Imperium

Behemoth`s Lair

Gdy Heroes of Might and Magic spotyka Fallouta :)

Permalink

Hej, jestem nowy, ale w HOMM gram od początku, od 1995 roku będąc nastolatkiem do dziś :)

Chciałbym poruszyć temat mojej gry komputerowej, którą tworzę - mix HOMM z karcianką (walka) w klimacie post-apo :) Nie wiem czy można tutaj taki temat poruszyć wśród wyjadaczy HOMM, ale byłaby to dla mnie rewelacyjna możliwość poznania Waszej krytyki na temat gry :)

Pozdrawiam!
Łukasz

Permalink

Ja również z chęcią bym poczytał. :)


Permalink

Super :)
Na początek krótki opis, co kilka dni będę dodawał więcej informacji o grze :)

Gra nazywa się Saghala: Heroes of the Last World.

Akcję gry osadziłem w postapokaliptycznym świecie w roku 2081.

Po wojnie nuklearnej i wyniszczającej fali elektromagnetycznej ze Słońca na Ziemi pozostała garstka ludzi, tworząc swoje enklawy i społeczności. Od tego czasu ocalali nazwali swój świat... Saghalą. Cztery frakcje walczą o odnalezienie i kontrolę nad legendarnym podziemnym reaktorem fuzyjnym "The Core".

Sama rozgrywka prowadzona będzie na mapie taktyczniej stworzonego świata z możliwością odwiedzania i eksploracji w formie "makro" budowli, bunkrów i schronów oraz podziemi.

Sama walka z przeciwnikami odbywać się będzie w formie gry karcianej - gracz przez całą grę będzie rozbudowywał swoją talię gracza, aby pokonywać coraz to silniejszych przeciwników.

Oprócz tego gracz będzie realizował szereg misji pobocznych, ulepszał swoją osadę, produkował podstawowe surowce i wiele więcej :)

Demo gry udostępnię w przyszłym tygodniu, tuż po świętach :) Oczywiście po opublikowaniu wersji demo, będę wdzięczny za wszelkie sugestie i krytykę co do rozgrywki od Was :)

W tym miesiącu również startuje ze zbiórką na realizację gry na Kickstarterze i pozwolę sobie linka wkleić, możecie obserwować co i jak :) Link do Kickstartera tutaj

Pozdrawiam,
Łukasz

Permalink

Hej :)
wczoraj udostępniłem wczesne, krótkie demo gry Saghala - możecie sami sprawdzić początek i wczuć się w mechanikę :)

Można pobierać z mojej strony oficjalnej: www.saghala.com

Oczywiście uwagi, sugestie, pomysły - mile widziane! :)
Dzięki!