Imperium

Behemoth`s Lair

Kampania Ulotna noc

Permalink

Hejka, mam pytanie odnośnie kampani "Ulotna noc", nie mogę przejść misji 3, mam za słabo rozwiniętego Sandro :/ niestety nie pomyślałam żeby go dobrze rozwinąć we wcześnieszych misjach i przez to męczę się z tą misją już z 3 tyg xDD czy ma ktoś może zapis tej kampanii z pierwszej misji?? ponieważ ja nie mam a nie widzi mi się przechodzenia wszystkich kampanii od początku 🙁

Permalink

Prawdopodobnie nic nie musisz wczytywać. Kluczem do przejścia tej misji jest wywabienie bohatera wroga z zamku z użyciem swojego drugiego herosa. Wtedy Sandro zdobywa zamek, a potem toczysz bitwę obronną, trudną ale do wygrania. Zobacz na YouTube jak to się robi ;)

Permalink

Tak, tylko że przez to że mam słabego bohatera musze nazbierać armie żeby dość do zamku przeciwnika...i wtedy on się staje mocniejszy i dupa blada :/

Permalink

Właśnie o tym pisałem. U mnie też zwycięstwo poprzez oblężenie wroga w zamku było niemożliwe. Ale wyciągając wrogiego bohatera z miasta byłem w stanie przejąć jego zamek i stoczyć bitwę jako obrońca dzięki czemu wygrałem mimo że to wróg był mocniejszy. Tylko trzeba to zrobić umiejętnie tak żeby wrogiemu bohaterowi nie zostały punkty ruchu po pokonaniu naszego drugiego Herosa - w przeciwnym wypadku teleportuje się z powrotem do zamku używając Town Portal.

Permalink

Hmmm, próbowałam wyciągnąć go z zamku ale nie chce za cholere wyjść, ale dzięki :) będę próbowała do póki mi się nie uda ;)