, czy takim podejściem, aby na pewno zachęcasz do jakiejkolwiek współpracy w przyszłości?


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 7. lutego, Ostatnio modyfikował: Dagon

Permalink

Totalnie zgadzam się ze słowami Dagona i podpisuję się pod nimi.
Zarzut w stronę społeczności JB jest co najmniej kuriozalny.

EDIT:
Kuriozalnych zarzutów było więcej. Szkoda, że na nie wcześniej nie odpowiedziałem.

Alanter

To jest niepojętę, że na JB cieszą się, że ich sąsiadom z AW konkurs nie wyszedł ...
Może pora skończyć z tym hejtem? ..

Post 1 użytkownika został uznany za hejt CAŁEJ JB w stronę AW. Post, który zaraz potem na dodatek został sprostowany przez autora.

Alanter

Chciałbym również przypomnieć że JB potem korzysta z tego konkursu przejmując najlepsze mapy ;d

Krypta map nie "przejmuje" map, a jedynie akceptujemy mapki, które inni nam nadsyłają. Tabris nie siedzi z lupką w internecie i nie kradnie co lepszych map.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 7. lutego, Ostatnio modyfikował: Hellburn

Permalink

Alanter

bierność to też rodzaj winy ...

Gdy się obieca aktywność. Nie było żadnej oficjalnej akcji organizatora/ów Mapmakera, czy administracji AW. Temat zamykam, jako że impreza dobiegła końca i apel stracił swą ważność.

Poza tym trochę głupio by było gdyby po konkursie w innym wortalu doszło do kłótni w Jaskini.